Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 10,09 --- 527
2 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 10,04 --- 524
3 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 8,91 --- 0
4 Huib Blokland AV Hylas JC 8,82 --- 464
5 Boet Visser AV Trias JC 8,21 --- 432
6 Stijn Koonings TAS `82 JC 7,92 --- 417
7 Jurriaan Odekerken AV Trias JC 7,53 --- 0
8 Pepijn Smilda AV Hera JC 6,57 --- 341
9 Pieter Brand TAS `82 JC 6,13 --- 0
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 5,14 --- 0
11 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 5,04 --- 244
12 Remco Timmerman SAV JC 5,03 --- 243
Jorrit van Amsterdam AV Hollandia JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Hoedjes AV Hera JD 9,24 --- 485
2 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 8,27 --- 435
3 Sem Gombault SV Noordkop JD 8,14 --- 429
4 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 6,98 --- 0
5 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 6,57 --- 341
6 Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 6,54 --- 339
7 Joost Keizer AV Hera JD 6,54 --- 0
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 6,53 --- 338
9 Kees de Vries AV Hylas JD 6,34 --- 327
10 Justin Hoek SAV JD Team 2 5,63 --- 283
10 Sam Wever AV NOVA JD 5,63 --- 283
12 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 5,45 --- 271
13 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 4,78 --- 226
14 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 4,76 --- 0
15 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 3,95 --- 166
16 Lars Houtman AV NOVA JD 3,89 --- 0
Melle Peer SV Noordkop JD DNS --- 0
Hidde Korenstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jay Steen AV Holland...JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 10,93 --- 566
2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 9,68 --- 507
3 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,15 --- 481
4 Robin Post AV Wieringermeer MC 8,98 --- 472
5 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 8,62 --- 0
6 Amber Hurkmans AV NOVA MC 8,39 --- 442
7 Ichelle Brands AV Hera MC 8,25 --- 434
8 Puck de Waard AV Trias MC 8,05 --- 424
9 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 7,80 --- 410
10 Rosalie Zonneveld TAS `82 MC 7,73 --- 406
11 Manon Buter TAS `82 MC 7,36 --- 0
12 Talitha Bos AV Zaanland MC 7,26 --- 380
13 Bente Schonewille AV Hera MC 7,11 --- 0
14 Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC 6,95 --- 363
15 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 6,94 --- 0
16 Loes Essen SAV MC Team 1 6,71 --- 0
17 Britt Agasi AV Trias MC 6,69 --- 0
18 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 6,61 --- 0
19 Mette Volkers AV Hylas MC 6,53 --- 338
20 Anouk Bakker SAV MC Team 2 5,84 --- 296
21 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 4,82 --- 0
22 Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 4,35 --- 195
Kaeb Aliy...ngidashet AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rosa Kuin AV Hera MD 8,95 --- 471
2 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 8,76 --- 461
3 Simone Winter AV Lycurgu...MD Team 1 8,75 --- 460
4 Mirte Jansen TAS `82 MD 8,29 --- 437
5 Luna Braas SAV MD Team 1 7,63 --- 401
6 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 2 7,07 --- 0
7 Romy Kwast TAS `82 MD 6,99 --- 0
8 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 6,98 --- 0
9 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 6,91 --- 0
10 Alet Juckers SAV MD Team 2 6,87 --- 358
11 Sabine Kamstra AV Trias MD 6,32 --- 326
12 Sylke Kabel AV Lycurgu...MD Team 3 5,93 --- 302
13 Gilhan Ileri AV Hollandia MD 5,89 --- 299
14 Mabel Borst AV Hylas MD 5,77 --- 292
15 Sarah Stoop AV NOVA MD 5,75 --- 290
16 Esmee van der Wal AV Lycurgu...MD Team 3 5,62 --- 0
17 Hadir a Hassan AV Hylas MD 5,26 --- 0
18 Leonie Braakman SAV MD Team 2 5,18 --- 0
19 Joyce Smit AV Hera MD 5,12 --- 0
20 Andrea Martens SV Noordkop MD 4,62 --- 215
21 Ilja Koelink AV Trias MD 4,54 --- 0
22 Julia Spekking AV Hollandia MD 4,34 --- 0
Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD DNS --- 0