Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 1,85 ---
2 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 1,80 ---
3 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 1,75 1,90
4 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 1,70 ---
5 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 1,65 ---
5 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 ---
7 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 1,60 1,60
7 Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 1,60 1,60
7 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 1,60 ---
10 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 1,55 ---
10 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1,55 ---
10 Daan van der Velden Eindhoven ...k Jongens 1,55 ---
10 Rens Hoogendorp GVAC Jongens 1,55 1,55
10 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,55 ---
10 Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 1,55 1,55
16 Menno Breddels Typhoon Jongens 1,50 ---
16 Sijmen Doorakkers Atledo Jongens 1,50 1,55
16 Sam Smit HAC Jongens 1,50 ---
16 Thomas van Vlerken HAC Jongens 1,50 ---
16 Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 1,50 1,50
16 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 1,50 ---
22 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 1,45 ---
23 Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1,30 ---
24 Brad Raessen AV Spiridon Jongens 1,20 ---
Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 1,79

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elise Jocaille Prins Hend...k Meisjes 1,60 ---
2 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1,55 ---
3 Sarah Kortland Typhoon Meisjes 1,50 ---
3 Anke Mols AV Achille...p Meisjes 1,50 1,50
3 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 1,50 ---
3 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 1,50 ---
3 Isa Stommels HAC Meisjes 1,50 ---
3 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1,50 1,55
3 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55
3 Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55
11 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 1,45 1,50
11 Jolien Stuijk AV Attila Meisjes 1,45 1,60
11 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 1,45 1,50
11 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,45 ---
11 Lotte Houtman Prins Hend...k Meisjes 1,45 ---
16 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,40 ---
16 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 1,40 1,50
16 Lotte Gommers Eindhoven ...k Meisjes 1,40 ---
19 Laura Mierlo HAC Meisjes 1,30 ---
19 Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 1,30 ---
21 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 1,25 ---
21 Louise Beuk GVAC Meisjes 1,25 1,35
21 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 1,25 ---
24 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 1,10 1,25
24 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 1,10 ---
Tia Ackermans Scorpio Meisjes DNS ---