Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Harm Welleweerd HLLS 3:18,62 --- 655
2 Luca Dooper Tempo AV 3:21,58 --- 635
3 Florian Vriezen GACH 3:24,38 3:14,18 616
4 Finn van Ek HLLS 3:28,71 --- 588
5 Gijs Bomer HLLS 3:31,43 --- 571
6 Benjamin Post Altis 3:34,02 3:32,83 555
7 Floris van der Vijgh HLLS 3:35,26 --- 547
8 Rogier Groeneweg Altis 3:36,89 3:31,62 538
9 Karsten van Beelen U-Track 3:39,55 --- 522
10 Tijs Hollander GACH 3:39,65 3:39,78 522
11 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3:40,96 --- 514
12 Denzel Arduin Almere `81 3:41,87 --- 509
13 Senne Gisius GACH 3:42,59 3:37,52 505
14 Thom van der Leest Altis 3:43,07 3:36,11 502
15 Rick Scherrenburg Pijnenburg 3:43,50 --- 500
16 Maxx Bogaert Almere `81 3:47,80 --- 477
17 Micha Castillion Almere `81 3:47,88 --- 476
18 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:53,36 --- 448
19 Luce Wijma GACH 3:57,69 3:36,53 426
20 Sven Huijnen Altis 4:00,06 4:00,73 415
21 Theun Blommers Pijnenburg 4:01,61 --- 407
22 Joep van Ede U-Track 4:02,24 --- 404
23 Philip Walraven Altis 4:03,24 4:02,44 399
24 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 4:03,86 --- 397
25 Pascal Ekelmans Almere `81 4:04,48 --- 394
26 Daniël Jonker U-Track 4:06,43 --- 385
27 Quin Spieker GACH 4:14,58 4:21,99 349
28 Sjoerd van Solinge U-Track 4:15,27 --- 346
29 Jaraino Bendanon U-Track 4:20,03 --- 326
Riley Plet Almere `81 DNS --- 0
Sam de Wild HLLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meije Bosma HLLS 3:16,04 --- 674
2 Luciano va...en Heuvel Almere `81 3:21,55 --- 635
3 Mees Overbeek Altis 3:25,57 3:28,43 608
4 Quirijn de Wit ATHL 3:27,55 --- 595
5 Tim Tempelman SPLS 3:33,53 --- 558
6 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 3:35,80 3:29,15 544
7 Levi Posthuma Altis 3:36,59 3:25,02 540
8 Daniël va...Brummelen GACH 3:36,76 --- 539
9 Simon Mol Almere `81 3:37,30 --- 535
10 Marcello v...en Heuvel Almere `81 3:37,85 --- 532
11 Marijn van der Harst Altis 3:41,85 3:39,70 509
12 Mich Sweep GACH 3:42,24 --- 507
13 Fons Borninkhof GACH 3:52,33 --- 453
14 Julius Meijer AV Zuidwal 3:54,39 3:49,58 442
15 Sven van Weezep SPLS 3:56,57 --- 432
16 Ryan Andela GACH 3:57,67 --- 426
17 Djorden Andrea Triathlon 3:59,22 --- 419
18 Casper van Tuijl Almere `81 3:59,64 --- 417
19 Max van der Weerd HLLS 4:00,53 --- 412
20 Thomas van...uttervelt GACH 4:01,34 --- 408
21 Koen van Eden SPLS 4:03,26 --- 399
22 Olaf van der Hidde HLLS 4:10,46 --- 367
23 Koen van den Berg SPLS 4:12,67 --- 357
24 Tom Houtveen Altis 4:13,14 --- 355
25 Kenan van der Kooij Altis 4:17,42 4:08,83 337
26 Casper Evelein HLLS 4:18,12 --- 334
27 Kevin Deenik AV Zuidwal 4:20,13 4:24,00 326
28 Justin Middelbos AV Zuidwal 4:20,63 4:07,14 323
29 Wouter Kap HLLS 4:29,60 --- 288
30 Robin Buunen AV Zuidwal 4:33,14 3:34,68 275
Lars Molenkamp Almere `81 DNF --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nariño Renfurm Almere `81 3:32,45 --- 564
2 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:45,64 3:50,47 488
3 Lucas Scheepers Almere `81 3:48,47 --- 473
4 Aidan de Bok HLLS 3:49,00 --- 470
5 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:52,56 --- 452
6 Tom Zwaan Almere `81 3:54,54 --- 442
7 Daniël Frissen HLLS 3:57,67 --- 426
8 Jelle van ...r Heijden Altis 3:58,06 3:53,80 424
9 Tim Verhagen HLLS 4:01,28 --- 409
10 Arvin Bronder Altis 4:01,46 4:00,50 408
11 Guus Boorsma Altis 4:02,28 4:08,85 404
12 Rens Feringa AV Phoenix 4:05,86 4:07,06 387
13 Floris van Tuijl Almere `81 4:06,83 --- 383
14 Jaouad Boussakout AV Phoenix 4:09,89 4:11,47 369
15 Niels Bitter GACH 4:10,75 --- 365
16 Tim van der Knaap GACH 4:12,59 --- 357
17 Wout van den Brink AV Zuidwal 4:13,31 4:11,83 354
18 Wessel Meskers Almere `81 4:13,44 --- 354
19 Nathan le Comte HLLS 4:14,93 --- 347
20 Stijn Wink Altis 4:15,06 4:38,43 347
21 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4:19,39 4:18,36 329
22 Felix Bosschaart AV Phoenix 4:20,26 4:04,08 325
23 Jente van Geest Altis 4:23,00 4:33,93 314
24 Yuri van den Berg AV Zuidwal 4:23,65 4:17,06 311
25 Jesper Rosier AV Zuidwal 4:24,81 --- 307
26 Marijn Walstra GACH 4:26,55 --- 300
27 Jurre Dijkstra GACH 4:30,91 --- 283
28 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:36,35 4:19,36 263
29 Tijmen de Beer GACH 4:45,70 --- 230
Djibril Ndiaye AV Phoenix DNS 3:40,39 0
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:30,99 --- 573
2 Blessin Uiterwijk Almere `81 3:36,08 --- 543
3 Floor Bomer HLLS 3:39,80 --- 521
4 Jikke van der Ploeg Triathlon 3:40,12 --- 519
5 Sophie van...er Schoot GACH 3:41,42 3:40,58 512
6 Anouk Leguit Almere `81 3:45,48 --- 489
7 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3:46,72 --- 482
8 Britt van Westerlaak Altis 3:47,03 3:56,21 481
9 Zita Maxime Kloos Tempo AV 3:47,45 --- 478
10 Israe Elmakkaoui HLLS 3:50,16 --- 464
11 Emmelie Pos GACH 3:52,91 3:48,02 450
12 Indy Kortman Altis 3:57,40 3:53,33 427
13 Paula Kliphuis GACH 3:59,61 3:58,08 417
14 Aisha Meijer HLLS 4:02,51 --- 403
15 Aaya Lazaar HLLS 4:02,58 --- 403
16 Elena Slagt Altis 4:02,63 3:56,62 402
17 Annemijn Kerstholt Altis 4:06,63 4:15,09 384
18 Loïs Mateman GACH 4:06,84 4:00,81 383
19 Sanne Geurtsen HLLS 4:09,63 --- 370
20 Evy Berrevoets Tempo AV 4:15,16 --- 346
21 Marlieke Castelein Triathlon 4:17,15 --- 338
22 Pien van der Molen Tempo AV 4:20,77 --- 323
23 Daphne Berrevoets Tempo AV 4:27,09 --- 298
24 Ireen Stoter Triathlon 4:27,85 --- 295
25 Terra van Leeuwen GACH 4:28,06 4:25,77 294
26 Esmée Heesters Almere `81 4:33,86 --- 272
27 Ereza Plochg Triathlon 4:38,98 --- 254
28 Vera Lutgendorp Almere `81 4:40,84 --- 247
29 Robin Rijnja Triathlon 4:41,84 --- 244
Noralie Schuurman Altis DNS 4:04,25 0
Jiske Terpstra Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 3:28,02 --- 592
2 Loes Kempe Altis 3:31,35 3:38,05 571
3 Lianne Wuring GACH 3:33,32 --- 559
4 Selina Franken Almere `81 3:34,27 --- 553
5 Maya Clark HLLS 3:38,25 --- 530
6 Iza de Waal Almere `81 3:43,56 --- 500
7 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 3:44,05 --- 497
8 Sofie van Kooij Altis 3:44,24 3:45,11 496
9 Merel Veltman Almere `81 3:44,61 --- 494
10 Fien Linssen AV Zuidwal 3:45,08 --- 491
11 Fleur Dirks Almere `81 3:45,62 --- 488
12 Ella de Bruijne AV Zuidwal 3:49,97 3:34,66 465
13 Asraar Kortokela AV Zuidwal 3:50,76 3:39,24 461
14 Lois Doornheim GACH 3:53,41 --- 447
15 Joyce Bakker Schut Triathlon 3:53,59 --- 446
16 Manon Greeve GACH 3:57,75 --- 426
17 Tara Zorgdrager GACH 3:57,88 --- 425
18 Jasmijn Post Altis 3:59,64 3:48,45 417
19 Renée van de Mast Altis 4:00,50 4:03,00 412
20 Isabella Frissen HLLS 4:07,15 --- 381
21 Senna Vroemen Triathlon 4:13,38 --- 354
22 Meike Tan HLLS 4:13,63 --- 353
23 Froukje Bootsma HLLS 4:14,12 --- 351
24 Ilse van Veenendaal HLLS 4:15,75 --- 344
25 Freija Slijper AV Zuidwal 4:19,49 --- 328
26 Anissa Toumi Triathlon 4:22,06 --- 318
27 Lieke Bakker Triathlon 4:30,61 --- 284
28 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:35,52 --- 266
29 Lola Uffels Altis 4:39,72 4:41,00 251
Maaike van Kesteren GACH DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 3:37,61 --- 534
2 Tirza Streppel Fit 3:48,74 --- 472
3 Baps Hagenaars Fit 3:54,19 --- 443
4 Julia Velt GACH 3:56,07 --- 434
5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:57,42 3:47,33 427
6 Amélie da Graça Altis 3:58,46 3:58,85 422
7 Anne-Linde Peterse ATHL 4:00,44 --- 413
8 Fenna van der Kooij Altis 4:02,12 4:02,64 405
9 Danne Mossink Altis 4:03,48 4:05,17 398
10 Iris Breslau Fit 4:06,48 --- 384
11 Tanisha Haakmat Almere `81 4:08,54 --- 375
12 Hannah Rebel AV Zuidwal 4:09,92 --- 369
13 Lieve Kroon Almere `81 4:10,65 --- 366
14 Inte van Kralingen GACH 4:10,74 --- 365
15 Madelief van Leur Altis 4:11,44 4:13,81 362
16 Iris Loonstra HLLS 4:11,75 --- 361
17 Berrit Roex Triathlon 4:12,75 --- 357
18 Jolie Minnée Triathlon 4:18,28 --- 333
19 Ivanka Majoor GACH 4:21,67 --- 319
20 Maria Pascal SPLS 4:27,05 --- 298
21 Laurenne v... den Berg Almere `81 4:27,23 --- 297
22 Rosalie Franken Almere `81 4:29,20 --- 290
23 Anneloes v... Erkelens Fit 4:31,23 --- 282
24 Micha Waterval Almere `81 4:34,57 --- 270
25 Kyra van der Meer Triathlon 4:36,89 --- 261
26 Bente Rutten Altis 4:39,94 4:35,73 250
27 Carmen Lijzenga Triathlon 4:40,00 --- 250
28 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 4:42,88 --- 240
29 Karlijn Greeve GACH 4:44,00 --- 236
30 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:45,38 --- 231
31 Indy Broer Triathlon 4:45,48 --- 231
32 Iris Tanck AV Zuidwal 5:05,57 --- 167
Florien van Kesteren GACH DNS --- 0