Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jens Peeters AV Valkenswaard JD 3:09,79 --- 620
2 Jasper Weevers Prins Hendrik JD 3:20,57 --- 542
3 Riq de Wit Eindhoven ...JD Team 1 3:20,87 --- 540
4 Jack Abernethy Eindhoven ...JD Team 1 3:23,42 --- 522
5 Ward Goed...n de laar GAC Gemert JD 3:25,78 --- 507
6 Laurens te Booy Prins Hendrik JD 3:26,72 --- 501
7 Wicher Ketelaars AV De Keien JD 3:28,92 --- 486
8 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JD 3:29,72 --- 481
9 Tijn Mickers GAC Gemert JD 3:34,81 --- 450
10 Béla Záborsky Prins Hendrik JD 3:35,17 --- 0
11 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JD 3:40,12 --- 419
12 Tom van Engelshoven AV Generaa...haelis JD 3:43,27 --- 401
13 Daniel Jochems AV Generaa...haelis JD 3:48,68 --- 0
14 Teun Rombouts Eindhoven ...JD Team 2 3:54,55 --- 342
15 Max Stofkoper GVAC JD Team 1 3:54,84 --- 340
16 Pier-Paolo...n Leeuwen GVAC JD Team 2 3:58,66 --- 321
17 Thomas Kars GVAC JD Team 2 4:12,15 --- 259
18 Bert de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 4:25,72 --- 203
Stan Dellaert GVAC JD Team 1 DQ --- 0
Mees van Dartel GVAC JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Silke Peeters AV Valkenswaard MC 3:26,49 --- 502
2 Sophie van Leeuwen Prins Hendrik MC 3:26,62 --- 501
3 Myrthe Kouwenberg AV Marvel MC 3:37,44 --- 435
4 Renske van...en Eijnde Prins Hendrik MC 3:40,67 --- 416
5 Louise Beuk GVAC MC 3:51,14 --- 359
6 Marleen Kamerbeek Eindhoven ...letiek MC 3:52,94 --- 350
7 Lotte Gommers Eindhoven ...letiek MC 3:54,46 --- 342
8 Isa de Bruijn AV Marvel MC 3:56,91 --- 330
9 Kim van Bokhoven Prins Hendrik MC 4:00,30 --- 0
10 Fem Bongers AV De Keien MC 4:03,29 --- 299
11 Joelle Adams AV Generaa...haelis MC 4:12,90 --- 256
Lotte Maas AV Generaa...haelis MC DNF --- 0
Lara Frijters GVAC MC DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 MD 3:25,83 --- 506
2 Karlijn Bongenaar Prins Hendrik MD 3:26,76 --- 500
3 Sanne Diepen Prins Hendrik MD 3:31,23 --- 472
4 Cinder Vis O.S.S. - VOLO MD 3:34,72 --- 451
5 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MD 3:35,83 --- 444
6 Jiska Beuk GVAC MD 3:46,65 --- 383
7 Imke Vliegen Eindhoven ...letiek MD 3:50,45 --- 363
8 Hanna van der Zalm Prins Hendrik MD 3:52,15 --- 0
9 Marieke Mesman AV Valkenswaard MD 3:53,45 --- 347
10 Fleur Koeling GVAC MD 3:55,95 --- 335
11 Marieke Derksen AV De Keien MD 3:56,45 --- 332
12 Bibi Egberts O.S.S. - VOLO MD 3:56,61 --- 331
13 Nienke Baltussen GAC Gemert MD 4:08,10 --- 277
14 Jelle Latijnhouwers AV Generaa...haelis MD 4:18,01 --- 234
15 Fleur van de Camp AV Oss `78 MD 4:20,92 --- 0
16 Linda Dortmans AV De Keien MD 4:23,85 --- 211
17 Jeske van de Ligt GAC Gemert MD 4:38,49 --- 155
18 Femke Mesman AV Valkenswaard MD 5:06,50 --- 64
19 Lies Verbruggen AV De Keien MD 5:31,23 --- 0
20 Lisa Kweens AV Generaa...haelis MD 5:39,60 --- 0