Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Olle Bosma AV Lycurgu...JC Team 1 31,04 --- 511
2 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 29,15 --- 0
3 Bastiaan Church AV NOVA JC Team 1 26,48 --- 439
4 Michel van den Hoven AV Trias JC 25,53 --- 423
5 Simon de Vries AV Hera JC 21,88 --- 359
6 Willem Grapendaal AV Hylas JC 20,96 --- 342
7 Jesse de Jong AV Hera JC 20,89 --- 0
8 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 20,70 --- 0
9 Stijn Koonings TAS `82 JC 18,94 --- 304
10 Luuk Peterse AV Trias JC 17,61 --- 0
11 Kevin Pronk SAV JC 16,71 --- 259
12 Julian van de Beek SAV JC 14,67 --- 0
13 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 11,45 --- 139
14 Art Stuyvenberg AV NOVA JC Team 2 10,36 --- 110
15 Luuk Bruins AV Hollandia JC 10,19 --- 106

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 25,28 --- 419
2 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 25,24 --- 0
3 Daan Emmaneel AV NOVA JD 21,72 --- 356
4 Sem Gombault SV Noordkop JD 21,62 --- 354
5 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 20,89 --- 341
6 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 20,77 --- 339
7 Kees de Vries AV Hylas JD 20,73 --- 338
8 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 20,09 --- 0
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 19,24 --- 309
10 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 18,51 --- 295
11 Pieter Karel SAV JD Team 1 17,10 --- 267
12 Koen Looman AV Hera JD 17,08 --- 266
13 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 15,22 --- 227
14 Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 14,95 --- 0
15 Sam Wever AV NOVA JD 14,74 --- 0
16 Leon Caballer AV Hera JD 14,03 --- 0
17 Jelle Wittink AV Hylas JD 13,70 --- 0
18 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 1 12,75 --- 0
19 Loek Timmer SAV JD Team 2 12,68 --- 169
20 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 11,04 --- 128
21 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 10,50 --- 0
22 Jeremy Laan SAV JD Team 1 9,00 --- 0
Leon Boersma AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 33,48 --- 548
2 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 24,40 --- 404
3 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 22,11 --- 363
4 Coosje Boom AV Trias MC 21,12 --- 345
5 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 20,37 --- 0
6 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 20,27 --- 0
7 Loes Essen SAV MC Team 1 19,41 --- 313
8 Carlijn Bouwer AV Trias MC 19,34 --- 0
9 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 18,29 --- 291
10 Evelien Bouma AV Hylas MC 17,96 --- 284
11 Jenny Koopman TAS `82 MC 17,49 --- 275
12 Anouk Bakker SAV MC Team 2 17,22 --- 269
13 Ichelle Brands AV Hera MC 16,56 --- 255
14 Judie Jonker AV Hera MC 15,22 --- 0
15 Liesbeth Meeussen AV NOVA MC 14,28 --- 206
16 Talitha Bos AV Zaanland MC 11,27 --- 134
17 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 10,97 --- 126
18 Anna Vethman TAS `82 MC 10,31 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 9,99 --- 101
20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 8,50 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 25,68 --- 425
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 25,21 --- 0
3 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 22,08 --- 363
4 Kiki Verbart AV Trias MD 15,20 --- 226
5 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 2 15,17 --- 0
6 Alet Juckers SAV MD Team 2 14,37 --- 208
7 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 14,17 --- 203
8 Mirthe Dok AV NOVA MD 13,85 --- 196
9 Vere Tavenier AV Hera MD 13,68 --- 192
10 Wiesje Groot SAV MD Team 2 13,33 --- 0
11 Isis Jansen AV Hylas MD 13,21 --- 181
12 Sabine Kamstra AV Trias MD 12,54 --- 0
13 Babs Braakman SAV MD Team 1 12,17 --- 156
14 Deniece Bromlewe SV Noordkop MD 10,17 --- 105
15 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 9,63 --- 0
16 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 8,68 --- 0
17 Carissa de Git AV Hollandia MD 8,55 --- 60
18 Angelina v...erpenzeel SV Noordkop MD 8,38 --- 0
19 Ece Gökmer AV Hollandia MD 5,68 --- 0
Vivienne Jansen TAS `82 MD DNS --- 0
Amanda Jansen TAS `82 MD DNS --- 0
Abir a Hassan AV Hylas MD --- ---