Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,29 14,59
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 14,31 14,08
3 Julian Mejame Ejong PAC 14,17 13,73
4 Jonathan Pronk AV Sparta 13,51 13,20
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,03 12,81
6 Robin van Kooij PAC 11,74 11,74
7 Mark Groen Voorne 11,29 11,46
8 Laurens Prins GACH 11,13 13,40
9 Floris Smink AC TION 10,95 10,92
10 Koen Zandvliet Scorpio 10,68 10,39
11 Stef de Jong SAV 10,38 10,83
12 Johan de Vries Heerenveen 10,35 10,52
13 Lennard Valk PAC 9,69 9,90
14 Lucas Witlox AV Oss `78 9,55 9,21
15 Rens van Beek AV Spiridon 9,53 10,19
16 Bjorn van der Velden HLLS 9,38 8,86
17 Jonas Elzinga GACH 9,37 9,37
18 Adam Amghar AV Lycurgus 9,31 8,64
19 Rens Schuit SCSP 8,97 8,68
20 Mika Gravenberch MPM 8,91 9,20
21 Tim Weber Almere `81 8,88 8,08
22 Bjorn Rinsma AV Impala 8,77 9,20
23 Aran Swart AV Spiridon 7,64 8,45
24 Johan Zomer AV Phoenix 6,11 5,99
Djimon de Groot Almere `81 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lotte Haest Spado 11,84 11,94
2 Christel Philipsen AV Hera 11,38 10,78
3 Suzanne Verschuren SCSP 11,12 10,48
4 Iris Oosterbaan HRRR 10,56 10,30
5 Danique Schram DEM 10,19 9,09
6 Isa Kolle SV Noordkop 10,11 10,32
7 Lisanne Boot HLLS 9,99 9,89
8 Lizelotte Bouvy Haag 9,83 10,18
9 Emma Beekman AV34 9,57 9,75
10 Fenna Gelderblom AV `56 9,36 10,73
11 Anna Jebose AAC 9,30 9,36
12 Audrey Jacobs Scopias 9,30 9,58
13 Marit Speerstra PAC 9,28 8,72
14 Meike Bakker GACH 9,14 9,92
15 Jaybre Wau Maastricht 9,09 10,00
16 Tula Frijters Pallas `67 8,97 9,50
17 Moise Tutuarima SAV 8,84 8,72
18 Tessa Molenaar Olympus `70 8,78 9,06
19 Tessa de Wit De Spartaan 8,66 9,43
20 Pearl Lodder Typhoon 8,60 8,83
21 Loes Winter AV Lycurgus 8,26 7,61
22 Femke Dam AV Sprint 8,07 7,70
23 Eva Martens Groningen 8,00 8,68
24 Bente van Lindert AV 1923 7,97 8,17
25 Fleur Verwijmeren ACHL 7,83 8,05
26 Nora Varona Perez Leiden 7,53 7,54
27 Natalie van Mil KAV Holland 7,04 6,13
28 Faye Traube AAC 6,62 6,77
29 Romy Leenstra NEAV 5,91 5,79
Felicity Bareman Voorne DNS 8,58

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 14,54 13,91
2 Femke Kuppens Scorpio 13,18 12,44
3 Hagar Bruil PAC 12,23 12,60
4 Merel Pijnenburg PAC 11,30 11,45
5 Femke Akkermans Tempo AV 11,24 11,31
6 Milou Kaestner HLLM 11,21 12,39
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,15 12,02
8 Charlotte Emanuel AV Feniks 11,00 11,05
9 Meike Kroon PAC 10,54 10,36
10 Shanti van Aert SPOB 10,51 10,93
11 Linde van Dijken VAV 10,03 10,05
12 Anne ter Horst Atledo 9,80 10,40
13 Azualjak Agok AAV `36 9,80 10,97
14 Maud Daemen AV Caesar 9,77 10,90
15 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 9,49 10,40
16 Rixt ter Woord DVTR 9,25 9,70
17 Sacha van Heijningen Olympus `70 9,10 9,65
18 Lara van den Waal Olympus `70 9,05 9,91
19 Nienke Houwer AV NOP 9,04 8,50
20 Valerie Afognon ARV Ilion 8,74 8,64
21 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 8,62 10,97
22 Anika Hus AV `40 8,45 8,99
23 Felicia Vogeland AV Sparta 8,29 ---
24 Tanisha Brigitha AV Impala 8,14 8,92
25 Thyra Terweij NEAV 8,10 10,20
26 Dagmar Salomons AV Lycurgus 7,76 7,53
27 Irene de Beer HAC 7,55 7,42
28 Raisa Diehl AV Lycurgus 6,42 6,51
Loes Mullink AAV SISU DNS 10,67
Jasmijn van den Bos Olympus `70 DNS 8,01