Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 31,70 --- 500
2 Dave Wesselink AV Trias JC 27,66 --- 438
3 Huib Blokland AV Hylas JC 21,71 --- 338
4 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 21,27 --- 0
5 Stijn Koonings TAS `82 JC 18,41 --- 277
6 Wouter Vink AV Hollandia JC 17,16 --- 252
7 Pepijn Smilda AV Hera JC 15,79 --- 224
8 Luuk Peterse AV Trias JC 15,65 --- 0
9 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 14,29 --- 0
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 13,68 --- 178
11 Remco Timmerman SAV JC 10,17 --- 93
Bagdad Nederstigt AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Dennis Fagel AV Hera JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 17,98 --- 268
2 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 16,24 --- 233
3 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 15,60 --- 0
4 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 15,31 --- 214
5 Olav Mulder AV Hylas JD 14,90 --- 205
6 Casper Peterse AV Trias JD Team 1 13,58 --- 0
7 Lucas Hink AV Trias JD Team 2 12,85 --- 159
8 Pieter Karel SAV JD Team 1 12,81 --- 158
9 Kees de Vries AV Hylas JD 12,18 --- 0
10 Falko Krischel AV Holland...JD Team 2 12,05 --- 140
11 Jens Hierck AV Hera JD 11,65 --- 130
12 Sam Wever AV NOVA JD 11,26 --- 121
13 Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 10,99 --- 114
14 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 1 10,07 --- 90
15 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 10,01 --- 0
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Melle Peer SV Noordkop JD DNS --- 0
Hidde Korenstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 32,28 --- 509
2 Robin Post AV Wieringermeer MC 25,25 --- 399
3 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 24,22 --- 0
4 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 21,54 --- 335
5 Puck de Waard AV Trias MC 20,00 --- 307
6 Coosje Boom AV Trias MC 19,40 --- 0
7 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 18,75 --- 283
8 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 17,53 --- 0
9 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 16,98 --- 248
10 Ichelle Brands AV Hera MC 16,88 --- 246
11 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 15,97 --- 228
12 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 15,52 --- 0
13 Anouk Bakker SAV MC Team 2 14,39 --- 194
14 Quintey Bieman AV Hera MC 13,90 --- 0
15 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 13,68 --- 178
16 Talitha Bos AV Zaanland MC 13,55 --- 175
17 Jenny Koopman TAS `82 MC 13,21 --- 167
18 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 12,61 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 10,49 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 18,90 --- 286
2 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 15,69 --- 222
3 Leonie Keppel AV Hera MD 15,64 --- 221
4 Amanda Jansen TAS `82 MD 14,97 --- 206
5 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 14,58 --- 198
6 Wiesje Groot SAV MD Team 2 14,41 --- 194
7 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 13,60 --- 176
8 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 13,06 --- 0
9 Joyce Smit AV Hera MD 12,95 --- 0
10 Mabel Borst AV Hylas MD 12,83 --- 158
11 Lise Cools SV Noordkop MD 12,08 --- 141
12 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 11,38 --- 124
13 Gilhan Ileri AV Hollandia MD 11,37 --- 123
14 Sylke Kabel AV Lycurgu...MD Team 3 10,91 --- 0
15 Andrea Martens SV Noordkop MD 10,45 --- 0
16 Ece Gökmer AV Hollandia MD 9,41 --- 0
Ilja Koelink AV Trias MD DNS --- 0
Vivienne Jansen TAS `82 MD DNS --- 0
Mirelle Ligthart AV NOVA MD --- ---