Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jay Beelen AV Trias JC 5,25 +0.0 m/s--- 670
2 Jesse Pupping AV Lycurgu...JC Team 1 5,07 +0.0 m/s--- 634
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 4,93 +0.0 m/s--- 0
4 Marc Rademakers AV NOVA JC Team 1 4,62 +0.0 m/s--- 544
5 Sil de Graaf AV Hollandia JC 4,56 +0.0 m/s--- 531
6 Willem Grapendaal AV Hylas JC 4,45 +0.0 m/s--- 508
7 Bas Dijk AV Lycurgu...JC Team 2 4,12 +0.0 m/s--- 442
8 Joran Timmerman AV Hera JC 4,07 +0.0 m/s--- 432
9 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 3,95 +0.0 m/s--- 0
10 Rien Groentjes TAS `82 JC 3,89 +0.0 m/s--- 396
11 Joeri van Rijswijck SAV JC 3,87 +0.0 m/s--- 392
12 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 3,08 +0.0 m/s--- 0
13 Art Stuyvenberg AV NOVA JC Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
14 Remco Timmerman SAV JC 2,97 +0.0 m/s--- 0
Max Deeterink AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Faas Wijn AV Trias JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 4,42 +0.0 m/s--- 502
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 4,33 +0.0 m/s--- 484
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 440
4 Jens Oosterink AV Trias JD Team 1 4,01 +0.0 m/s--- 420
5 Pieter Dekker AV NOVA JD 3,98 +0.0 m/s--- 414
6 Gideon Möhringer AV Hera JD 3,96 +0.0 m/s--- 410
7 Falko Krischel AV Holland...JD Team 2 3,89 +0.0 m/s--- 396
8 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3,78 +0.0 m/s--- 0
9 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 3,69 +0.0 m/s--- 0
10 Jeremy Laan SAV JD Team 1 3,55 +0.0 m/s--- 328
11 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3,30 +0.0 m/s--- 0
12 Kevin Steenbakkers SV Noordkop JD 3,23 +0.0 m/s--- 0
13 Mats Dekker AV Hylas JD 3,22 +0.0 m/s--- 262
14 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 3,08 +0.0 m/s--- 234
15 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 3,07 +0.0 m/s--- 232
16 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 3,04 +0.0 m/s--- 0
17 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
18 Robin Koning AV Trias JD Team 2 2,90 +0.0 m/s--- 0
19 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 2,67 +0.0 m/s--- 152
20 Justin Hoek SAV JD Team 2 2,41 +0.0 m/s--- 0
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Jay Steen AV Holland...JD Team 1 DNS --- 0
Lars Tijmstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Joost Keizer AV Hera JD DNS --- 0
Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 4,83 +0.0 m/s--- 587
1 Nienke Tool SAV MC Team 1 4,83 +0.0 m/s--- 587
3 Fleur Ordelman AV Hylas MC 4,44 +0.0 m/s--- 506
4 Maud Feenstra AV Hera MC 4,33 +0.0 m/s--- 484
5 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,30 +0.0 m/s--- 478
6 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,25 +0.0 m/s--- 468
7 Sarah Dekker AV Trias MC 4,13 +0.0 m/s--- 444
8 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 4,09 +0.0 m/s--- 0
9 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 4,01 +0.0 m/s--- 420
10 Michelle van Dorth AV Hylas MC 3,99 +0.0 m/s--- 0
11 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 3,89 +0.0 m/s--- 396
12 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,77 +0.0 m/s--- 372
13 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 3,73 +0.0 m/s--- 0
13 Esmee de Jong AV Trias MC 3,73 +0.0 m/s--- 0
15 Noa Bouwer AV Hera MC 3,72 +0.0 m/s--- 0
16 Anna Vethman TAS `82 MC 3,71 +0.0 m/s--- 360
17 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3,69 +0.0 m/s--- 0
18 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,68 +0.0 m/s--- 354
19 Bregje Dekker AV NOVA MC 3,68 +0.0 m/s--- 0
20 Lotte Braakman SAV MC Team 1 3,62 +0.0 m/s--- 0
21 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,56 +0.0 m/s--- 0
22 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 3,33 +0.0 m/s--- 0
23 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,30 +0.0 m/s--- 278
24 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,22 +0.0 m/s--- 262
Chimene Schuurman AV Zaanland MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 4,22 +0.0 m/s--- 462
2 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 4,19 +0.0 m/s--- 456
3 Iris Glas TAS `82 MD 3,84 +0.0 m/s--- 386
4 Luna Braas SAV MD Team 1 3,71 +0.0 m/s--- 360
5 Jip de Waard AV Trias MD 3,69 +0.0 m/s--- 356
6 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 338
7 Lysanne Zaal AV Hera MD 3,59 +0.0 m/s--- 336
8 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 0
9 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3,55 +0.0 m/s--- 0
10 Babs Braakman SAV MD Team 1 3,41 +0.0 m/s--- 0
11 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,18 +0.0 m/s--- 0
12 Lisette Doodeman AV NOVA MD 3,18 +0.0 m/s--- 254
13 Esmee van der Wal AV Lycurgu...MD Team 3 3,12 +0.0 m/s--- 242
14 Romy Kwast TAS `82 MD 3,05 +0.0 m/s--- 0
15 Carissa de Git AV Hollandia MD 3,00 +0.0 m/s--- 218
16 Cindy ten Have SV Noordkop MD 2,97 +0.0 m/s--- 212
17 Mirelle Ligthart AV NOVA MD 2,79 +0.0 m/s--- 0
18 Fleur Lentepark AV Hollandia MD 2,70 +0.0 m/s--- 0
19 Hadir a Hassan AV Hylas MD 2,58 +0.0 m/s--- 134
20 Julia Knot AV Hera MD 2,53 +0.0 m/s--- 0
21 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 2,52 +0.0 m/s--- 0
22 Isa Bakker SAV MD Team 2 2,14 +0.0 m/s--- 0
Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD DNS --- 0