Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,66 +2.7 m/s9,53 532
2 Sam van der Aar DEM 9,94 +2.7 m/s--- 487
3 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,14 +2.7 m/s--- 457
3 Mauro Rodrigus NEAV 10,14 +2.7 m/s--- 457
5 Mick van Schaffelaar AV 1923 10,29 +2.7 m/s--- 435
6 Davi Pfaff SPLS 10,45 +3.3 m/s10,51 412
7 David de V...te-Peters SPLS 10,46 +3.3 m/s--- 410
8 Vasco Mosselman SAV 10,50 +3.3 m/s10,12 405
9 Casper van der Putte NEAV 10,71 +2.7 m/s--- 376
10 Jesse Oud NEAV 11,10 +3.3 m/s--- 326
Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS 9,54 0
Vince Geugjes NEAV DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Carl Martens ARV Ilion 9,20 +3.9 m/s--- 612
2 Quincy Koeten WRNG 9,44 +1.4 m/s--- 569
3 Yarno Dijkman NEAV 9,63 +1.4 m/s--- 537
4 Indy Kromokario ARV Ilion 9,66 +3.9 m/s--- 532
5 Rik Grapendaal AV Hylas 10,14 +3.9 m/s--- 457
6 Thijs ten ...uggencate AV Hera 10,71 +3.9 m/s--- 376
7 Jerre Heijnis NEAV 10,79 +1.4 m/s--- 366
Kris Linsen DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 9,06 +2.9 m/s---
2 Babs Koeman AV Haarlem 9,18 +2.6 m/s---
3 Amelie De Wit AV 1923 9,44 +2.6 m/s---
4 Arwen de Wit NEAV 9,50 +2.9 m/s---
4 Lynn van der Meij DEM 9,50 +2.6 m/s---
6 Zoe Lammertink DEM 9,65 +2.9 m/s---
7 Bente van Lindert AV 1923 10,21 +2.9 m/s---
8 Iris Grit AV 1923 10,53 +2.6 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam Res OBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,92 +1.6 m/s8,71
2 Femke Jonker AV Hera 8,98 +2.1 m/s---
3 Fee Mok SAV 9,14 +1.6 m/s9,36
4 Marit Bout NEAV 9,22 +1.6 m/s10,00
5 Gwen Broek NEAV 9,50 +2.1 m/s9,72
6 Suzet Doornheim GACH 9,52 +1.6 m/s9,67
7 Djeedy Manhoef NEAV 9,78 +2.1 m/s---
8 Elisa Babucci NEAV 10,30 +2.1 m/s---
9 Marije Vletter NEAV 12,02 +1.6 m/s---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hera 9,46 +5.2 m/s--- 566
2 Daphne Stoop AV Hylas 9,85 +5.0 m/s--- 501
3 Willemijn Smeer NEAV 9,97 +5.2 m/s--- 483
4 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 10,06 +2.3 m/s--- 469
5 Sophie Roos Hollandia 10,20 +5.2 m/s10,40 448
6 Emma Kraakman AV Hylas 10,26 +5.0 m/s--- 439
7 Nicole Splinter NEAV 10,33 +5.2 m/s--- 429
8 Brenda de Vos NEAV 10,39 +2.3 m/s--- 420
9 Isa Schram DEM 10,41 +5.0 m/s--- 417
10 Libby L Gardener AV Hylas 10,44 +5.0 m/s--- 413
11 Nienke Mast NEAV 10,87 +5.0 m/s--- 355
12 Manon Hoedjes AV Hera 11,05 +2.3 m/s11,27 332
13 Laura Babucci NEAV 11,95 +2.3 m/s--- 227
14 Eva Tulleners NEAV 12,79 +2.3 m/s--- 143