Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Guus Tulen AV De Spartaan JC 5,47 ---
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 5,27 ---
3 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 5,12 ---
4 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 4,95 ---
5 Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 4,74 ---
6 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 4,46 4,25
7 Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 4,34 ---
8 Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 4,32 ---
9 Ben Combee Phanos JC Team 1 4,17 ---
10 Stijn Melchers AV Suomi JC 4,03 ---
11 Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 3,96 ---
12 Quincy Greer Phanos JC Team 3 3,75 ---
13 Daan van der Wees Phanos JC Team 2 3,73 ---
14 Benjamin v... den Berg AV Startbaan JC 3,63 ---
15 Ian Beekman Almere `81 JC 3,34 ---
Dex Radsma AV Startbaan JC DNS ---
Simon Vriesema AV Haarlem JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeen Hammink Phanos JD Team 1 4,42 4,33
2 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 4,41 ---
3 Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 4,37 4,49
4 Noah Larsson Phanos JD Team 2 4,24 ---
5 Gijs Jansen AV De Spartaan JD 4,16 ---
6 Jeroen Out AV Haarlem JD 4,05 ---
7 Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 4,02 ---
8 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 3,99 ---
9 Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 3,98 ---
10 Christiaan Zandstra KAV Holland JD 3,93 ---
11 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3,90 ---
12 Erick Könst AV Haarlem JD 3,85 ---
13 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 3,80 ---
14 Kim Alofsen AV Startba...JD Team 1 3,76 ---
15 Adriaan Fornerod KAV Holland JD 3,75 ---
16 Tim Weber Almere `81 JD Team 2 3,71 ---
17 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 3,69 ---
18 Pepijn Klinkert AV Startba...JD Team 1 3,55 ---
19 Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3,53 ---
20 Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 3,44 ---
21 Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 3,41 ---
22 Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 3,29 ---
23 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 3,27 ---
24 Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 3,03 ---
25 Daniel Dammers Almere `81 JD Team 4 2,89 ---
26 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 2,82 ---
27 Louwrens Louwerse AV Startba...JD Team 2 2,66 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 5,17 ---
2 Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 5,04 ---
3 Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 4,77 ---
4 Ellis Huistra Phanos MC Team 1 4,63 ---
5 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 4,53 ---
6 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...MC Team 1 4,51 ---
7 Kim Gaus AV De Spar...MC Team 2 4,39 ---
8 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 4,29 ---
9 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 4,09 ---
10 Mette Drenth AV Suomi MC 4,07 ---
11 Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 3,86 ---
12 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 3,85 ---
13 Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3,82 ---
14 Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 3,80 ---
14 Anisha Kanhai AV Startbaan MC 3,80 ---
16 Britt Schraven Almere `81 MC Team 2 3,67 ---
17 Noëly Baan Phanos MC Team 1 3,65 ---
18 Merel Woudstra Almere `81 MC Team 2 3,54 ---
19 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3,42 ---
20 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 3,17 ---
Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sarah van Tuijl Almere `81 MD Team 1 4,65 ---
2 Erie de Co...Delwijnen AV Suomi MD 4,38 ---
3 Dilay Yandi Almere `81 MD Team 2 4,23 ---
4 Carlijn Breure Phanos MD Team 1 4,09 ---
5 Phebe Goedhart AV De Spar...MD Team 1 4,05 ---
6 Carmen de Jong AV De Spar...MD Team 2 4,02 ---
7 Michelle Elferink Almere `81 MD Team 1 4,00 ---
8 Jade Vrij Phanos MD Team 1 3,98 ---
8 Jelka Böhm AV De Spar...MD Team 1 3,98 ---
10 Rochelle Negenman KAV Holland MD 3,96 ---
11 Vera Hijlkema AV Haarlem MD 3,94 ---
12 Babs Koeman AV Haarlem MD 3,88 ---
13 Romee van Dam AV Startba...MD Team 1 3,84 ---
14 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 3,75 ---
15 Iris Hulsbosch AV De Spar...MD Team 2 3,56 ---
16 Lisa Frijters Almere `81 MD Team 3 3,53 ---
17 Lisanne van de Grift Almere `81 MD Team 5 3,43 ---
18 Amira de Mees Almere `81 MD Team 5 3,39 ---
18 Manar el Hajjioui Almere `81 MD Team 2 3,39 ---
20 Jaya de Jong Phanos MD Team 3 3,38 ---
21 Eva van der Stokker AV Startba...MD Team 2 3,17 ---
22 Lisette Steenman Almere `81 MD Team 4 3,09 ---
23 Fenne Telkamp Almere `81 MD Team 4 3,08 ---
24 Jessie Reijnen KAV Holland MD 3,01 ---
24 Demi Engel Almere `81 MD Team 6 3,01 ---
26 Ella Cajfinger Phanos MD Team 2 2,58 ---
27 Noel Hode...gijsberti Almere `81 MD Team 6 2,57 ---
Vera Oostweegel AV Startba...MD Team 1 DNS ---