Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 6,36 6,38 707
2 Arvin Bronder Altis 6,73 6,84 613
3 Djibril Ndiaye AV Phoenix 6,75 7,01 609
4 Wout van den Brink AV Zuidwal 6,79 6,81 599
5 Jelle van ...r Heijden Altis 6,95 6,73 562
6 Guus Boorsma Altis 6,99 7,03 553
7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,00 --- 551
8 Felix Bosschaart AV Phoenix 7,03 7,12 545
9 Tion Hilgeman AV Zuidwal 7,04 7,18 542
10 Nariño Renfurm Almere `81 7,09 --- 532
11 Rens Feringa AV Phoenix 7,10 7,00 529
11 Jaouad Boussakout AV Phoenix 7,10 7,20 529
11 Niels Bitter GACH 7,10 7,09 529
11 Stijn Wink Altis 7,10 7,21 529
15 Nathan le Comte HLLS 7,14 --- 521
16 Aidan de Bok HLLS 7,15 --- 519
17 Tim Verhagen HLLS 7,20 --- 508
18 Lucas Scheepers Almere `81 7,24 --- 500
19 Marijn Walstra GACH 7,27 7,54 494
20 Daniël Frissen HLLS 7,32 --- 484
21 Wessel Meskers Almere `81 7,42 --- 464
21 Jente van Geest Altis 7,42 7,50 464
23 Tim van der Knaap GACH 7,46 7,38 456
24 Jesper Rosier AV Zuidwal 7,49 --- 450
25 Floris van Tuijl Almere `81 7,56 --- 437
26 Otis Notenboom AV Zuidwal 7,58 7,54 433
27 Yuri van den Berg AV Zuidwal 7,76 7,69 400
28 Tom Zwaan Almere `81 7,77 --- 398
29 Jurre Dijkstra GACH 7,81 7,65 391
30 Ruben Immerzeel AV Phoenix 8,05 7,95 349
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 David Knuth Altis 7,00 --- 551
2 Youri van der Linden GACH 7,03 --- 545
3 Thimo Gisius GACH 7,07 --- 536
3 Kealan Steba GACH 7,07 --- 536
5 Berend van de Beek BAV 7,09 --- 532
6 Martijn Leih Clytoneus 7,10 --- 529
7 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,12 7,12 525
8 Beau van Van Balen Almere `81 7,28 --- 492
8 Niels Karel Altis 7,28 --- 492
10 Stijn Kroeze Altis 7,31 --- 486
11 Aram de Coninck Almere `81 7,34 --- 480
12 Pieter van der Zee HLLS 7,40 --- 468
13 Sebastiaan...uttervelt GACH 7,43 --- 462
14 Nout van der Schoot GACH 7,45 --- 458
15 Mathijs Bakker Almere `81 7,53 --- 442
16 Floris Kamer HLLS 7,57 --- 435
17 Chris de Jong Pijnenburg 7,62 --- 425
17 Chiel Brouwer BAV 7,62 --- 425
19 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 7,65 --- 420
20 Sijmen van der Harst Altis 7,73 --- 405
21 Shane Benjamin Almere `81 7,77 --- 398
21 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 7,77 --- 398
23 Thijmen Hatzmann BAV 7,90 --- 375
24 Olaf Knol BAV 7,91 --- 373
25 Sami Benali AV Atverni 7,92 --- 371
25 Jonne Velstra BAV 7,92 --- 371
27 Koen Van Kats HLLS 7,95 --- 366
28 Thomas Daselaar Pijnenburg 7,97 --- 363
29 Mike Kragten Altis 7,98 --- 361
30 Teun Jansen HLLS 8,00 --- 358
31 Mike van de Vooren HLLS 8,21 --- 323
Liam Vega Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 6,72 --- 616
2 Tanisha Haakmat Almere `81 6,77 --- 604
3 Berrit Roex Triathlon 6,81 --- 594
4 Anne-Linde Peterse ATHL 6,82 --- 592
5 Evie de Roos Fit 6,95 --- 562
6 Iris Loonstra HLLS 7,04 --- 542
7 Amélie da Graça Altis 7,05 7,27 540
8 Ivanka Majoor GACH 7,07 --- 536
8 Anneloes v... Erkelens Fit 7,07 --- 536
10 Fenna van der Kooij Altis 7,16 7,39 517
11 Danne Mossink Altis 7,18 7,11 512
11 Iris Breslau Fit 7,18 --- 512
13 Bente Rutten Altis 7,21 6,97 506
14 Carmen Lijzenga Triathlon 7,22 --- 504
15 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 7,24 --- 500
16 Madelief van Leur Altis 7,25 7,26 498
17 Baps Hagenaars Fit 7,30 --- 488
18 Maud te Pas AV Zuidwal 7,31 7,22 486
19 Rosalie Franken Almere `81 7,35 --- 478
19 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,35 --- 478
21 Karlijn Greeve GACH 7,39 --- 470
22 Micha Waterval Almere `81 7,41 --- 466
23 Julia Velt GACH 7,46 --- 456
24 Kyra van der Meer Triathlon 7,47 --- 454
25 Jolie Minnée Triathlon 7,49 --- 450
26 Tirza Streppel Fit 7,51 --- 446
27 Inte van Kralingen GACH 7,56 --- 437
28 Iris Tanck AV Zuidwal 7,60 --- 429
29 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 7,73 --- 405
30 Indy Broer Triathlon 7,74 --- 403
31 Hannah Rebel AV Zuidwal 7,88 --- 378
32 Lieve Kroon Almere `81 8,07 --- 346
Florien van Kesteren GACH DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,86 6,88 583
2 Marieke Pos HLLS 7,21 --- 506
3 Romy Bendanon Triathlon 7,26 --- 496
4 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,33 --- 482
5 Carmen van Soest GACH 7,39 7,62 470
6 Karlijn Koop Altis 7,41 --- 466
7 Noa Valerius Almere `81 7,45 --- 458
8 Nikki Vroemen Triathlon 7,46 --- 456
8 Yara Keers Fit 7,46 --- 456
10 Kate Nijs GACH 7,47 7,69 454
10 Yorinde Speear Tempo AV 7,47 --- 454
12 Widayanti Feryanto Almere `81 7,48 --- 452
13 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,59 --- 431
14 Jet Molkenboer GACH 7,63 7,77 423
15 Jade Broer Triathlon 7,67 --- 416
16 Marit Kleijnen Pijnenburg 7,69 --- 412
17 Inaya Yahyaoui Almere `81 7,70 --- 411
17 Mette Wiggers Triathlon 7,70 --- 411
19 Noortje Zwaal Altis 7,74 --- 403
20 Lucile Verburg GACH 7,77 7,91 398
21 Fay Spier GACH 7,80 8,16 392
22 Eva Wagemakers Altis 7,84 --- 385
23 Lotte Konijn AV Zuidwal 7,90 --- 375
24 Julia Zwaan Almere `81 7,93 --- 370
25 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 7,94 --- 368
26 Jiska Stockschen Almere `81 8,09 --- 343
26 Donna Lokhorst Altis 8,09 --- 343
28 Vere Ingram Fit 8,17 --- 330
29 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 8,24 --- 318
30 Lotte Westland AV Zuidwal 8,27 --- 314
31 Isolde Bisschop Triathlon 8,41 --- 292
32 Sigrid Schaap AV Zuidwal 8,50 --- 278
Sarah van de Pol Fit DNS --- 0