Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martijn Kroes AV NOVA JC Team 1 1,70 --- 779
2 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Sem Verweij AV Hylas JC 1,60 --- 702
4 Timo Schilp AV Lycurgu...JC Team 1 1,55 --- 0
5 Wouter Vink AV Hollandia JC 1,50 --- 623
6 Job de Koning AV Trias JC 1,45 --- 582
7 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 1,45 --- 0
8 Michel van den Hoven AV Trias JC 1,30 --- 0
9 Dean Niesten AV Hera JC 1,30 --- 462
9 Jochem Bleeker TAS `82 JC 1,30 --- 462
11 Joeri van Rijswijck SAV JC 1,25 --- 426
Max Deeterink AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Art Stuyvenberg AV NOVA JC Team 2 --- ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pieter Dekker AV NOVA JD 1,50 --- 623
2 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 1,35 --- 499
3 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 0
4 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 462
4 Mark Dekker AV Hylas JD 1,30 --- 462
6 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 1,25 --- 426
6 Gideon Möhringer AV Hera JD 1,25 --- 426
8 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 1,20 --- 389
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 1,20 --- 0
9 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 1,20 --- 0
9 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,20 --- 0
12 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 1,15 --- 352
12 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 1,15 --- 352
14 Jens Hierck AV Hera JD 1,10 --- 0
15 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 2 1,00 --- 242
15 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,00 --- 242
Sem Groot AV Trias JD Team 2 DNS --- 0
Michael Bartman AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 --- ---
Bram Huizinga SAV JD Team 1 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,55 --- 663
2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 --- 623
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 --- 582
3 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,45 --- 582
3 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,45 --- 582
6 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 --- 499
6 Britt Ooijevaar AV Trias MC 1,35 --- 499
8 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 --- 0
9 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,35 --- 499
9 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 --- 499
11 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 --- 0
12 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,30 --- 462
12 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 --- 462
14 Michelle van Dorth AV Hylas MC 1,30 --- 0
14 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,30 --- 0
16 Anna Doodeman AV Hera MC 1,25 --- 426
16 Sanne Kooijman TAS `82 MC 1,25 --- 426
18 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 --- 389
19 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 1,20 --- 0
19 Gina Beukers AV NOVA MC 1,20 --- 0
21 Britt Agasi AV Trias MC 1,15 --- 0
21 Meike Hartog AV Zaanland MC 1,15 --- 0
21 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,15 --- 0
Katalin Pol AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Simone Winter AV Lycurgu...MD Team 1 1,45 --- 582
2 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 1,40 --- 0
3 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 1,30 --- 462
3 Lois Nederveen AV Hollandia MD 1,30 --- 462
5 Iris Glas TAS `82 MD 1,25 --- 426
6 Noa Brunt AV Hylas MD 1,20 --- 389
6 Lisa Church AV NOVA MD 1,20 --- 389
8 Mirre Gielen TAS `82 MD 1,20 --- 0
9 Cindy ten Have SV Noordkop MD 1,15 --- 352
10 Pleunie Burgering AV Trias MD 1,15 --- 0
11 Jip de Waard AV Trias MD 1,15 --- 352
12 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 1,15 --- 0
13 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 1,15 --- 352
13 Leonie Keppel AV Hera MD 1,15 --- 352
15 Mirthe Dok AV NOVA MD 1,10 --- 0
16 Iris Luten AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 --- 279
17 Carissa de Git AV Hollandia MD 1,00 --- 0
18 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 0,90 --- 0
19 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 0,90 --- 169