Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 6,89 +2.3 m/s--- 576
2 Thijmen Dijkman NEAV 7,11 +2.3 m/s--- 527
3 Sennen Has AV Hylas 7,33 +1.1 m/s--- 482
4 Robin Siegers NEAV 7,35 +0.8 m/s--- 478
5 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 7,44 +2.3 m/s--- 460
6 Maxim van Dorp Parthenon 7,46 +1.8 m/s--- 456
7 Ivar Martens ARV Ilion 7,50 +2.3 m/s--- 448
8 Felix Tjeertes NEAV 7,61 +1.1 m/s--- 427
9 Chris de Jong NEAV 7,71 +0.8 m/s--- 409
10 Mik Commandeur DEM 7,72 +1.8 m/s--- 407
11 Tom Veldt NEAV 7,99 +1.1 m/s--- 359
12 Kees Jonk NEAV 8,03 +0.8 m/s--- 353
12 Rowan de Wit NEAV 8,03 +0.8 m/s--- 353
14 Tim Brinkhof NEAV 8,15 +1.8 m/s--- 333
14 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 8,15 +0.8 m/s--- 333
16 Jelle Rol NEAV 8,38 +1.8 m/s--- 296
17 Ivan Nillesen NEAV 8,48 +2.3 m/s--- 281
18 Koen van Broekhoven NEAV 8,61 +2.3 m/s--- 262
19 Santino Trovato NEAV 8,64 +1.1 m/s--- 257
20 Luc Hekkens DEM 8,78 +1.8 m/s--- 237
Wouter Betjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Gio Kromokario ARV Ilion 7,08 +3.1 m/s--- 534
2 Joris Mantel AV 1923 7,10 +3.3 m/s7,21 529
3 Sam van Ooijen DEM 7,48 +4.8 m/s--- 452
4 Jacco Schoutsen NEAV 7,51 +3.1 m/s--- 446
5 Jay van Wanrooij NEAV 7,55 +3.3 m/s--- 438
6 Kas Commandeur DEM 7,82 +4.8 m/s--- 389
7 Sven Mulder AV Hylas 7,97 +3.3 m/s--- 363
8 Myron Buis NEAV 8,06 +3.1 m/s--- 348
9 Maurits Nibbering NEAV 8,27 +3.1 m/s--- 314
10 Pieter Bron NEAV 8,38 +3.1 m/s--- 296
11 Nathan Berlee DEM 8,41 +4.8 m/s--- 292
12 Joshua Bok NEAV 8,49 +3.3 m/s--- 280
13 Luca David Eli Has AV Hylas 8,61 +3.3 m/s--- 262
14 Tim Gortzak NEAV 8,92 +4.8 m/s--- 218
Hugo Kuil DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eljahro ty...Philipsen AV Feniks 7,25 +1.3 m/s7,35 498
2 Boris Klaver ARV Ilion 7,56 +1.3 m/s--- 437
3 Iskander Stapel Nijmegen 7,57 +1.3 m/s--- 435
4 Zeb Tesselaar AV Hera 7,96 +0.1 m/s7,20 365
5 Sven De Haas SAV 8,44 +1.3 m/s8,35 287
6 Dave Gortzak NEAV 9,12 +0.1 m/s--- 191
7 Niels Tulleners NEAV 9,35 +0.1 m/s--- 162
Shane Geugjes NEAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tamar Doornheim GACH 7,48 +0.9 m/s--- 452
2 Lotte Huisman AV Hylas 7,59 +0.9 m/s7,80 431
3 Kirsten Hartwijk NEAV 7,99 +0.9 m/s--- 359
4 Vicky de Haan NEAV 8,06 +0.9 m/s--- 348
Sienna Smit DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Micky Kraakman AV Hylas 7,56 +0.8 m/s--- 437
2 Maud de Jong AV 1923 7,62 7,10 425
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 7,96 +0.8 m/s--- 365
4 Eliane Meurs NEAV 8,09 --- 343
5 Anne Kuijer DEM 8,24 +0.8 m/s--- 318
6 Jinthe Dijkman NEAV 8,29 +0.8 m/s--- 310
7 Michelle Merlijn NEAV 9,94 --- 93
8 Maren Veldt NEAV 10,16 +0.8 m/s--- 70
Katja Out AV Haarlem DNS --- 0
Khyra van Schooten DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jayda Koeten WRNG 7,47 +5.2 m/s--- 454
2 Sophie de Haas SAV 7,67 +5.2 m/s7,82 416
3 Sienna Akkers NEAV 8,16 +5.2 m/s--- 331
4 Nina de Graaf NEAV 8,56 +5.2 m/s--- 269
5 Angela Haasakker NEAV 8,73 +2.8 m/s--- 245
6 Maartje Rol NEAV 8,92 +2.8 m/s--- 218
7 Kyra Langeveld DEM 9,04 +2.8 m/s--- 202
8 Lieke Kamping NEAV 9,35 +5.2 m/s--- 162
9 Bo van Ooijen DEM 9,36 +2.8 m/s--- 161
10 Elisa Hartwijk NEAV 9,55 +2.8 m/s--- 138
11 Melody Nillesen NEAV 11,66 +2.8 m/s--- 0