Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 50,55 --- 773
2 Jochem van Dijk Spado Spado JC Team 1 42,19 --- 0
3 Jim van Mook THOR THOR JC 34,45 --- 562
4 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 31,81 --- 523
5 Tim Klein DJA DJA JC 30,45 --- 502
6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 27,95 --- 0
7 Matthijs Roos AV `56 AV `56 JC Team 2 27,36 --- 453
8 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 26,41 --- 438
9 Job Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 25,72 --- 426
10 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 24,17 --- 400
11 Beau van Eekeren Spado Spado JC Team 2 24,08 --- 0
12 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 22,09 --- 363
13 Jens van Loenen THOR THOR JC 20,87 --- 0
14 Jense Seesing SV Diomedon SV Diomedon JC 20,73 --- 338
15 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 18,59 --- 0
16 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 14,41 --- 0
17 Siem Goverden DJA DJA JC 13,25 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 28,85 --- 477
2 Sophie Kenis DJA DJA MC 24,92 --- 413
3 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 24,75 --- 410
4 Meike Lambregts THOR THOR MC Team 1 23,05 --- 0
5 Ida Zantboer SV Diomedon SV Diomedon MC 21,43 --- 351
6 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 19,59 --- 316
7 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 19,02 --- 305
8 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 17,95 --- 284
9 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 17,46 --- 274
10 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 16,33 --- 251
11 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 14,81 --- 0
12 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 13,91 --- 0
13 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 13,28 --- 0
14 Marloes Khoshaba SPOB AV Spirit ...erland MC 12,46 --- 0
15 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 12,41 --- 162
16 Fenna Capelle SCSP AV Scheldesport MC 11,52 --- 0
17 Femke Ooms Spado Spado MC 10,76 --- 0
18 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 9,64 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MD 28,30 --- 468
2 Lieve van den Broeck THOR THOR MD 23,20 --- 383
3 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 22,18 --- 364
4 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 20,96 --- 342
5 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 19,94 --- 323
6 Lotte Haest Spado Spado MD Team 1 19,71 --- 318
7 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 18,59 --- 297
8 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 18,34 --- 0
9 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 17,65 --- 0
10 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 16,02 --- 0
11 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 14,36 --- 208
12 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 13,96 --- 0
13 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 13,81 --- 195
14 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 12,42 --- 0
Romy van Rijswijk THOR THOR MD DNS --- 0