Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Franklin van Anrooij AV `56 9:18,84 8:59,99
2 Glen Leys Belgie 9:26,87 9:20,16
Wouter Verstraate Zeeland DNF 8:59,99

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Bezuayehu Petersen AV `56 9:13,39 9:26,23
2 Bereket Petersen AV `56 9:16,82 9:06,59
3 Robert de Graaf AV `56 10:23,00 9:53,78
4 Niels van Van Tuil AV `56 10:34,75 10:00,00
5 Yanis van der Jagt Vlissingen 11:05,05 10:52,00

Uitslagen Jongens Junior C 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 10:37,48 10:18,14
2 Kim van 't Verlaat Spijkenisse 12:10,86 11:30,00

Uitslagen Meisjes Junior C 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Mats Lunders Belgie Msen 8:33,94 8:15,00
2 Stein Posthuma KOPL Msen 8:39,51 8:35,00
3 Erwin Harmes GRTM Msen 8:42,73 8:32,10
4 Martijn De Kok AV `56 Msen 9:03,87 8:53,24
5 Robbert Meeuwse AV `56 Msen 9:16,61 9:22,47
6 Laurent va...wenhuijze AV `56 Msen 9:37,29 9:29,90
7 Willem De Korte GRTM Msen 9:47,46 9:26,00
8 Jeroen Janse Kapelle Msen 10:13,91 10:20,80
9 Yann Sinke AV `56 Msen 10:23,68 10:15,00
10 Patrick de Vos AV `56 Msen 10:37,72 10:18,14
11 Tom Verbeek AV `56 Msen 10:42,40 11:07,34
12 Jan Willem Meeuwse AV `56 Mmas 11:03,06 10:50,00
13 Danny de Leeuw AV `56 Msen 11:14,84 11:00,00
14 Martin de Graaf Wemeldinge Mmas 11:21,53 11:19,00
15 Wim Wouters AV `56 Mmas 11:23,60 11:45,00
16 Rini Bruggeman AV `56 Mmas 11:36,18 11:30,00
17 Johnny Uitterhoeve AV `56 Msen 11:44,17 12:00,00
18 Jacob Wietsma AV Rijssen Mmas 11:44,23 11:45,00
19 Danmar Dees AV `56 Mmas 11:45,81 12:16,00
20 Rick de Smit Goes Msen 12:03,70 14:00,00
21 Co de Feijter Delta Sport Mmas 12:15,19 11:41,00
22 Gertjan Bakker AV `56 Mmas 12:20,83 12:18,28
23 Gerrit Spaans AV `56 Mmas 12:24,83 12:40,00
24 Tom Jonker AV `56 Msen 12:38,16 12:40,00
25 Wim Huurman AV `56 Mmas 12:40,50 ---
26 Maurice Steketee Middelburg Mmas 12:54,88 15:00,00
27 Rudy De Pauw Belgie Mmas 13:23,13 14:00,00
28 Stefan Van den Dries AV `56 Msen 13:30,22 15:00,00
29 René Goetheer AV `56 Mmas 13:37,04 14:00,00
30 Dennis de Vilder AV `56 Msen 13:40,29 14:00,00
31 Hans Westveer AV `56 Mmas 14:01,62 14:30,00
32 René Nijsse AV `56 Mmas 14:01,88 15:00,00
33 Herman van de Glind AV `56 Mmas 14:08,27 15:00,00
34 Jaap Oele Kapelle Mmas 16:01,50 16:45,00
35 Wouter de Bruijn AV `56 Msen 16:22,01 15:00,00
36 Marcel Mohr AV `56 Mmas 16:29,64 17:30,00
37 Jordi Castel Goes Msen 17:11,76 18:00,00
38 Casper Castel Goes Msen 17:12,01 18:00,00
39 Jan Roose LGAS Mmas 17:41,88 17:00,00
Erwin Adan -pace- DNMC Msen DNF 8:38,51
John Guequierre DNMC Mmas DNF 14:30,00
Peter Castel AV `56 Mmas DNF 14:50,00