Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daniel Schepers AV 1923 JC Team 1 11,21 10,50 579
2 Sonny Meijers AAC JC 10,83 --- 562
3 Felix Zwolle AV Feniks JC 9,48 --- 497
4 Sam Reukers AV Edam JC 8,76 --- 461
5 Niels de Boer SAV JC 8,49 --- 447
6 Björn Rijkaard AV Feniks JC 8,48 --- 0
7 Hein Pieters AAC JC 8,39 --- 0
8 Daan Schurink AV Edam JC 8,38 --- 0
9 Daniel vd Merwe AV NEA-Vol...JC Team 1 7,88 --- 415
10 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 7,09 --- 371
11 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...JC Team 1 6,66 --- 0
12 Jasper Scheerder AV Atos JC 6,43 --- 332
13 Will Mok SAV JC 6,31 --- 0
14 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 6,20 --- 0
Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 DNS 8,53 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stef de Jong SAV JD 10,83 10,42 562
2 Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 9,01 --- 474
3 Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 8,99 --- 0
4 Yannick Jong SAV JD 8,86 8,38 0
5 Mante Ignacio AV 1923 JD Team 2 7,49 --- 393
6 Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 7,03 --- 0
7 Sam Bosman AV NEA-Vol...JD Team 1 6,93 7,03 362
8 Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 6,64 --- 345
9 Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 6,16 --- 0
10 Dean Somer AV Atos JD Team 2 6,07 --- 310
11 Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 5,65 --- 284
12 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JD Team 1 5,63 5,84 0
13 Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 5,60 --- 281
14 Sjoerd Zuijderduin AKU JD 5,49 --- 274
15 Guno Pool AAC JD 5,42 --- 269
16 Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 5,39 --- 0
17 Okke Rave AAC JD 5,32 --- 0
18 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JD Team 2 5,18 --- 253
19 Aike van der Lei AV Edam JD 4,67 --- 218
20 Dennis Alberts AV Atos JD Team 1 4,58 --- 212
Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam MC 10,31 --- 537
2 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 9,81 9,55 513
3 Noa Boots SAV MC Team 1 8,99 9,25 0
4 Marieke Eleveld AV Feniks MC 8,94 --- 470
5 Sharita Oor AV Edam MC 8,71 --- 0
6 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 8,69 8,76 457
7 Mette de Vos SAV MC Team 2 7,89 7,62 415
8 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 7,59 8,73 0
9 Paulien Idema AKU MC 7,45 --- 391
10 Zoë Riepen AV NEA-Vol...MC Team 1 7,33 --- 384
11 Jaimy Jozefzoon AV Feniks MC 7,33 --- 0
12 Alet Juckers SAV MC Team 2 7,30 7,26 0
13 Ilse Boon AAC MC 6,95 --- 363
14 Jamie Kramer AV Atos MC 6,56 --- 340
15 Kim Lassche AAC MC 6,35 --- 0
16 Jet Saadat AKU MC 5,64 --- 0
17 Lieke Zwetsloot AV Zaanland MC 5,53 --- 276
18 Yaimy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 5,52 --- 276
Francis Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 7,90 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Laura van Langen SAV MD Team 1 10,82 11,01 561
2 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 10,49 --- 546
3 Charlotte Emanuel AV Feniks MD 10,34 --- 539
4 Isabel D'Mattos AC Waterland MD 9,60 --- 503
5 Anna Jebose AAC MD 9,36 --- 491
6 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MD Team 1 9,26 10,20 486
7 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MD Team 1 9,18 9,27 0
8 Femke Guit AV Edam MD 9,03 --- 475
9 Mees Deubel AV Zaanlan...MD Team 2 8,75 8,03 460
10 Tosca Bink AAC MD 8,74 --- 0
11 Dagmar Poot AV NEA-Vol...MD Team 2 8,61 8,28 453
12 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 8,18 --- 431
13 Denise Essemiah AV Feniks MD 8,16 --- 0
14 Caitlin Wals AV Edam MD 7,88 --- 0
15 Janlie Juckers SAV MD Team 2 7,76 8,04 408
16 Robin Kuller AV NEA-Vol...MD Team 2 7,57 8,00 0
17 Lisa van den Brink AC Waterland MD 7,29 --- 0
18 Zwaan Schouten AV Atos MD 7,25 --- 380
19 Sabine Dodeman SAV MD Team 1 6,70 7,62 0
20 Marije Vletter AV NEA-Vol...MD Team 3 6,34 6,03 327
21 Iris Grit AV 1923 MD Team 2 6,16 --- 316
22 Jeute Meester AV Zaanlan...MD Team 2 5,95 --- 0
23 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MD Team 3 5,92 6,33 0
24 Manisha Khemai AV Atos MD 5,84 --- 0
25 Lotte van de Zwaag AKU MD 5,52 --- 276
26 Lonneke Rekelhof AKU MD 4,50 --- 0
Bente van ...n Lindert AV 1923 MD Team 1 DNS --- 0