Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Thijs de Bouter Almere `81 JC 11,07 ---
2 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 10,51 ---
3 Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 9,85 ---
4 Merlijn van der Lans AV De Spartaan JC 9,63 ---
5 Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 9,53 8,82
6 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 7,67 ---
7 Joey Janse AV Startbaan JC 6,81 ---
8 Daan van der Wees Phanos JC Team 2 6,68 ---
9 Thom Uittenbosch Almere `81 JC 6,31 ---
10 Quincy Greer Phanos JC Team 3 5,66 ---
11 Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 5,52 ---
12 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 5,21 ---
13 Morris van Lienden AV Aalsmeer JC 4,76 ---
14 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 4,68 ---
Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 7,30
Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS ---
Dex Radsma AV Startbaan JC DNS ---
Koen Herni AV Haarlem JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem JD 9,64 ---
2 Mick Baldew Phanos JD Team 1 9,38 9,49
3 Matthijs Valten AV De Spartaan JD 8,88 ---
4 Demy River Wit Phanos JD Team 1 8,83 8,79
5 Thijs van Rijn AV De Spartaan JD 8,14 ---
6 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 8,13 ---
7 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 7,33 ---
8 Jort Monteban Almere `81 JD Team 2 6,90 ---
9 Christiaan Zandstra KAV Holland JD 6,77 ---
10 Freek Tax AV Suomi JD Team 1 6,62 ---
11 Sami Filal AV Startba...JD Team 1 5,85 ---
12 Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 5,83 ---
13 Bradley Daniels Almere `81 JD Team 1 5,61 ---
14 Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 5,58 ---
15 Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 5,40 ---
16 Thijmen de Koning AV Haarlem JD 5,22 ---
17 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 5,11 ---
18 Casper van Kempen Phanos JD Team 3 5,06 ---
19 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 4,95 ---
20 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 4,94 ---
21 Youp Grundel Almere `81 JD Team 4 4,85 ---
22 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 4,71 ---
23 Fabian Vugts AV Startba...JD Team 2 4,65 ---
24 Mathijs Gebe KAV Holland JD 4,48 ---
25 Stijn Prent Almere `81 JD Team 4 3,44 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 10,70 ---
2 Shana van Vuuren AV De Spar...MC Team 1 9,42 ---
3 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 8,90 ---
4 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 8,88 ---
5 Micky Bek AV Aalsmeer MC 7,95 ---
6 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...MC Team 1 7,65 ---
7 Nadiya Moumouni Almere `81 MC Team 2 7,63 ---
8 Mette Lacroix Almere `81 MC Team 2 7,62 ---
9 Annika Klooster Phanos MC Team 1 7,38 ---
10 Isa Bijlsma Almere `81 MC Team 1 7,08 ---
11 Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 7,00 ---
12 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 6,72 ---
13 Misha Oberski Phanos MC Team 2 6,49 ---
14 Femke Daan AV De Spar...MC Team 2 6,39 ---
15 Laura te Brake AV Startbaan MC 6,05 ---
16 Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 5,68 ---
Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS ---
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS ---
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNS ---
Sofie Ott de Vries AV Startbaan MC DQ ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nimah Lommerse AV De Spar...MD Team 1 10,43 ---
2 Simone Schouws Phanos MD Team 1 9,75 ---
3 Nadieh Meerman Almere `81 MD Team 1 9,41 ---
4 Tessa de Wit AV De Spar...MD Team 1 8,73 ---
5 Esther Klok Phanos MD Team 1 8,46 ---
6 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 1 8,41 ---
7 Milen Galavazi Almere `81 MD Team 2 8,40 ---
8 Gali Overduijn Almere `81 MD Team 2 8,27 ---
9 Lisanne van de Grift Almere `81 MD Team 5 8,11 ---
10 Vera Hijlkema AV Haarlem MD 7,86 ---
11 Suzanne van Oers AV De Spar...MD Team 2 7,79 ---
12 Mette Borsboom KAV Holland MD 7,64 ---
13 Aimee de Smidt Almere `81 MD Team 3 6,78 ---
14 Esmée Roelants Phanos MD Team 2 6,70 ---
15 Jean Nelstein Phanos MD Team 3 6,57 ---
16 Zena de Coninck Almere `81 MD Team 3 5,93 ---
17 Elodie Jansen Almere `81 MD Team 6 5,89 ---
18 Eva Fels KAV Holland MD 5,80 ---
19 Cilia van Kessel AV Suomi MD 5,39 ---
20 Eva van Roode AV Suomi MD 5,36 ---
21 Noel Hode...gijsberti Almere `81 MD Team 6 4,33 ---
Elena Feenstra AV Startba...MD Team 2 DNS ---
Iris van Santbrink Almere `81 MD Team 4 DNS ---
Judith Wiegmink AV Startba...MD Team 1 DQ ---