Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tobias Henze AV Gouda 7,31 +1.5 m/s--- 486
2 Ravi ter Hennepe AV Gouda 7,33 +1.5 m/s--- 482
3 Maarten Hagenaars SC Reeuwijk 7,40 +2.9 m/s--- 468
4 Luuk de Haan AV Gouda 7,78 +2.9 m/s--- 396
5 Bart Moelker AV Gouda 7,88 +1.5 m/s--- 378
6 Hidde van Leusen AV Gouda 7,97 +0.9 m/s--- 363
7 Luuk Schoonman AV Gouda 7,98 +2.9 m/s--- 361
8 Kay van Oosten AV Gouda 8,01 +0.9 m/s--- 356
9 Sven van Wijk SC Reeuwijk 8,05 +1.0 m/s--- 349
10 Gideon Kreuk AV Gouda 8,14 +1.0 m/s--- 334
11 Sjoerd Mikkers AV Gouda 8,24 +1.0 m/s--- 318
12 Steijn van Eijk AV Gouda 8,25 +0.9 m/s--- 317
13 Xander Broer AV Gouda 8,55 +0.9 m/s--- 271
14 Martijn de Bruijn AV Gouda 9,15 +1.0 m/s--- 188
Sasha Ouwerkerk AV Gouda DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jorne Stieltjes AV Gouda 7,81 +2.6 m/s--- 391
2 Valencio Maturbongs AV Gouda 8,09 +0.4 m/s--- 343
3 Mels van Ommen AV Gouda 8,85 +0.8 m/s--- 228
4 Olger van Husen AV Gouda 9,45 +0.4 m/s--- 150
5 Moritz Pool AV Gouda 9,53 +0.4 m/s--- 140

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Duco Vos AV Gouda 9,29 +1.3 m/s--- 170
2 Bram de Haan AV Gouda 9,87 +2.6 m/s--- 101
3 Quinten Karssen AV Gouda 9,94 +2.6 m/s--- 93
4 Lucas de Ronde AV Gouda 9,96 +0.8 m/s--- 91

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda 7,37 +1.0 m/s--- 474
2 Isa Hammer AV Gouda 7,95 +1.0 m/s--- 366
3 Suzanne Middelkoop AV Gouda 8,17 +1.5 m/s--- 330
4 Guusje van Oosten AV Gouda 8,26 +0.9 m/s--- 315
5 Fenne van der Horst AV Gouda 8,49 +1.0 m/s--- 280
6 Romy van Maaren SC Reeuwijk 8,93 +1.0 m/s--- 217

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lois van der Zanden AV Gouda 7,91 +1.3 m/s--- 373
2 Femke Kooy AV Gouda 7,96 +0.4 m/s--- 365
3 Giamingga Orsini AV Gouda 8,02 +1.3 m/s--- 354
4 Anna Blok AV Gouda 8,03 +1.3 m/s--- 353
5 Sara Liebrechts AV Gouda 8,08 +2.6 m/s--- 344
6 Mouna Jansen SC Reeuwijk 8,51 +0.8 m/s--- 277
7 Hanna Hashem AV Gouda 8,65 +0.8 m/s--- 256
8 Lotte Karssen AV Gouda 8,76 +1.3 m/s--- 240
9 Tessa Bronswijk AV Gouda 9,05 +0.4 m/s--- 201
10 Marie van Bueren AV Gouda 9,16 +1.3 m/s--- 186

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Aelin Smits SC Reeuwijk 8,37 +0.8 m/s--- 298
2 Emma Wissing AV Gouda 8,54 +2.6 m/s--- 272