Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djoao Lobles SV Noordkop JD 3:14,78 --- 583
2 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3:16,07 --- 573
3 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,99 --- 560
4 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 3:23,57 --- 521
5 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3:31,29 --- 472
6 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 3:33,30 --- 459
7 Bram Huizinga SAV JD Team 1 3:34,70 --- 451
8 Olav Mulder AV Hylas JD 3:36,93 --- 438
9 Aris Beers AV NOVA JD 3:37,25 --- 436
10 Ben Aston AV Hylas JD 3:41,72 --- 410
11 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 3:41,75 --- 410
12 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 3:42,28 --- 407
13 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 3:42,63 --- 405
14 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 3:44,80 --- 0
15 Robin Koning AV Trias JD Team 2 3:45,87 --- 387
16 Mark Dekker AV Hylas JD 3:45,87 --- 0
17 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 3:45,98 --- 0
18 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 3:50,18 --- 364
19 Kick Doornbos AV Hera JD 3:51,89 --- 355
20 Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 3:55,57 --- 336
21 Lars Philipsen AV Hera JD 3:56,25 --- 333
22 Loek Timmer SAV JD Team 2 3:59,32 --- 318
23 Koen Looman AV Hera JD 4:02,86 --- 0
24 Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 4:04,66 --- 293
25 Jordy Drijfhout AV Lycurgu...JD Team 2 4:49,62 --- 0
26 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 4:54,69 --- 101
27 Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 5:24,51 --- 14

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:23,19 --- 524
2 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 3:24,97 --- 512
3 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,22 --- 510
4 Noa Zoon TAS `82 MC 3:25,91 --- 506
5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:26,44 --- 502
6 Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 3:30,23 --- 478
7 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:31,66 --- 469
8 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:35,68 --- 445
9 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:37,30 --- 435
10 Anke Schoen AV Hylas MC 3:37,40 --- 435
11 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:44,51 --- 394
12 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:46,03 --- 386
13 Maud Feenstra AV Hera MC 3:46,48 --- 384
14 Liesbeth Meeussen AV NOVA MC 3:47,53 --- 378
15 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:51,39 --- 358
16 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 3:52,68 --- 351
17 Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3:53,25 --- 348
18 Britt Agasi AV Trias MC 3:53,34 --- 348
19 Noa Bouwer AV Hera MC 3:58,39 --- 323
20 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 3:59,41 --- 318
21 Charon Lak AV Zaanland MC 4:03,72 --- 297
22 Meike Hartog AV Zaanland MC 4:05,73 --- 288
23 Loes Essen SAV MC Team 1 4:06,60 --- 284
24 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 4:07,38 --- 280
25 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:27,85 --- 195
Larissa van der Most AV Trias MC DNS --- 0
Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina van Diepen AV Hylas MD 3:13,70 --- 591
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 3:19,33 --- 550
3 Gwen Feenstra AV Hera MD 3:34,21 --- 454
4 Mirte Jansen TAS `82 MD 3:38,76 --- 427
5 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 3:39,81 --- 421
6 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 3:41,43 --- 412
7 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 3:42,20 --- 407
8 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 3:44,03 --- 397
9 Wiesje Groot SAV MD Team 2 3:49,23 --- 369
10 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 2 3:51,58 --- 357
11 Abir a Hassan AV Hylas MD 3:55,23 --- 338
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 3:55,81 --- 0
13 Vere Tavenier AV Hera MD 3:56,56 --- 332
14 Salina de Git AV Hollandia MD 3:58,30 --- 323
15 Nik Kwaad AV Hollandia MD 4:00,64 --- 312
16 Silke Jansen AV Hera MD 4:04,12 --- 0
17 Irene Baars SV Noordkop MD 4:06,48 --- 284
18 Annika Boogaard SAV MD Team 2 4:08,99 --- 273
19 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 2 4:17,42 --- 0
20 Lisette Doodeman AV NOVA MD 4:18,70 --- 231
21 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 4:21,85 --- 219
22 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 4:28,29 --- 193
23 Leonie Braakman SAV MD Team 2 4:28,48 --- 0
24 Noor Jeninga AV Hollandia MD 4:28,58 --- 0
25 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 4:37,80 --- 158
26 Suze Butter AV Lycurgu...MD Team 3 4:43,42 --- 138
27 Mirelle Ligthart AV NOVA MD 4:48,69 --- 120
28 Lise Cools SV Noordkop MD 4:49,55 --- 117
29 Sterre Haitsma AV Lycurgu...MD Team 3 5:20,60 --- 0
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS --- 0