Uitslagen Jongens Junior C2 Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Daan van der Lee AAV `36 42,88 ---
2 Tim Blanken AV `47 38,59 ---
3 Ruben Koning AV Gouda 33,13 ---
4 Faas Ignatius AV Gouda 32,34 ---
5 Jan-Dirk Harting AV `47 30,88 ---
6 Ben Besamusca AAV `36 30,40 ---
7 Jermo Harper ARV Ilion 29,99 ---
8 Stephan van der Jagt AV `47 29,65 ---
9 Thomas Wassenaar AV `47 29,19 ---
10 Bor van de Berg Avantri 29,10 ---
11 Sander Mets AAV `36 27,89 ---
12 Ferdinand Zonneveld AAV `36 26,80 ---
13 Justin Verheul AAV `36 26,56 ---
14 Henk Janson Rijnsoever 26,32 ---
15 Thijs Folkers AV `47 25,98 ---
16 Dennis van Tilburg AAV `36 24,83 ---
17 Rens Tasman AAV `36 23,70 ---
18 Floris Vink AV `47 22,13 ---
19 Branco van Driest Avantri 21,59 ---
20 Rick Schreuder AAV `36 20,63 ---
21 Indigo Tjan AV Gouda 20,00 ---
22 Thymen van der Loo AV `47 19,42 ---
23 Vincent Perquin Leiden 18,30 ---
24 Mitchell Pronk Leiden 16,40 ---
25 Andy Smit Rijnsoever 15,88 ---
26 Brian Smit Rijnsoever 15,05 ---
27 Lauren Blinkhof AV `47 11,93 ---
28 Kjell Haars ARV Ilion 11,80 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 27,85 ---
2 Danielle Wooning Avantri 27,19 ---
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 26,61 ---
4 Sietske Verkade AAV `36 25,12 ---
5 Joyce Hogerbrugge AV `47 20,79 ---
6 Aylina van Rooij AAV `36 20,71 ---
7 Maud Hoogeveen Leiden 20,65 ---
8 Anne-Sophia Harms AAV `36 20,58 ---
9 Mila Wacht AAV `36 20,52 ---
10 Vicky van der Werf Leiden 19,37 ---
11 Jutte Vijverberg Leiden 19,00 ---
12 Myrte Smit AAV `36 18,30 ---
13 Quincy Heemskerk AAV `36 17,90 ---
14 Dieke Heijting Leiden 17,69 ---
15 Tess Veefkind Leiden 17,42 ---
16 Ilse van der Marel AAV `36 17,34 ---
17 Mette Pols AV Gouda 17,14 ---
18 Elise Dees SC Antilope 16,25 ---
19 Precilla Wensveen AV Gouda 16,22 ---
20 Isabelle Reijman Leiden 15,96 ---
21 Fabienne Buijs AV Gouda 15,90 ---
22 Sanne van Dop AAV `36 15,80 ---
23 Julia van Remoortere AAV `36 15,27 ---
24 Anne de Jong Leiden 15,25 ---
25 Bianca van den Burgh Leiden 14,89 ---
26 Caia Wesselo SC Antilope 13,80 ---
27 Robin Droog SC Reeuwijk 13,49 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Loïs Steenbeek Leiden 30,60 ---
2 Myrthe Steenbeek Leiden 23,25 ---
3 Dieuwertje Janssen AV Gouda 22,07 ---
4 Sylvie van...r Giessen AAV `36 20,40 ---
5 Mette Nuijen Leiden 19,16 ---
6 Esmee van der Hulst ARV Ilion 18,48 ---
7 Madelief de Jong SC Reeuwijk 15,95 ---
8 Lisa van der Willik AV `47 14,73 ---
8 Pien van Berk AV Gouda 14,73 ---
10 Muneerah Hensing Leiden 14,57 ---
11 Annika van Luijken AV `47 14,09 ---
12 Vera van der Nagel AAV `36 13,90 ---
13 Eline van der Steen Leiden 13,64 ---
14 Nikita van Abswoude Rijnsoever 13,48 ---
15 Isabel van Steenwijk AV Gouda 12,71 ---
16 Denise Arisa ARV Ilion 12,25 ---
17 Martine Mostard Rijnsoever 11,90 ---
18 Florieke van Ek Leiden 11,54 ---
19 Romée Spek SC Antilope 11,16 ---
20 Anika Smits AV Gouda 10,93 ---
21 Azualjok Agok AAV `36 10,45 ---
22 Imme Boon AAV `36 9,29 ---
23 Isa Bloembergen ARV Ilion 7,46 ---
24 Valerie Afognon ARV Ilion 0,01 ---
24 Mieke van de Pasch AV Gouda 0,01 ---