Uitslagen Jongens Junior C1 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Koen Hoedjes AV Hera 17,1h --- 898
2 Romello Christiaan AV Hera 18,5h 19,07 741
3 Jayden Greene HLLM 18,8h --- 710
3 Lex van Honschoten KAV Holland 18,8h --- 710
5 Marnix Kolkman AV Edam 18,9h --- 700
6 Harm Janssens DEM 19,0h 20,34 690
7 Lars Philipsen AV Hera 19,1h --- 681
7 Jochem van Dijk DKEV 19,1h --- 681
7 Jelle Schaap DEM 19,1h --- 681
10 Angelo Visser NEAV 19,2h 20,31 671
11 Yoeri Verburg HLLM 19,4h --- 652
12 Tijmen Jansen DKEV 19,6h --- 633
13 Casper Peterse AV Trias 19,9h --- 606
14 Sam van Dijk AV Lycurgus 20,1h --- 588
15 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 20,7h 22,38 537
16 Jeroen van het Hof AV Edam 20,8h --- 529
17 Jarno Betlem AV Lycurgus 21,0h --- 512
18 Thijmen van Es AV Hylas 21,1h --- 504
19 Thijmen Katerberg HLLM 21,2h --- 496
20 Polle Höngens HLLM 21,3h --- 488
21 Luco van Bergen Startbaan 22,1h --- 428
22 Rob van Limpt HLLM 22,2h --- 421
23 Joran van der Stoep DEM 23,6h --- 326
24 Jens Hierck AV Hera 24,5h --- 270
Eyram Wijnjeterp AV Hera DNS --- 0
Mark Heiden PAC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D1 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sander Buikman AV Edam 21,43 +1.8 m/s--- 497
2 Jelte van Es AV Hylas 21,81 +1.7 m/s--- 468
3 Tobias Janssens DEM 22,02 +2.5 m/s--- 452
3 Dennis Schaap DEM 22,02 +2.5 m/s--- 452
5 Thomas Fructus AV 1923 22,15 +1.4 m/s--- 442
6 Jur Bakker AV Edam 22,55 +1.1 m/s--- 413
7 Kevin Koeckhoven DEM 22,71 +1.7 m/s--- 401
8 Jesse Loo...n de Jong AV Lycurgus 22,75 +1.8 m/s--- 399
9 Timo van Ruiten HLLM 22,88 +1.4 m/s--- 390
10 Finn Damhoff AV Haarlem 23,01 +1.4 m/s--- 381
11 Daniel Sleiman KAV Holland 23,02 +1.4 m/s--- 380
12 Niek Kollé SV Noordkop 23,04 +1.4 m/s--- 378
13 Kim Alofsen Startbaan 23,05 +1.8 m/s--- 378
14 Emiel Joosten AV Edam 23,39 +1.1 m/s--- 355
15 Yannick Vollaard KAV Holland 23,40 +1.7 m/s--- 354
15 Merijn Rober DEM 23,40 +2.5 m/s--- 354
17 Benedict van Erp KAV Holland 23,55 +1.1 m/s--- 344
18 MIka Baro DKEV 23,69 +1.8 m/s--- 335
19 Pepijn Klinkert Startbaan 23,81 +1.4 m/s--- 327
19 Adriaan Fornerod KAV Holland 23,81 +1.1 m/s--- 327
19 Ties Arensman NEAV 23,81 +1.1 m/s--- 327
22 Sven Tesselaar AV Suomi 23,83 +1.7 m/s--- 326
23 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 23,97 +1.7 m/s--- 317
24 Menno Veerkamp HLLM 23,98 +1.7 m/s--- 317
25 Luuk Kooij DEM 24,20 +1.7 m/s--- 303
26 Daniël de Vries AV Haarlem 24,50 +1.8 m/s--- 284
27 Lucas Weber KAV Holland 24,82 +1.7 m/s--- 265
28 Quint van der Riet HLLM 24,84 +2.5 m/s--- 264
29 Willem van Leeuwen KAV Holland 24,88 +1.7 m/s--- 262
30 Jonathan Winkel KAV Holland 29,50 +1.8 m/s--- 33
Rutger Boxman HLLM DNS --- 0
Jelle Müller AV Lycurgus DNS --- 0
Wesley Beentjes AV Lycurgus DNS --- 0
Mathijs Gebe KAV Holland DNS --- 0
Morris van Lienden AV Aalsmeer DNS --- 0
Bas van Langen AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Twan Deumers AV Lycurgus 19,69 +2.8 m/s--- 647
2 Jeff Tesselaar AV Hera 20,28 +1.9 m/s21,24 593
3 Noa Struyve DEM 21,05 +1.9 m/s--- 528
4 Yoram Vriezen GACH 21,68 +1.9 m/s21,82 478
5 Milan ten Hacken AV Suomi 21,73 +1.6 m/s--- 474
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 21,96 +1.9 m/s--- 456
7 Jeroen Out AV Haarlem 22,06 +1.6 m/s--- 449
8 Arend Plomp AV Lycurgus 22,09 +2.8 m/s--- 446
9 Milo Schagen DEM 22,40 +1.9 m/s--- 424
10 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 22,59 +2.8 m/s--- 410
11 Nout Heine AV Lycurgus 22,90 +1.6 m/s--- 388
12 Erick Könst AV Haarlem 22,93 +1.6 m/s--- 386
13 Lars Brouwer AV Trias 25,05 +1.9 m/s--- 252
14 Martijn van de Laar KAV Holland 25,91 +1.9 m/s27,01 204
15 Robin Staal KAV Holland 26,22 +2.8 m/s--- 187
16 Max te Slaa AV Haarlem 26,29 +1.9 m/s--- 183
17 Alfredo Dirksen KAV Holland 28,93 +1.9 m/s--- 57
Jesse Terpstra HLLM DNS --- 0
Isaac Kammeron AV Lycurgus DNS --- 0
Ole van Tiel AV Trias DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rosalie Breems KAV Holland 20,25 +1.7 m/s--- 596
2 Nadia Willemse DEM 20,53 +2.0 m/s--- 572
3 Deborah Leguit DEM 20,65 +0.7 m/s--- 561
4 Samantha Frinking AV Lycurgus 20,71 +2.0 m/s--- 556
5 Sarah van Ekeris KAV Holland 20,77 +2.0 m/s--- 551
6 Lysanne Zaal AV Hera 21,00 +1.9 m/s--- 532
6 Rosa Kuin AV Hera 21,0h +2.0 m/s21,91 512
8 Charon Lak AV Lycurgus 21,03 +2.0 m/s--- 529
9 Julia Arlotti KAV Holland 21,16 +1.7 m/s--- 519
10 Nikki Taag KAV Holland 21,20 +1.9 m/s--- 516
11 Julia Cra...n Bogaart Startbaan 21,22 +1.7 m/s--- 514
12 Fay Witte KAV Holland 21,34 +0.7 m/s--- 504
13 Fabiënne Müller AV Lycurgus 21,38 +2.0 m/s--- 501
14 Ramona de Boer DEM 21,8h +2.0 m/s--- 450
15 Micky Bek AV Aalsmeer 21,87 +0.7 m/s--- 463
16 Mette Elgersma AV Haarlem 21,96 +1.9 m/s--- 456
17 Charlotte van Acker KAV Holland 22,23 +1.7 m/s--- 436
18 Melissa Jansen AKU 22,43 +2.0 m/s--- 421
19 Mila Kneefel AV Lycurgus 22,61 +1.9 m/s--- 409
20 Renee Zwijnenburg Startbaan 22,91 +0.7 m/s--- 387
21 Paulien Idema AKU 23,0h +2.0 m/s23,80 365
22 Inez Bernard KAV Holland 23,19 +1.9 m/s--- 368
23 Silke Jansen AV Hera 23,37 +0.7 m/s--- 356
24 Yoelle Sc...n Westrum DEM 23,56 +1.7 m/s--- 344
25 Bente Lieuwes AV Hera 24,65 +1.9 m/s--- 275
26 Charlotte Veen KAV Holland 24,76 +1.7 m/s--- 269
27 Laura te Brake Startbaan 26,34 +0.7 m/s--- 181
Tosca van der Flier AV Lycurgus DNF 20,71 0
Robina Negenman KAV Holland DNF 20,17 0
Nienke van Dok AV Aalsmeer DNF 22,50 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 18,5h --- 741
2 Simone Winter AV Lycurgus 20,3h --- 571
2 Sienna Klous AV Lycurgus 20,3h --- 571
4 Inez Bouwen AV Lycurgus 20,5h --- 554
5 Liset Kolkman AV Edam 20,7h --- 537
6 Daphne Buikman AV Edam 20,8h --- 529
7 Merel van Herp AV Lycurgus 20,9h --- 520
8 Femke Janssen DEM 21,0h --- 512
9 Anouk Haverkort AV Lycurgus 21,3h 22,07 488
9 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 21,3h --- 488
11 Anouk van Uxem HLLM 21,4h --- 481
12 Sofia Bouwmeester KAV Holland 21,5h --- 473
12 Lois Nederveen Hollandia 21,5h --- 473
14 Meike Hartog AV Zaanland 21,6h --- 465
15 Willeke Stuijt AV Edam 22,1h --- 428
15 Lotte Jansen AV Aalsmeer 22,1h --- 428
17 Marit Visser KAV Holland 22,2h --- 421
17 Yanniek Bouwer AV Trias 22,2h --- 421
17 Mirte Jansen DKEV 22,2h --- 421
20 Mila Brandehof HLLM 23,1h --- 358
20 Anna Schipper HLLM 23,1h --- 358
22 Jaimy Meyer WRNG 23,2h --- 352
Leonie Keppel AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Christel Philipsen AV Hera 21,32 +2.0 m/s--- 506
2 Babs Koeman AV Haarlem 21,42 +2.5 m/s--- 498
2 Eline Brouwer DEM 21,42 +2.0 m/s--- 498
4 Lois Lessing HLLM 21,58 +2.0 m/s--- 485
5 Isa Kollé SV Noordkop 21,67 +1.5 m/s--- 478
6 Lynn van der Meij DEM 22,16 +2.0 m/s--- 441
7 Lara Smits SV Noordkop 22,25 +1.5 m/s--- 435
8 Nikki van Tienderen HLLM 22,45 +2.0 m/s--- 420
9 Loes Winter AV Lycurgus 22,53 +2.0 m/s--- 414
10 Romee van Dam Startbaan 22,59 +2.5 m/s--- 410
11 Eva Hoogewerf KAV Holland 22,86 +1.5 m/s--- 391
12 Danique Schram DEM 22,88 +1.5 m/s23,34 390
13 Tessa van Herp AV Lycurgus 22,92 +2.0 m/s--- 387
14 Mette Borsboom KAV Holland 23,30 +2.5 m/s--- 361
15 Zoë Lammertink DEM 23,36 +2.0 m/s--- 357
16 Valérie Hagnauer AV Lycurgus 23,82 +2.5 m/s--- 327
17 Sanne Munford KAV Holland 23,85 +1.5 m/s--- 325
18 Aniek van Schie HLLM 24,14 +1.5 m/s--- 307
19 Annika ten Wolde KAV Holland 24,45 +2.5 m/s--- 287
20 Natalie van Mil KAV Holland 25,19 +2.0 m/s--- 244
Rochelle Negenman KAV Holland DNS --- 0
Jetske Zuurbier AV Trias DNS --- 0
Estella Verwiel AV Lycurgus DNF DNF 0
Sophie van Ekeris KAV Holland DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 20,23 +1.5 m/s20,43 598
2 Laura Wilde NEAV 20,43 +1.5 m/s20,54 580
3 Sindy de Bruijn AKU 20,64 +1.5 m/s21,18 562
4 Amber Knippen AV Trias 20,75 +0.8 m/s--- 553
5 Jessamy Roubos AV Zaanland 21,17 +1.5 m/s22,24 518
6 Femke Jonker AV Hera 21,34 +0.4 m/s--- 504
7 Ilse Hogeveen HLLM 21,35 +0.4 m/s--- 503
8 Britt Nederveen Hollandia 21,51 +1.6 m/s--- 491
9 Ella Mosselman SAV 21,58 +1.5 m/s21,34 485
10 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 21,59 +3.1 m/s--- 485
11 Joyce Menick HLLM 21,61 +0.4 m/s--- 483
11 Milou Kaestner HLLM 21,61 +3.1 m/s--- 483
13 Danique Visser DEM 22,17 +0.8 m/s--- 440
14 Eline Mast NEAV 22,27 +1.5 m/s22,72 433
15 Milana Sikkema AV Lycurgus 22,80 +0.8 m/s--- 395
16 Jente Heynen HLLM 22,93 +1.6 m/s--- 386
17 Dagmar Salomons AV Lycurgus 22,99 +3.1 m/s--- 382
17 Veronique Bruin WRNG 22,99 +1.6 m/s--- 382
19 Julia Jongejeugd NEAV 23,82 +1.6 m/s--- 327
20 Noah Verduin TAS `82 24,16 +3.1 m/s--- 305
21 Daphne van Os HLLM 24,23 +0.8 m/s--- 301
22 Iris Bolhuis HLLM 24,65 +3.1 m/s--- 275
23 Suzanna Troost WRNG 24,71 +1.6 m/s--- 272
24 Mirte Janssen DEM 24,73 +0.8 m/s--- 271
25 Raisa Diehl AV Lycurgus 26,67 +0.8 m/s--- 164
26 Julia Boeijen HLLM 27,50 +0.4 m/s--- 122
27 Nikita Ooms WRNG 30,58 +3.1 m/s--- 0
Jasmijn Welling Startbaan DNS --- 0
Thyra Terweij NEAV DNS --- 0
Lotte Zethof AV Aalsmeer DNS --- 0
Marit van de Kamp DEM DNS --- 0
Nova Poland AV Hera DNF --- 0
Meinou Janssen AV Atos DNF --- 0