Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 39,25 ---
2 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 27,01 ---
3 Michael Bouma AV De Spartaan JC 25,68 ---
4 Marijn Sluis AV Suomi JC 24,06 ---
5 Joey Janse AV Startbaan JC 23,86 ---
6 Kaj Casias Phanos JC Team 1 23,30 ---
7 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 20,50 ---
8 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,48 21,02
9 Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 20,39 ---
10 Ian Beekman Almere `81 JC 14,08 ---
11 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 11,35 ---
Stijn Melchers AV Suomi JC DNS ---
Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 27,96
Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS ---
Jesse Broekhoven AV Haarlem JC DNS ---
Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 33,15 ---
2 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 29,37 ---
3 Hieke Böhm AV De Spar...MC Team 1 26,09 ---
4 Annemijn Warmerdam AV De Spar...MC Team 2 23,35 ---
5 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 22,33 ---
6 Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 22,10 ---
7 Julia Cra...n Bogaart AV Startbaan MC 20,38 ---
8 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 19,21 ---
9 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 18,54 ---
10 Micky Bek AV Aalsmeer MC 18,47 ---
11 Noëly Baan Phanos MC Team 1 17,35 ---
12 Mette Elgersma AV Haarlem MC 16,84 ---
13 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 16,04 ---
14 Laura te Brake AV Startbaan MC 15,20 ---
15 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 13,66 ---
16 Misha Oberski Phanos MC Team 2 13,59 ---
17 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 12,64 ---
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 10,28 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Fleur Smeets AV De Spar...MD Team 2 26,85 ---
2 Nadieh Meerman Almere `81 MD Team 1 25,53 ---
3 Babs Koeman AV Haarlem MD 22,87 ---
4 Esther Klok Phanos MD Team 1 20,82 ---
5 Elysa Wijntuin Almere `81 MD Team 1 20,57 21,46
6 Tessa de Wit AV De Spar...MD Team 1 19,12 ---
7 Mandy Duinkerken AV De Spar...MD Team 1 18,87 ---
8 Carlijn Breure Phanos MD Team 1 18,66 ---
9 Eva Hoogewerf KAV Holland MD 18,14 ---
10 Julia Voerman Phanos MD Team 2 17,70 ---
11 Lois Donkers Almere `81 MD Team 3 17,31 ---
12 Sherisce Aloewel Almere `81 MD Team 2 16,49 ---
13 Jamelia Mijnals Almere `81 MD Team 2 16,30 ---
14 Kyara Waterval Almere `81 MD Team 4 15,36 ---
15 Natalie van Mil KAV Holland MD 13,96 ---
16 Romaysa Bouzamour Almere `81 MD Team 6 13,73 ---
17 Roos Leerkes Almere `81 MD Team 3 12,19 ---
18 Vera Tegelaar Almere `81 MD Team 4 12,01 ---
19 Floortje Steinmetz Almere `81 MD Team 5 11,39 ---
20 Eva van Roode AV Suomi MD 11,38 ---
21 Madelon van Eck AV Startba...MD Team 2 9,93 ---
22 Noa Wever Almere `81 MD Team 6 9,22 ---
23 Esther Willenborg Phanos MD Team 3 8,52 ---
Mare Bödecker Phanos MD Team 3 DNS ---
Judith Wiegmink AV Startba...MD Team 1 DNS ---
Elena Feenstra AV Startba...MD Team 2 DNS ---