Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 1,60 ---
2 Merlijn van der Lans AV De Spartaan JC 1,50 ---
3 Jelani James Phanos JC Team 1 1,45 1,35
3 Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 1,45 ---
3 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 1,45 ---
3 Thijs de Bouter Almere `81 JC 1,45 ---
7 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 1,35 ---
8 Daan Schuirink Phanos JC Team 3 1,25 ---
8 Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 ---
8 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 ---
11 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 1,15 ---
Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS ---
Jeroen van Maasacker AV Startbaan JC DNS ---
Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lucius Bout Phanos JD Team 1 1,40 1,35
1 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 1,40 ---
3 Jesse Elmers AV Startba...JD Team 1 1,35 ---
3 Erick Könst AV Haarlem JD 1,35 ---
3 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 1,35 ---
6 Mick Baldew Phanos JD Team 1 1,30 1,35
6 Govanni Cozijn AV De Spartaan JD 1,30 ---
8 Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 1,25 ---
8 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 1 1,25 1,20
8 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 3 1,25 ---
11 Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 1,20 ---
11 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 1,20 ---
11 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 1,20 ---
14 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 1,15 ---
14 Luc Nelstein Phanos JD Team 3 1,15 ---
14 Jort Monteban Almere `81 JD Team 2 1,15 ---
17 Daniel de Vries AV Haarlem JD 1,10 ---
17 Sid van Houten KAV Holland JD 1,10 ---
19 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 1,05 ---
20 Robin Staal KAV Holland JD 1,00 ---
Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 DNS ---
Melcher Smit AV Startba...JD Team 2 DNS ---
Bas Fransen AV De Spartaan JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eveline de Jong AV De Spar...MC Team 1 1,55 ---
1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 1,55 ---
3 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 1,50 ---
4 Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 1,45 ---
4 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 1,45 ---
6 Renee Zwijnenburg AV Startbaan MC 1,40 ---
6 Marie Visser AV Startbaan MC 1,40 ---
8 Annika Klooster Phanos MC Team 1 1,35 ---
8 Marise Ravelli Almere `81 MC Team 1 1,35 ---
8 Britt Schraven Almere `81 MC Team 2 1,35 ---
8 Kiki Chris... Banning AV De Spar...MC Team 2 1,35 ---
8 Femke Daan AV De Spar...MC Team 2 1,35 ---
13 Mette Drenth AV Suomi MC 1,30 ---
13 Mette Elgersma AV Haarlem MC 1,30 ---
13 Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 1,30 ---
16 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 1,25 ---
17 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 1,20 ---
18 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 1,15 ---
Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS ---
Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNS ---
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS ---
Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kim Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 1,50 1,51
2 Simone Schouws Phanos MD Team 1 1,40 ---
3 Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 1,35 ---
3 Roxy Ramars AV De Spar...MD Team 1 1,35 ---
5 Sophie van Ekeris KAV Holland MD 1,30 ---
5 Carmen de Jong AV De Spar...MD Team 2 1,30 ---
7 Liyanne Molenaar AV Suomi MD 1,25 ---
7 Morgane den Uyl AV Startba...MD Team 2 1,25 ---
7 Aimee de Smidt Almere `81 MD Team 3 1,25 ---
7 Femke Leguit Almere `81 MD Team 2 1,25 ---
7 Milen Galavazi Almere `81 MD Team 2 1,25 ---
7 Sasha Spaans AV De Spar...MD Team 2 1,25 ---
13 Maria Kuipers Phanos MD Team 1 1,20 ---
13 Elysa Wijntuin Almere `81 MD Team 1 1,20 1,30
13 Melanie van Leeuwen Almere `81 MD Team 5 1,20 ---
13 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spar...MD Team 1 1,20 ---
17 Esmée Roelants Phanos MD Team 2 1,15 ---
17 Felicia Gilliad AV Startba...MD Team 1 1,15 ---
17 Eva Fels KAV Holland MD 1,15 ---
17 Elle Meijer Almere `81 MD Team 3 1,15 ---
21 Demi Engel Almere `81 MD Team 6 1,10 ---
21 Floortje Steinmetz Almere `81 MD Team 5 1,10 ---
23 Marloes Buijs Phanos MD Team 3 1,05 ---
23 Madelon van Eck AV Startba...MD Team 2 1,05 ---
Vera Oostweegel AV Startba...MD Team 1 DNS ---
Iris van Santbrink Almere `81 MD Team 4 DNS ---
Noa Wever Almere `81 MD Team 6 DQ ---