Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 36,79 35,15 518
2 Rogier Groeneweg Altis 33,75 --- 486
3 Pascal Ekelmans Almere `81 32,98 --- 478
4 Finn van Ek HLLS 31,88 --- 465
5 Senne Gisius GACH 31,38 29,65 460
6 Joep van Ede U-Track 29,93 --- 443
7 Floris van der Vijgh HLLS 29,78 --- 442
8 Luce Wijma GACH 29,38 28,34 437
9 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 28,90 --- 431
10 Gijs Bomer HLLS 28,32 --- 425
11 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 28,17 --- 423
12 Micha Castillion Almere `81 27,78 --- 418
13 Theun Blommers Pijnenburg 27,60 --- 416
14 Jaraino Bendanon U-Track 26,92 --- 408
15 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 26,23 --- 399
16 Sam de Wild HLLS 25,81 --- 394
17 Philip Walraven Altis 25,43 --- 389
18 Harm Welleweerd HLLS 25,04 --- 385
19 Rick Scherrenburg Pijnenburg 24,76 --- 381
20 Thom van der Leest Altis 24,68 --- 380
21 Riley Plet Almere `81 23,95 --- 371
22 Quin Spieker GACH 23,84 18,06 369
23 Benjamin Post Altis 23,59 --- 366
24 Tijs Hollander GACH 22,88 27,14 357
25 Karsten van Beelen U-Track 21,17 --- 334
26 Sven Huijnen Altis 20,70 --- 327
27 Sjoerd van Solinge U-Track 20,43 --- 324
28 Luca Dooper Tempo AV 19,99 --- 317
29 Maxx Bogaert Almere `81 17,66 --- 283
30 Denzel Arduin Almere `81 16,63 --- 268
31 Daniël Jonker U-Track 14,58 --- 235

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Berend van de Beek BAV 33,62 --- 485
2 Thimo Gisius GACH 26,75 --- 406
3 Sebastiaan...uttervelt GACH 26,46 --- 402
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 26,07 23,66 397
5 Martijn Leih Clytoneus 24,11 --- 373
6 Thijmen Hatzmann BAV 23,55 --- 365
7 Pieter van der Zee HLLS 23,14 --- 360
8 Sami Benali AV Atverni 21,39 --- 337
9 Jonne Velstra BAV 20,46 --- 324
10 Chris de Jong Pijnenburg 20,23 --- 321
11 Chiel Brouwer BAV 19,97 --- 317
12 Shane Benjamin Almere `81 18,79 --- 300
13 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 18,34 --- 294
14 Sijmen van der Harst Altis 18,25 --- 292
15 Floris Kamer HLLS 18,22 --- 292
16 Teun Jansen HLLS 17,65 --- 283
17 Kealan Steba GACH 17,43 --- 280
18 Thomas Daselaar Pijnenburg 16,97 --- 273
19 Beau van Van Balen Almere `81 16,68 --- 269
20 Mike Kragten Altis 15,72 --- 254
21 Mike van de Vooren HLLS 15,01 --- 242
22 Niels Karel Altis 14,70 --- 237
23 Mathijs Bakker Almere `81 14,30 --- 230
24 Youri van der Linden GACH 14,19 --- 229
25 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 13,72 --- 221
26 Nout van der Schoot GACH 13,18 --- 211
27 Stijn Kroeze Altis 12,99 --- 208
28 David Knuth Altis 12,78 --- 204
29 Olaf Knol BAV 12,07 --- 192
30 Koen Van Kats HLLS 11,83 --- 187
31 Aram de Coninck Almere `81 11,75 --- 186
Liam Vega Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Vera Lutgendorp Almere `81 30,33 --- 448
2 Loïs Mateman GACH 27,08 22,65 410
3 Aisha Meijer HLLS 26,30 --- 400
4 Israe Elmakkaoui HLLS 25,60 --- 392
5 Britt van Westerlaak Altis 22,39 --- 350
6 Jiske Terpstra Tempo AV 21,88 --- 343
7 Merle van Logtestijn Pijnenburg 21,84 --- 343
8 Indy Kortman Altis 21,03 --- 332
9 Terra van Leeuwen GACH 20,71 18,71 327
10 Esmée Heesters Almere `81 20,42 --- 323
11 Laila Yahyaoui Almere `81 20,19 --- 320
12 Aaya Lazaar HLLS 20,12 --- 319
13 Emmelie Pos GACH 19,96 18,78 317
14 Annemijn Kerstholt Altis 19,21 --- 306
15 Paula Kliphuis GACH 18,75 18,09 300
16 Elena Slagt Altis 17,91 --- 287
17 Anouk Leguit Almere `81 17,62 --- 283
18 Blessin Uiterwijk Almere `81 17,26 --- 277
19 Marlieke Castelein Triathlon 17,25 --- 277
20 Sophie van...er Schoot GACH 17,01 16,90 274
21 Daphne Berrevoets Tempo AV 16,52 --- 266
22 Floor Bomer HLLS 15,73 --- 254
23 Noralie Schuurman Altis 15,52 --- 250
24 Sanne Geurtsen HLLS 15,28 --- 247
25 Jikke van der Ploeg Triathlon 14,85 --- 240
26 Evy Berrevoets Tempo AV 14,79 --- 239
27 Robin Rijnja Triathlon 14,69 --- 237
28 Ereza Plochg Triathlon 13,13 --- 211
29 Pien van der Molen Tempo AV 12,69 --- 203
30 Zita Maxime Kloos Tempo AV 11,30 --- 178
31 Ireen Stoter Triathlon 9,99 --- 152

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noortje Zwaal Altis 18,69 --- 299
2 Renske van der Maas Fit 18,03 --- 289
3 Marit Kleijnen Pijnenburg 17,15 --- 276
4 Yorinde Speear Tempo AV 16,79 --- 270
5 Yara Keers Fit 16,63 --- 268
6 Carmen van Soest GACH 15,61 19,10 252
7 Nikki Vroemen Triathlon 15,58 --- 251
8 Marieke Pos HLLS 15,42 --- 249
9 Lucile Verburg GACH 14,26 10,95 230
10 Iris van Eerde AV Zeewolde 13,65 --- 220
11 Tess Kuijer AV Zuidwal 13,53 --- 217
12 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 13,34 --- 214
13 Widayanti Feryanto Almere `81 12,94 --- 207
14 Lotte Konijn AV Zuidwal 12,33 --- 196
15 Jiska Stockschen Almere `81 11,76 --- 186
16 Noa Valerius Almere `81 11,68 --- 185
17 Fay Spier GACH 11,06 10,59 173
18 Julia Zwaan Almere `81 11,00 --- 172
19 Kate Nijs GACH 10,91 11,60 170
20 Romy Bendanon Triathlon 10,87 --- 169
21 Inaya Yahyaoui Almere `81 10,62 --- 165
22 Sigrid Schaap AV Zuidwal 10,34 --- 159
23 Lotte Westland AV Zuidwal 10,21 --- 157
24 Jade Broer Triathlon 10,11 --- 155
25 Karlijn Koop Altis 9,85 --- 149
26 Jet Molkenboer GACH 9,52 11,37 143
27 Eva Wagemakers Altis 9,12 --- 135
28 Isolde Bisschop Triathlon 8,99 --- 132
29 Mette Wiggers Triathlon 8,97 --- 131
30 Donna Lokhorst Altis 7,61 --- 102
31 Vere Ingram Fit 7,55 --- 100
32 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 6,50 --- 75
Sarah van de Pol Fit DNS --- 0