Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 5,68 +1.2 m/s--- 751
2 Marvin Lamers THOR THOR JC 5,35 +1.3 m/s--- 689
3 Tim Klein DJA DJA JC 4,93 +2.7 m/s--- 607
4 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 1 4,80 +1.6 m/s--- 580
5 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 4,73 -0.1 m/s--- 566
6 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 4,61 +1.2 m/s--- 0
7 Sam Versluijs Spado Spado JC Team 1 4,57 +3.2 m/s--- 0
8 Bereket Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 4,43 +1.6 m/s--- 0
9 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,39 +1.4 m/s--- 496
10 Wouter Schets AV `56 AV `56 JC Team 2 4,32 +0.3 m/s--- 482
11 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,30 +2.5 m/s--- 0
12 Ivo de Wit Spado Spado JC Team 2 4,27 +1.4 m/s--- 472
13 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 4,13 +1.1 m/s--- 444
14 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 4,09 +1.0 m/s--- 0
15 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 4,07 +0.2 m/s--- 0
16 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 3,92 +1.3 m/s--- 0
17 Rick van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon JC 3,55 -0.2 m/s--- 328
18 Siem Goverden DJA DJA JC 3,50 +3.7 m/s--- 0
19 Steijn Schout AV `56 AV `56 JC Team 2 3,40 -0.7 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ernson van den Bos THOR THOR JD 4,05 +2.1 m/s--- 428
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 AV `56 JD 4,03 +1.8 m/s--- 424
3 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JD 4,01 +1.3 m/s--- 420
4 Joep Bovée Spado Spado JD Team 2 3,82 --- 382
5 Fabio Dudink Spado Spado JD Team 1 3,66 +2.4 m/s--- 350
6 Mink van de Wal SPOB AV Spirit ...erland JD 3,63 +1.6 m/s--- 344
7 Ravi Watzeels Spado Spado JD Team 2 3,55 +1.9 m/s--- 0
8 Gijs Machielse THOR THOR JD 3,50 --- 0
9 Ruben Feddes Spado Spado JD Team 1 3,41 +2.4 m/s--- 0
10 Lucas van Amerongen SPOB AV Spirit ...erland JD 3,31 --- 0
11 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JD 3,11 +2.2 m/s--- 240
12 Sven Oele AV `56 AV `56 JD 3,07 +1.6 m/s--- 0
13 Lucas van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JD 2,98 +1.5 m/s--- 0
14 Luca van Santen SCSP AV Scheldesport JD 2,85 -1.8 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 4,87 --- 595
2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 4,65 +1.6 m/s--- 550
3 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 4,29 +0.9 m/s--- 476
4 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 4,26 +2.9 m/s--- 470
5 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 4,12 +2.1 m/s--- 0
6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 4,03 -0.7 m/s--- 424
7 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 3,97 +1.5 m/s--- 0
8 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 3,87 +3.4 m/s--- 392
9 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 3,73 +2.0 m/s--- 364
10 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 3,62 -1.4 m/s--- 342
11 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3,53 +1.9 m/s--- 0
12 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 3,47 +1.4 m/s--- 0
13 Femke Ooms Spado Spado MC 3,42 +1.3 m/s--- 0
14 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 3,34 +2.9 m/s--- 286
15 Aniek van Opstal DJA DJA MC 3,16 +2.4 m/s--- 0
16 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 3,01 +5.9 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Romy van Rijswijk THOR THOR MD 3,88 +1.3 m/s--- 394
2 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MD Team 1 3,84 +0.5 m/s--- 386
3 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MD 3,83 -0.3 m/s--- 384
4 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 3,76 +1.3 m/s--- 0
5 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 3,76 +0.9 m/s--- 370
6 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 3,28 +1.7 m/s--- 274
7 Yara Burg AV `56 AV `56 MD 3,25 -0.3 m/s--- 268
8 Lois Michielsen Spado Spado MD Team 1 3,24 -0.5 m/s--- 0
9 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 3,20 +2.2 m/s--- 258
10 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 3,12 +1.7 m/s--- 0
11 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD 3,04 +0.5 m/s--- 0
12 Maud van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon MD 2,97 +1.1 m/s--- 212
13 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 2,56 -0.6 m/s--- 130
14 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 2,49 +0.5 m/s--- 0
15 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MD 2,42 +0.5 m/s--- 0