Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jori Verroen Haag Atlet...JC Team 1 38,37 42,00
2 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 36,00 33,76
3 Sam de Paauw Haag Atlet...JC Team 1 31,26 32,00
4 Philip Boot AV `40 JC Team 2 30,79 26,50
5 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 30,71 ---
6 Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 28,70 ---
7 Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 26,34 ---
8 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 24,14 26,50
9 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 18,52 21,50
10 Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 17,07 16,28
11 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 17,06 ---
Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 22,50
Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 36,00
Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 30,00

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 30,20 28,64
2 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 25,56 ---
3 Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 21,45 ---
4 Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 18,17 ---
5 Marien Sips AV `40 JD Team 1 17,36 ---
6 Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 17,22 15,06
7 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 16,75 ---
8 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 16,48 ---
9 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 14,95 ---
10 Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 12,86 11,97
11 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 12,38 ---
12 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 12,32 ---
13 Oliver van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,61 ---
14 Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 7,96 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 25,35 ---
2 Sandy de Does Haag Atlet...MD Team 1 24,21 26,14
3 Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 20,81 ---
4 Laura Sijben Haag Atlet...MD Team 2 19,94 19,13
5 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 18,89 17,88
6 Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 17,77 18,63
7 Anika Hus AV `40 MD Team 1 17,48 ---
8 Fenne Gringhuis Rotterdam ...MD Team 1 17,21 ---
9 Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 16,95 ---
10 Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 16,20 ---
11 June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 16,16 14,57
12 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 16,13 17,48
13 Iris Dunnebier AV `40 MD Team 3 15,94 ---
14 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 14,55 ---
15 Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 14,12 15,48
16 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 13,97 ---
17 Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 13,73 15,75
18 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 13,16 12,82
19 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 10,48 11,98
Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS ---
Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS ---