Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Karsten Eelkema GAC Gemert 5,41 5,52 5,20 5,52 -0.5 m/s--- 485
2 Jochem van Daal GAC Gemert 5,20 5,20 5,17 5,20 -1.0 m/s--- 421

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Gerwin de Haan Heerenveen X 5,65 6,18 6,18 +0.4 m/s5,95 626
1 Wilbert Dennekamp AV Rijssen X 6,18 5,98 6,18 -0.2 m/s5,74 626
3 Siem ter Braake GACH X 5,76 5,85 5,85 +1.2 m/s--- 554
4 Boris Bintanja AC TION 5,84 X 5,75 5,84 +0.0 m/s6,16 552
5 Arjen de Kock Spado 5,57 X 5,70 5,70 -0.9 m/s5,84 523
6 Marijn Kriegsman Triathlon 5,59 5,55 5,63 5,63 -0.5 m/s5,82 508
7 Tim Verhoeven AV Attila 5,31 5,13 5,52 5,52 +1.1 m/s--- 485
8 Hidde Leenders AV Oss `78 5,25 5,51 5,50 5,51 -0.4 m/s5,75 483
9 Sander Smits LGDR 5,18 5,11 5,49 5,49 +0.2 m/s5,30 479
10 Melle van der Stoel AV34 5,38 5,43 5,37 5,43 +1.7 m/s--- 467
11 Jochem Holleman AV Sprint 5,16 4,70 5,12 5,16 +0.0 m/s5,78 413
12 Taco van der Werff AV34 5,00 4,83 4,66 5,00 +0.0 m/s--- 382
13 Olivier van Namen DJA 4,97 4,94 4,98 4,98 +0.7 m/s--- 378
14 Sander van den Brink AV34 X 4,93 4,97 4,97 -0.4 m/s5,04 377

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Floris Nolet PH 5,53 +1.0 m/s5,45 723
2 Maarten Debeij JSPR 5,21 -0.4 m/s5,38 662
3 Niels Dennekamp AV Rijssen 5,11 +0.2 m/s4,75 642
4 Max van Velzen PH 5,04 +0.3 m/s4,97 629
4 Jochem Zanderink Ciko `66 5,04 -0.9 m/s--- 629
6 Thijs van Lith ATH 5,03 -0.1 m/s--- 627
7 Sijmen - Doorakkers Atledo 5,01 +0.0 m/s4,42 623
8 Abel Maas AV Sprint 4,77 -1.5 m/s--- 574
9 Samuel de Hoog AV Attila 4,74 -0.7 m/s--- 568
10 Tom van Schijndel AVGM 4,54 +0.0 m/s--- 527
11 Douwe Demoulin AV Sprint 4,41 +0.5 m/s4,41 500
12 Tijn Mickers GAC Gemert 4,33 +0.5 m/s4,36 484
13 Lennert Naeff Heerenveen 4,22 -1.8 m/s4,45 462
14 Daan Verhoeven AV Attila 3,54 -0.9 m/s--- 326

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven Roosen Eindhoven 6,13 -0.4 m/s--- 834
2 Antonny Ediagbonya Ciko `66 6,12 -0.8 m/s5,74 832
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint 5,97 -1.4 m/s5,59 805
4 Sven Jansons Triathlon 5,93 -0.4 m/s6,17 797
5 Fabian Biondina Spado 5,68 +0.2 m/s5,68 751
6 Jasper Cobussen Eindhoven 5,49 +0.2 m/s5,38 716
7 Owen Beuckens AV NOP 5,39 +0.0 m/s5,57 697
8 Raphaël ...bbelstein PH 5,35 +0.9 m/s5,27 689
9 Youri Fransen GACH 5,25 -0.1 m/s5,14 670
10 Phill Pols Atledo 5,10 -0.2 m/s5,24 640
11 Jens Peeters Eindhoven 5,09 -1.3 m/s5,51 638
12 David van der Lugt GVAC 5,06 +0.7 m/s5,24 632
13 Robin Beks Eindhoven 5,04 +0.2 m/s5,44 629
14 Menno van den Broek DJA 4,91 -0.7 m/s--- 603
15 Jim van Mook THOR 4,80 +0.3 m/s4,47 580
16 Enrique van Zutven PH 4,73 +0.2 m/s--- 566

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mark van der Linden Haag 5,61 +0.6 m/s5,57 738
2 Daan Roosenschoon GVAC 5,02 -0.2 m/s4,93 625
3 Casper Haagh Scorpio 4,92 +0.0 m/s4,65 605
4 Jeremy van Zutven PH 4,40 +1.7 m/s4,35 498
5 Brend Baak Flevo Delta 4,38 +0.0 m/s4,44 494
6 Bayo Abisoye Ciko `66 4,33 +0.7 m/s4,34 484
7 Rens de Graauw PH 4,32 +1.2 m/s4,23 482
8 Joep Teisman Eindhoven 4,31 -0.8 m/s4,60 480
8 Mike van Wouwe ATH 4,31 +2.2 m/s4,41 480
10 William Webster GVAC 4,30 +0.2 m/s4,35 478
11 Nelson Johnson Haag 4,27 +0.0 m/s4,11 472
11 Chuck Pols Scorpio 4,27 +1.5 m/s4,21 472
13 Carlo Schoonen HAC 4,25 +1.5 m/s4,37 468
14 Thijs de Wild Typhoon 4,16 +0.2 m/s4,13 450
15 Lucas Jansen AV Oss `78 4,08 +2.6 m/s4,19 434
16 Lucas Peereboom Heerenveen 3,94 +0.0 m/s--- 406
17 Tom Kandelaars GAC Gemert 3,72 +0.0 m/s3,58 362
18 Gwen Hanekamp Haag 3,58 +0.0 m/s3,82 334
18 Lucas van der Leij Eindhoven 3,58 -0.5 m/s--- 334
20 Ton van Dooren GAC Gemert 3,48 +0.1 m/s3,15 314
21 Quinten Wormer Haag 3,40 +2.2 m/s3,90 298

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Danielle Spek AV34 4,79 +0.6 m/s4,28 503
2 Eveline Saalberg GVAC 4,73 -1.0 m/s4,81 487
3 Laura Verheijen Gloria 4,69 -1.0 m/s--- 477
4 Esther van...en Eijnde AV De Keien 4,48 +0.1 m/s4,32 423
Lotje van Erp Phanos NM --- 0
Kyara Bijker Ciko `66 NM 5,30 0

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Pleun Hutten AV Sprint 4,76 -0.6 m/s5,28 495
2 Isa Stommels HAC 4,74 -0.8 m/s4,80 490
3 Merle van Elzakker Spado 4,71 -0.2 m/s4,79 482
4 Merel Wevers AV34 4,64 +1.1 m/s4,93 464
5 Claudia Verheijen Gloria 4,39 -1.0 m/s--- 401
6 Jet van der Mark Ciko `66 4,38 +0.0 m/s4,62 398
7 Laura van Mierlo HAC 4,35 -0.7 m/s4,34 391
8 Elyne Laura Kingma HRRR 4,28 -0.2 m/s4,63 374
8 Muna Isgoowe GAC Gemert 4,28 -0.1 m/s4,30 374
10 Yoka Hubers AV34 4,27 +0.6 m/s4,21 371
11 Eline Rijzenga AV Sprint 4,25 +0.6 m/s4,73 367
12 Lichelle Scholing MPM 4,17 -0.4 m/s--- 347
13 Karlijn de Jong HAC 4,14 -0.1 m/s4,05 340
14 Danique Derkx AV34 3,96 +0.4 m/s4,35 299

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Demi Boom ATV Venray 5,10 -0.6 m/s4,83 640
2 Rikst Slot Heerenveen 5,00 +0.4 m/s5,02 621
3 Eva Nijdam Scorpio 4,92 -1.5 m/s4,84 605
4 Kahlan Veen Heerenveen 4,71 -0.5 m/s4,86 562
5 Nina Franke AV Oss `78 4,60 +0.2 m/s4,55 540
6 Bente de Jager Scorpio 4,56 -0.9 m/s4,63 531
7 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4,51 -0.3 m/s4,53 521
8 Amber Fritse AV Passaat 4,41 -0.3 m/s4,42 500
8 Anouk Verheyen Gloria 4,41 -2.0 m/s4,58 500
10 Evelien Versmissen Gloria 4,39 -1.5 m/s4,43 496
11 Julia Van Dijk JSPR 4,35 -0.1 m/s--- 488
12 Jits jente Bootsma Heerenveen 4,32 -0.1 m/s--- 482
13 Gitte Wilmsen Gloria 4,26 -0.4 m/s4,17 470
14 Britt Marijnissen AV Sprint 4,23 -0.9 m/s4,21 464
15 Resy van Iersel JSPR 4,11 -0.9 m/s--- 440
16 Floor Overdiep Heerenveen 4,08 -1.1 m/s--- 434
17 Anniek Bloemers AV Sprint 4,06 -0.6 m/s--- 430
18 Kyara Gijsbers AV Oss `78 3,96 +0.2 m/s--- 410
19 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 3,92 -0.5 m/s4,03 402
20 Enola Redering Atledo 3,88 +0.1 m/s3,74 394
21 Meike Vermeulen JSPR 3,86 -1.3 m/s--- 390
22 Floor Kussendrager Heerenveen 3,85 -0.4 m/s--- 388
23 Nienke van de Bult Heerenveen 3,83 +0.1 m/s--- 384
24 Gitte Frijters Gloria 3,79 -0.1 m/s3,86 376
25 Simone Pape JSPR 3,41 -0.6 m/s--- 300

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,36 -0.7 m/s5,11 691
2 Yara Linnekamp HLLS 5,31 +0.5 m/s5,30 681
3 Fleur van der Linden AV Sprint 5,09 +0.6 m/s5,06 638
4 Terri Talan Heerenveen 4,92 +0.7 m/s4,92 605
5 Pien Korstanje AV Attila 4,88 -0.4 m/s5,04 597
5 Amy Hasselton THOR 4,88 +0.3 m/s5,09 597
7 Silke Vonk AV Sprint 4,85 +0.2 m/s5,15 591
8 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 4,60 -1.1 m/s4,93 540
9 Fleur Mollen Ciko `66 4,54 +0.0 m/s4,37 527
10 Tessa Smits AV Sprint 4,45 +0.4 m/s4,48 508
10 Cordulle Vanthillo Spado 4,45 -0.1 m/s4,42 508
12 Annabelle Emmen AV Spiridon 4,32 +0.0 m/s4,78 482
13 Jinke Prinsen AV Sprint 4,25 -0.7 m/s4,66 468
14 Lianne Holtermann Ciko `66 4,18 -0.6 m/s4,43 454
15 Sarah van der Stam AVGM 3,94 -0.2 m/s4,07 406
16 Janna Doumpas JSPR 3,89 +0.1 m/s4,55 396
17 Bowien Snepvangers DJA 3,74 -1.2 m/s3,81 366
18 Lieve van Woerden Ciko `66 3,31 -0.1 m/s3,58 280

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hanna van Baast AV Attila 4,41 +0.6 m/s4,47 500
2 Ava Meijerink Haag 4,16 -1.3 m/s4,40 450
3 Trijntje v... Elzakker Spado 4,07 -0.1 m/s4,45 432
4 Maartje R...senschoon GVAC 4,04 -1.5 m/s4,06 426
5 Mikki Lips AV Sprint 3,87 +0.2 m/s3,84 392
6 Joanne Schaap PH 3,81 -0.3 m/s3,93 380
7 Fenna Gelderblom AV `56 3,79 -1.4 m/s3,95 376
8 Robin Vuik AV Astylos 3,71 +0.2 m/s3,92 360
9 Nine Fransen AV Sprint 3,61 -1.4 m/s3,97 340
9 Eva van Mook THOR 3,61 -0.2 m/s--- 340
11 Lizelotte Bouvy Haag 3,57 -1.0 m/s4,02 332
12 Veerle van Erp AVGM 3,50 +0.2 m/s3,75 318
13 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3,18 -0.3 m/s--- 254
14 Ileen Ridder Haag 3,04 -2.5 m/s3,20 226

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Femke Kuppens Scorpio 4,76 +0.5 m/s4,59 572
2 Floor Alessie AV Attila 4,48 +0.4 m/s4,57 515
3 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,40 +1.1 m/s4,53 498
4 Linsy Heestermans AV Sprint 4,39 +2.0 m/s4,44 496
5 Anke Binnema Heerenveen 4,32 +1.3 m/s4,49 482
6 Daan de Reijdt AV Sprint 4,24 +0.6 m/s3,78 466
7 Denise de Does Haag 4,18 +1.0 m/s4,12 454
8 Annemiek van Iersel PH 4,15 -0.2 m/s4,51 448
9 Lara Willems ATH 4,12 +0.6 m/s4,34 442
10 Safira den Oudsten AV Spiridon 3,92 +0.4 m/s3,57 402
11 Sandy de Does Haag 3,80 -0.8 m/s4,02 378
12 Anouk van Dal DAK 3,75 +0.3 m/s--- 368
13 Lizzy Arts HAC 3,71 +1.2 m/s4,13 360
14 Jildou Guest Haag 3,64 -0.1 m/s3,68 346
15 Senna Korbee AV Oss `78 3,56 +1.3 m/s--- 330
16 Lotte van Orsouw AV Oss `78 3,35 +1.3 m/s--- 288

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Rienk Kan Heerenveen 6,13 6,39 6,37 6,39 -0.7 m/s6,82 673
2 Maarten Roeloffs ACHL 5,77 6,10 6,33 6,33 -0.2 m/s6,52 659
3 Alberto Brini Eindhoven X 6,32 X 6,32 -0.6 m/s6,85 657
4 Justin Kr...ijenbrink ARV Ilion 6,07 5,99 5,77 6,07 6,89 602
5 Bas van de Burgt GAC Gemert 5,31 5,97 5,90 5,97 6,28 580
6 Ingmar van der Geest AV De Keien 5,82 5,89 5,92 5,92 6,13 569
7 Lars van der Pluijm MPM 5,77 5,84 5,88 5,88 6,02 561
8 Joris van Vlerken GVAC 5,52 5,81 5,77 5,81 5,98 546
9 Dennis Coehoorn AC TION 5,75 5,75 5,75 6,42 533
10 Haike Franssen GVAC 4,83 5,14 4,79 5,14 5,50 409
11 Martin Meijer AV Jahn II 4,91 5,10 4,65 5,10 5,62 402
12 Joep Chatrou Eindhoven 4,93 5,04 5,04 6,12 390
13 Twan Bongers AV De Keien 2,85 3,56 3,81 3,81 --- 176

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Cathelijn Peeters PH 5,13 +0.3 m/s4,94 595
2 Ilonka de Bresser AVGM 5,09 +0.6 m/s5,42 584
3 Eefje Frissen GVAC 4,66 +0.0 m/s4,28 469
4 Sabine Monden DJA 4,56 +0.2 m/s4,91 443