Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bram Smit SC Reeuwijk 10,54 +0.7 m/s--- 399
2 Loic Bianchi AV Gouda 10,71 +0.6 m/s--- 376
3 Milan Tol SC Reeuwijk 10,92 +0.6 m/s--- 349
4 Jelle Hoeks AV Gouda 10,93 +0.7 m/s--- 347
5 Jochem van den Berg AV Gouda 11,00 +0.7 m/s--- 338
6 Samuel Verwaal AV Gouda 11,43 +0.7 m/s--- 286

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin de Haan SC Reeuwijk 9,87 -0.8 m/s--- 498
2 Wessel Baas SC Reeuwijk 9,90 +0.7 m/s--- 494
3 Luca Menken AV Gouda 10,05 -0.8 m/s--- 470
4 Naut Carol AV Gouda 10,21 +0.7 m/s--- 446
5 Christiaan Stuut AV Gouda 10,24 +0.7 m/s--- 442
6 Thom de Weger AV Gouda 10,32 -0.8 m/s--- 430
7 Jorn Eerland AV Gouda 10,50 +0.7 m/s--- 405
8 Bessel Withoos AV Gouda 10,70 +0.6 m/s--- 377
9 Heiko Ribberink AV Gouda 10,87 +0.7 m/s--- 355
10 Raúl de Ruiter AV Gouda 10,92 +0.7 m/s--- 349
11 Arjuno Orsini AV Gouda 10,94 -0.8 m/s--- 346
12 Mats van Husen AV Gouda 11,26 +0.7 m/s--- 306
13 Allard de Laat AV Gouda 11,31 +0.6 m/s--- 300
14 Sven Blok AV Gouda 11,35 +0.7 m/s--- 295

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 9,14 +0.9 m/s8,94
2 Anika Smits AV Gouda 9,45 +0.9 m/s---
3 Fleur van Leersum AV Gouda 9,63 +1.2 m/s---
4 Alyssa Folles AV Gouda 9,66 +0.9 m/s---
5 Hanna Chomiuk AV Gouda 9,84 +0.9 m/s---
6 Isabel van Steenwijk AV Gouda 9,87 +1.2 m/s---
7 Rianne Buijs AV Gouda 10,04 +1.2 m/s---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,62 +1.0 m/s--- 539
2 Puck van der Wolf AV Gouda 10,32 +1.6 m/s--- 430
3 Rixt Spijksma AV Gouda 10,46 -0.1 m/s--- 410
4 Renske de Wilde AV Gouda 10,53 +1.6 m/s--- 401
5 Sofie Geuting AV Gouda 10,84 +1.6 m/s--- 359
6 Sarah van Schaick AV Gouda 11,01 +1.6 m/s--- 337
7 Cathleen van Esterik AV Gouda 11,11 +1.6 m/s--- 324
8 Anna Kooij AV Gouda 11,13 +1.0 m/s--- 322
9 Tess van Elswijk AV Gouda 11,32 -0.1 m/s--- 299
10 Soukaina Chaoui AV Gouda 11,96 +1.0 m/s--- 226

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Suzanne Moons AV Gouda 9,78 +1.0 m/s--- 513
2 Tinka Klatten AV Gouda 9,92 -0.1 m/s--- 490
3 Nicky Post AV Gouda 10,35 -0.1 m/s--- 426
4 Femke Moelker AV Gouda 10,45 +1.0 m/s--- 412
5 Bente van der Westen AV Gouda 10,78 -0.1 m/s--- 367
Marit Slingerland AV Gouda DNS --- 0