Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jur Bakker AV Edam 4,75 -2.5 m/s4,64
2 Jens De Wilde Scorpio 4,54 +0.9 m/s4,66
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,52 +0.2 m/s4,85
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,52 +4.5 m/s4,29
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,41 +2.5 m/s4,70
6 Jelte van Es AV Hylas 4,33 -0.1 m/s4,60
7 Ruiz Lodder Typhoon 4,30 +2.6 m/s4,50
8 Franklyn Nwanaforo Phanos 4,30 -2.5 m/s4,49
9 Joas van Hellemondt Leiden 4,29 +4.5 m/s4,67
10 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,11 +1.5 m/s4,20
11 Tygo Willems ATNY 4,10 +3.3 m/s4,67
12 Tobias Janssens DEM 4,10 +0.7 m/s4,17
13 Mike Paauw Haag 4,07 +2.6 m/s4,34
14 Ian van Dijk ATH 4,05 -0.5 m/s4,36
15 Jeen Hammink Phanos 4,03 -0.1 m/s4,42
16 Lucas Bal CAV Energie 3,98 -2.9 m/s4,58
17 Daniel vd Poel AV Phoenix 3,92 +1.8 m/s4,09
18 Dieter Stolzenbach PH 3,75 +0.3 m/s4,15
19 Dylan Nieuwlaat AAV `36 3,59 +0.0 m/s3,83
20 Jan Vriesman BAV 3,58 -2.1 m/s4,03
21 Rik Dijkslag VAV 3,57 +0.4 m/s3,42
22 Revelinio Denswil PAC 3,46 -0.2 m/s4,13
23 Sander de Lange AV Gouda 3,34 -1.2 m/s3,15
24 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 3,20 -1.5 m/s3,84
25 Johan Bouma Flevo Delta 2,96 +4.4 m/s---
Anthon Croockewit Phanos DNS 4,01
Bradley Daniels Almere `81 DNS ---
Melchior Treffers AV34 DNS 4,74

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 5,95 +0.7 m/s5,73
2 Jeff Tesselaar AV Hera 5,40 +3.8 m/s5,55
3 Daniel Engelhart AAV `36 5,28 +0.2 m/s5,57
4 Bart Veltman AV Gouda 5,22 +0.1 m/s4,98
5 Daan Roosenschoon GVAC 5,18 -1.0 m/s5,02
6 Leon Spiekerman MPM 5,04 +0.5 m/s4,86
7 Sam Steffens Ciko `66 4,99 -2.3 m/s5,00
8 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,80 -1.0 m/s4,74
9 Milo Hanssen AV Unitas 4,68 +0.0 m/s4,56
10 Luc van Veldhoven AV Weert 4,42 +1.9 m/s4,31
11 Kevin Smaling ATOP 4,39 +0.0 m/s4,70
12 Noa Struyve DEM 4,34 +4.4 m/s4,62
13 Chiel Hulshof PH 3,97 -2.6 m/s4,40
14 Niels Rewijk AKU 3,91 +2.4 m/s4,18
15 Sylvain Kramer Phanos 3,91 +1.7 m/s3,97
16 Ronin van der Holst PAC 3,81 +3.1 m/s4,22
17 Micha Groenenboom AV Gouda 3,80 -1.1 m/s3,97
18 Menno Backx PAC 3,71 +1.5 m/s3,91
19 Rick Mallens AV Sprint 3,69 -1.8 m/s4,22
20 Tim Weber Almere `81 3,68 +0.7 m/s4,28
21 Johan Zomer AV Phoenix 3,54 -1.9 m/s3,23
22 Noah Larsson Phanos 3,51 +0.9 m/s4,24
23 Jon Rijnsburger Nijmegen 3,51 +1.6 m/s3,77
Perry Severijnse Almere `81 DNS 4,37
Stan Atsma HLLS DNS 4,63
Leon van der Waal PAC DNS 4,99
Finn de Graaf AV Attila DNS 5,42
Casper Haagh Scorpio DNS 4,92
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 5,29

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 4,95 +1.9 m/s4,86
2 Esmee Douma Groningen 4,66 +0.1 m/s4,83
3 Trijntje v... Elzakker Spado 4,43 +0.9 m/s4,47
4 Brecht van der Vliet AV Impala 4,41 +0.1 m/s4,59
5 Noortje Huitema Groningen 4,35 +1.6 m/s4,12
6 Daphne Zintel AAV `36 4,35 +0.0 m/s4,40
7 Eva van Mook THOR 4,29 +0.8 m/s4,25
8 Amber de Roo AV `40 4,27 +1.0 m/s4,47
9 Isis Tinneveld Olympus `70 4,25 -1.3 m/s4,09
10 Jetske Meijer Altis 4,22 +1.2 m/s4,21
11 Sacha Goedhart AV Gouda 4,18 +0.9 m/s4,62
12 Babs Koeman AV Haarlem 4,08 +0.9 m/s4,54
13 Antonia Benevento Phanos 4,08 -0.2 m/s4,12
14 Renee de Hon AAC 4,07 +0.3 m/s4,04
15 Marleen Baas AC TION 4,07 +1.2 m/s4,16
16 Anna Lusthof Olympus `70 4,06 -1.2 m/s4,04
17 Merel van Maasdam AV Lycurgus 4,05 +0.1 m/s4,04
18 Tessa van Herp AV Lycurgus 4,04 +1.6 m/s3,92
19 Bijou Leto AV Sprint 3,92 +0.1 m/s3,83
20 Madelon van der Kuur AV `40 3,88 +2.7 m/s3,98
21 Xenia Kroonen RK HAV 3,87 -0.9 m/s4,00
22 Mikki Lips AV Sprint 3,87 +4.5 m/s3,95
23 Sanne de Lange Leiden 3,86 +0.1 m/s3,90
24 Eline Ruige AV Lionitas 3,86 +2.2 m/s3,82
25 Wietske van der Weij AV Lionitas 3,86 +1.1 m/s3,75
26 Myrte van der Schoot GACH 3,81 +1.4 m/s4,22
27 Maureen Rekers AV Rijssen 3,81 -1.1 m/s4,15
28 Steffie Seher CAV Energie 3,75 +1.8 m/s4,07
29 Floor Olthof Pallas `67 3,72 +0.9 m/s3,61
30 Imke Boersma AV Phoenix 3,61 +1.4 m/s3,95
31 Karin Vlasblom AV Impala 3,60 +1.0 m/s4,09
32 Robin Vuik AV Astylos 3,58 +3.8 m/s3,92
33 Carmen de Jong De Spartaan 3,50 +1.6 m/s4,22
34 Krisje van Dongen Phanos 3,41 +0.1 m/s---
35 Femke Hofstra Spartacus 3,34 +1.8 m/s3,89
36 Estella Verwiel AV Lycurgus 3,19 +3.4 m/s3,34
37 Felicia Gilliad Startbaan 3,14 +2.5 m/s3,45
38 Elise Spijkers AAV `36 3,13 +1.9 m/s3,73
39 Trijn Litjens AV Weert 3,09 +0.7 m/s3,71
40 Romy Leenstra NEAV 3,05 -1.5 m/s3,47
41 Jaya de Jong Phanos 2,96 +2.0 m/s3,38
42 Lisa Kraan AV Aalsmeer 2,81 -0.1 m/s3,17
Samantha Westerweel GACH DNS 4,19
Rianne Buijs AV Gouda DNS 3,00

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Isabel Raap PAC 5,00 +2.0 m/s5,25
2 Bente van der Stoel AV34 4,73 +1.8 m/s4,87
3 Denise Zanferrari AAC `61 4,71 +0.5 m/s5,11
4 Sabrina Kim Cruden HRRR 4,60 +0.8 m/s4,54
5 Idilay Kaymaz AC TION 4,59 +2.1 m/s4,87
6 Isa Verberne Swift 4,53 +2.0 m/s4,36
7 Anne van Nierop DAK 4,51 -0.5 m/s4,37
8 Mikayla van den Berg AV34 4,37 +0.5 m/s4,71
9 Britt Nederveen Hollandia 4,37 +0.1 m/s4,49
10 Ellis de Vries Altis 4,32 +1.5 m/s4,44
11 Femke Jonker AV Hera 4,32 +2.8 m/s4,40
12 Linsy Heestermans AV Sprint 4,32 +0.9 m/s4,44
13 Britta Driessen AV Sprint 4,26 +1.4 m/s4,38
14 Annemiek van Iersel PH 4,18 +2.0 m/s4,51
15 Pien van Berk AV Gouda 4,17 -0.2 m/s3,97
16 Sica Verwasch STB 4,14 -1.6 m/s4,38
17 Isis Hordijk HLLS 4,11 +0.2 m/s4,28
18 Eva Schram AV Zuidwal 4,11 +0.0 m/s4,18
19 Roosmarijn...nszelmann Startbaan 4,10 +0.5 m/s3,40
20 Lara Willems ATH 4,01 -0.2 m/s4,34
21 Merel Dekker SAV 4,01 +1.8 m/s4,31
22 Anouk van Manen MPM 3,96 -1.0 m/s4,34
23 Nynke Kuipers HRCL 3,96 +0.9 m/s3,97
24 Suzan Schippers MPM 3,94 +1.4 m/s4,15
25 Lisa Hulst AV Iphitos 3,90 -1.0 m/s3,99
26 Sinte Bras HRCL 3,76 +2.2 m/s3,90
27 Isabel Roeleveld Leiden 3,76 +1.5 m/s3,78
28 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,73 +0.3 m/s3,98
29 Mette van Werven AV Impala 3,62 +0.8 m/s4,11
30 Marloes Bos AV Zuidwal 3,56 +0.4 m/s4,08
31 Noah Verduin TAS `82 3,49 -1.9 m/s3,80
32 Eva Torres HAC 3,37 +2.7 m/s3,62
33 Renske Idzenga AV Zuidwal 3,35 -0.5 m/s---
34 Amy van den Berg Eindhoven 3,28 -0.6 m/s3,99
Nadia Lensen AV Lycurgus DNS 3,60
Femke van Balen AV Lycurgus DNS ---
Hedda van Dort Haag DNS ---