Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten van Ommen AV Achilles Top JC 5,48 +0.3 m/s5,47 714
2 Remie Geurts AV Unitas JC 5,45 +1.8 m/s--- 708
3 Harm van d...erkmortel Lopersgroe...Deurne JC 4,74 +1.6 m/s--- 568
4 Timo Jong de AV Caesar JC 4,34 +1.2 m/s--- 486
5 Sten Driessen Swift Atletiek JC 4,30 +0.9 m/s--- 478
6 Casper Vorstermans Atletiek M...tricht JC 4,09 -0.3 m/s--- 436
7 Jules Sproncken AV Caesar JC 4,01 +1.3 m/s--- 0
8 Raf Baerveldt AVON JC 3,93 +1.5 m/s--- 404
9 Brad Pilon AV Unitas JC 3,91 +2.6 m/s--- 0
10 Kevin Smaling AV Achilles Top JC 3,90 +1.7 m/s4,07 0
11 Han Baselier Lopersgroe...Deurne JC 3,71 +1.9 m/s--- 0
12 Ian van Dijk Atletiekve...ng ATH JC 3,61 +3.2 m/s--- 340
13 Finn van Hees HAC JC 3,52 +1.7 m/s--- 322
14 Thijs van den Heuvel Atletiek M...tricht JC 3,37 +1.1 m/s--- 0
15 Daan van Zoggel AV `t Jasp... Sport JC 3,28 +1.9 m/s3,18 274
15 Arthur Idema Scopias Atletiek JC 3,28 +0.5 m/s--- 274
17 Youri Seerden AV Weert JC 3,13 +1.0 m/s--- 244
Rowan Fonteijn AV Weert JC DNS --- 0
Edin Hamulic Swift Atletiek JC DNS 3,68 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Cedric Smits AV Unitas JD Team 2 4,10 +1.4 m/s--- 438
2 Goos Meuwissen Swift Atletiek JD 4,04 +1.9 m/s4,00 426
3 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 4,03 +2.4 m/s--- 424
4 Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 3,90 +0.8 m/s--- 398
5 Riks Pollen Scopias Atletiek JD 3,87 +2.1 m/s--- 392
6 Kai Goertz Swift Atletiek JD 3,78 -1.1 m/s3,31 0
7 Levi Slangen AV Achilles Top JD 3,72 +3.3 m/s3,53 0
8 Jordy Soer AV Weert JD Team 2 3,64 +1.1 m/s--- 346
9 Jasper van de Goor AV Weert JD Team 2 3,62 +2.4 m/s--- 0
10 Wouter van Asten AV `t Jasp...JD Team 2 3,55 +1.0 m/s--- 328
11 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 3,53 +1.7 m/s--- 0
12 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 3,44 +2.0 m/s--- 306
13 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 3,40 +0.6 m/s--- 0
14 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 3,24 +1.3 m/s--- 266
15 Jip van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 3,18 +1.3 m/s--- 254
16 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 2,90 +1.2 m/s--- 0
17 Joost Claassen HAC JD Team 2 2,81 +1.1 m/s--- 180
18 Bjorn Bartholomé STB JD 2,79 +1.0 m/s--- 176
19 Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD 2,73 +1.5 m/s--- 0
20 Tom Weegels STB JD 2,70 +1.4 m/s--- 0
21 Pepijn Schmitz AV `t Jasp...JD Team 1 1,83 +1.3 m/s--- 0
Joep van Schaik ATV Venray JD DNS --- 0
Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0
Jesse IJzerman AV Unitas JD Team 1 DNS --- 0
Malte Cremers AV Unitas JD Team 2 DNS --- 0
Kars Reijnen HAC JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anouk Rensink AV Unitas MC 4,93 +1.7 m/s--- 607
2 Channelyn ...rosiussen HAC MC 4,47 +1.3 m/s--- 512
3 Sara Van de Putten Lopersgroe...Deurne MC 4,45 +1.8 m/s--- 508
4 Birgit Olislagers Atletiek M...tricht MC 4,42 +0.5 m/s--- 502
5 Michelle Weyers AV Unitas MC 4,24 -0.5 m/s--- 0
6 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 4,24 +1.9 m/s--- 466
7 Julia van Dijk AV `t Jasp...MC Team 1 4,22 +1.6 m/s4,37 462
8 Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 4,18 +1.8 m/s--- 454
9 Anke Mols AV Achille...MC Team 1 4,12 +1.0 m/s3,96 442
10 Floor Blom Atletiek Leudal MC 3,95 +0.3 m/s--- 408
11 Aafke Wienen Atletiek Leudal MC 3,92 +2.6 m/s--- 0
12 Mette de Haas AV `t Jasp...MC Team 1 3,87 +0.3 m/s--- 0
13 Renee Moers Atletiek M...tricht MC 3,86 +1.6 m/s--- 0
14 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 3,76 +1.2 m/s--- 370
14 Fleur Hendriks Swift Atle...MC Team 1 3,76 -0.6 m/s--- 370
16 Sarah Hermsen ATV Venray MC 3,70 +2.2 m/s--- 358
17 Noor Wishaupt AV Caesar MC 3,69 +1.2 m/s--- 356
18 Floor Vervuren STB MC 3,62 -0.7 m/s--- 342
19 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 3,62 -0.4 m/s--- 0
20 Alyssa Heuts AV Caesar MC 3,56 +1.1 m/s--- 0
21 Ying Dehing AVON MC 3,53 -0.6 m/s--- 324
22 Simone van Aerle HAC MC 3,53 +1.7 m/s--- 0
22 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3,53 +1.2 m/s--- 0
24 Denise Vorsteveld Lopersgroe...Deurne MC 3,40 +0.5 m/s--- 0
25 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 2,94 +0.5 m/s--- 206
26 Laura van Laere STB MC 2,81 +2.1 m/s--- 0
27 Marloe Stroeken Swift Atle...MC Team 2 2,48 -0.6 m/s--- 0
Renee Greefkens ATV Venray MC DNS --- 0
Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0
Anne Kuijpers AVON MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Angelina Krasznai AV Achilles Top MD 4,49 +0.8 m/s--- 517
2 Nina Borger AV Unitas MD 4,41 +1.0 m/s--- 500
3 Sica Verwasch STB MD 4,33 +2.4 m/s--- 484
4 Lara Willems Atletiekve...ng ATH MD 4,29 +1.4 m/s--- 476
5 Jaybre Wau Atletiek M...tricht MD 4,19 +1.7 m/s--- 456
6 Robine Reggers AV Caesar MD 4,13 +1.5 m/s--- 444
7 Camilla van Dinther Lopersgroe...Deurne MD 4,00 +1.0 m/s--- 418
8 Marit Joris Atletiek Leudal MD 3,91 +0.6 m/s--- 400
9 Veerle Habets AV Caesar MD 3,85 +0.5 m/s--- 0
10 Trijn Litjens AV Weert MD 3,71 -0.2 m/s--- 360
11 Isa van der Putten HAC MD Team 1 3,67 +0.3 m/s--- 352
12 Lisanne de Vreede Swift Atle...MD Team 1 3,63 +1.9 m/s--- 344
13 Emer Zuijlen AV Unitas MD 3,62 +0.9 m/s--- 0
14 Nori Meulendijks HAC MD Team 2 3,59 +0.9 m/s--- 336
15 Lonne Severens AV Achilles Top MD 3,51 +0.7 m/s--- 0
16 Silja Lokerse Scopias Atletiek MD 3,41 +1.7 m/s--- 300
17 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MD 3,37 +1.8 m/s--- 0
18 Eline Prickaerts Atletiek M...tricht MD 3,34 +1.6 m/s--- 0
19 Puck Schreur HAC MD Team 2 3,14 +1.2 m/s--- 0
20 Xenia Raptis Scopias Atletiek MD 3,01 +1.3 m/s--- 0
21 Emma Bijnen HAC MD Team 1 2,99 +1.0 m/s--- 0
22 Audrey Reijnen STB MD 2,70 +0.8 m/s--- 0
23 Maja Geraads Swift Atle...MD Team 2 2,66 +0.4 m/s--- 150