Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Djorden Andrea Triathlon 10,06 --- 625
2 Kenan van der Kooij Altis 9,27 --- 587
3 Ryan Andela GACH 8,54 --- 550
4 Tim Tempelman SPLS 8,48 --- 546
5 Koen van Eden SPLS 8,46 --- 545
6 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 8,16 9,01 530
7 Daniël va...Brummelen GACH 8,03 --- 523
8 Thomas van...uttervelt GACH 7,93 --- 517
9 Levi Posthuma Altis 7,81 --- 511
10 Casper van Tuijl Almere `81 7,79 --- 510
11 Julius Meijer AV Zuidwal 7,64 7,84 502
12 Simon Mol Almere `81 7,48 --- 493
12 Max van der Weerd HLLS 7,48 --- 493
14 Casper Evelein HLLS 7,08 --- 470
15 Luciano va...en Heuvel Almere `81 7,06 --- 469
16 Mees Overbeek Altis 6,69 --- 448
17 Koen van den Berg SPLS 6,66 --- 446
18 Sven van Weezep SPLS 6,60 --- 442
19 Tom Houtveen Altis 6,58 --- 441
20 Mich Sweep GACH 6,54 --- 439
21 Meije Bosma HLLS 6,45 --- 433
22 Justin Middelbos AV Zuidwal 6,44 6,43 433
23 Quirijn de Wit ATHL 6,38 --- 429
24 Lars Molenkamp Almere `81 6,35 --- 427
25 Marcello v...en Heuvel Almere `81 6,29 --- 424
26 Marijn van der Harst Altis 6,21 --- 419
27 Kevin Deenik AV Zuidwal 5,91 4,54 400
28 Wouter Kap HLLS 5,82 --- 395
29 Fons Borninkhof GACH 5,76 --- 391
30 Olaf van der Hidde HLLS 5,53 --- 376
31 Robin Buunen AV Zuidwal 5,10 6,00 348

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 6,61 5,97 443
2 Jaouad Boussakout AV Phoenix 6,05 --- 409
3 Lucas Scheepers Almere `81 5,89 --- 399
3 Jurre Dijkstra GACH 5,89 --- 399
5 Wout van den Brink AV Zuidwal 5,80 5,76 393
6 Nathan le Comte HLLS 5,64 --- 383
7 Jelle van ...r Heijden Altis 5,59 --- 380
8 Jesper Rosier AV Zuidwal 5,58 --- 379
9 Tom Zwaan Almere `81 5,52 --- 376
9 Tijmen de Beer GACH 5,52 --- 376
11 Arvin Bronder Altis 5,46 --- 372
12 Stijn Wink Altis 5,32 --- 363
13 Marijn Walstra GACH 5,28 --- 360
14 Floris van Tuijl Almere `81 5,24 --- 357
15 Niels Bitter GACH 5,21 --- 355
16 Nariño Renfurm Almere `81 4,96 --- 338
17 Jente van Geest Altis 4,83 --- 330
18 Rens Feringa AV Phoenix 4,78 --- 326
19 Tim Verhagen HLLS 4,68 --- 319
20 Djibril Ndiaye AV Phoenix 4,41 --- 300
20 Wessel Meskers Almere `81 4,41 --- 300
22 Tim van der Knaap GACH 4,39 --- 298
23 Guus Boorsma Altis 4,32 --- 293
24 Felix Bosschaart AV Phoenix 4,29 --- 291
25 Daniël Frissen HLLS 4,26 --- 289
26 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4,15 --- 281
27 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 4,06 --- 274
27 Otis Notenboom AV Zuidwal 4,06 3,34 274
29 Aidan de Bok HLLS 3,49 --- 229
30 Yuri van den Berg AV Zuidwal 3,48 3,18 229
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 8,83 --- 565
2 Manon Greeve GACH 7,67 --- 503
3 Fleur Dirks Almere `81 7,40 --- 488
4 Iza de Waal Almere `81 7,35 --- 485
5 Ilse van Veenendaal HLLS 6,91 --- 460
6 Lianne Wuring GACH 6,75 --- 451
7 Lois Doornheim GACH 6,63 --- 444
8 Ella de Bruijne AV Zuidwal 6,40 --- 430
9 Anissa Toumi Triathlon 6,36 --- 428
10 Isabella Frissen HLLS 6,35 --- 427
11 Merel Veltman Almere `81 6,32 --- 426
12 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 6,22 --- 420
13 Senna Vroemen Triathlon 6,20 --- 418
14 Asraar Kortokela AV Zuidwal 6,01 --- 407
15 Tara Zorgdrager GACH 5,99 --- 405
16 Lola Uffels Altis 5,97 --- 404
17 Maya Clark HLLS 5,96 --- 403
18 Joyce Bakker Schut Triathlon 5,90 --- 400
19 Meike Tan HLLS 5,80 --- 393
20 Selina Franken Almere `81 5,59 --- 380
21 Fien Linssen AV Zuidwal 5,49 --- 374
22 Maaike van Kesteren GACH 5,44 --- 370
23 Jasmijn Post Altis 5,40 --- 368
24 Freija Slijper AV Zuidwal 5,26 --- 359
25 Sofie van Kooij Altis 5,16 --- 352
26 Lieke Bakker Triathlon 5,10 --- 348
27 Naomi Eskes AV Zuidwal 4,80 --- 327
28 Froukje Bootsma HLLS 4,73 --- 323
29 Loes Kempe Altis 4,40 --- 299
30 Renée van de Mast Altis 4,35 --- 295

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 6,39 --- 430
2 Bente Rutten Altis 5,58 --- 379
3 Karlijn Greeve GACH 5,37 --- 366
4 Inte van Kralingen GACH 5,12 --- 349
4 Ivanka Majoor GACH 5,12 --- 349
6 Berrit Roex Triathlon 5,07 --- 346
7 Kyra van der Meer Triathlon 5,04 --- 344
8 Anne-Linde Peterse ATHL 5,03 --- 343
9 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 5,02 --- 343
9 Iris Loonstra HLLS 5,02 --- 343
11 Indy Broer Triathlon 4,98 --- 340
12 Iris Breslau Fit 4,90 --- 334
12 Tirza Streppel Fit 4,90 --- 334
14 Amélie da Graça Altis 4,87 --- 332
15 Danne Mossink Altis 4,80 --- 327
16 Anneloes v... Erkelens Fit 4,71 --- 321
17 Lieve Kroon Almere `81 4,58 --- 312
18 Tanisha Haakmat Almere `81 4,54 --- 309
19 Baps Hagenaars Fit 4,38 --- 298
20 Evie de Roos Fit 4,35 --- 295
21 Micha Waterval Almere `81 4,32 --- 293
22 Maud te Pas AV Zuidwal 4,14 --- 280
23 Carmen Lijzenga Triathlon 4,12 --- 279
24 Rosalie Franken Almere `81 4,10 --- 277
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 4,10 --- 277
26 Hannah Rebel AV Zuidwal 4,02 --- 271
27 Julia Velt GACH 3,75 --- 250
28 Fenna van der Kooij Altis 3,74 --- 249
29 Laurenne v... den Berg Almere `81 3,67 --- 244
30 Iris Tanck AV Zuidwal 3,65 --- 242
31 Madelief van Leur Altis 3,59 --- 237
32 Jolie Minnée Triathlon 2,95 --- 184
Florien van Kesteren GACH DNS --- 0