Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Niels Beks Taxandria 4,02 4,24 5,00 5,14 5,14 ---

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Stijn van den Broek AV Attila 4,84 5,23 4,47 4,87 5,23 ---
2 Gijs Broenink Taxandria 4,84 X 4,09 4,55 4,84 ---
3 Teun van Oirschot Taxandria X 3,70 X 3,76 3,76 ---

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tom van Loon ACW `66 4,59 ---
2 Jochem van Boekel Typhoon 4,48 4,45
3 Tijn Blom AV Sprint 4,20 ---
4 Ivo de Wit Spado 4,05 3,98
5 Niels Bosma Taxandria 3,94 ---
6 Daan Verhoeven AV Attila 3,34 ---
7 Midas Keijzer DES 3,29 ---
Jack Abernethy Eindhoven DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBP
1 David van der Lugt GVAC 5,15 ---
2 Phill Pols Atledo 4,90 5,24
3 Gijs van Berkel AV Attila 4,79 4,76
Floris van Dijk Typhoon NM 4,76

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Yorick Brethouwer Scorpio 3,92 3,91 X 3,92 4,17
2 Pieter Fallaux CAV Energie 3,90 X 3,82 3,90 ---
3 Jules Karremans AV Attila 3,73 3,58 3,85 3,85 ---
4 Milan Watzeels AV Attila X 3,76 X 3,76 ---
5 Lucas Geerts Taxandria 3,52 3,01 3,41 3,52 ---
Jeremie Coste AV Sprint - - - DNS ---

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPPunten totaal
1 Burak Kaymakar AV Attila 3,14 3,15 3,35 3,35 3,35 --- 288

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPPunten totaal
1 Robinson Stein AV Attila - 4,22 4,42 4,37 4,42 --- 4
2 Rob van den Heuvel AV Attila 3,60 - - 3,60 3,60 --- 3
3 Dimitri Kruitwagen AV Attila 3,41 2,74 3,26 - 3,41 --- 2
4 David Joore AV Attila 2,05 1,90 1,96 1,93 2,05 --- 1

Uitslagen Masters mannen Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Philippe Scheepers AV Attila 4,44 5,73 6,15 X 6,15 6,25
2 Justus van Nierop DAK X 4,23 4,59 4,64 4,64 4,49

Uitslagen Masters vrouwen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Kim van Loon ACW `66 X 4,53 4,35 4,29 4,53 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Susan Bekkers AV Attila 4,58 4,74 4,92 4,60 4,92 4,78
2 Anne Hoeke AV Attila 4,23 4,22 4,29 4,45 4,45 4,89
3 Jolien Stuijk AV Attila 4,18 4,20 4,27 4,33 4,33 4,40
4 Eva KIpping AV Spiridon 4,09 X X 4,17 4,17 ---
5 Lonneke Westermann AV Attila X 3,83 4,03 4,03 4,03 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eva Nijdam Scorpio 4,49 4,78
2 Jule Roelings AV Attila 4,18 ---
3 Dieuwertje Mentink Taxandria 3,80 ---
4 Enola Redering Atledo 3,71 3,90
5 Marieke Verschure AV Attila 3,59 ---
6 Willemijn Fuite Taxandria 3,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 2,75 X 4,09 4,09 4,47
2 Maartje R...senschoon DES 3,56 3,81 3,88 3,88 ---
3 Noa Snijders Eindhoven 3,79 3,75 2,70 3,79 ---
4 Moos van Gendt Eindhoven 3,63 3,33 3,74 3,74 ---
5 Emma Sleddens DES 3,59 3,48 3,68 3,68 ---
6 Barbara Karremans AV Attila 3,43 3,59 3,40 3,59 ---
6 Lani de Boer Scorpio 3,20 3,55 3,59 3,59 3,22
8 Marit Griep Scorpio 3,40 2,61 3,46 3,46 ---
9 Susan Korevaar AV Attila 3,31 3,06 X 3,31 ---
10 Anne de Jong Atledo 3,26 2,42 3,04 3,26 ---
11 Janna Bergink AV Attila 2,89 3,18 X 3,18 ---
12 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 X 2,89 2,60 2,89 ---
13 Jill van Gurp AV Attila 2,41 2,73 2,47 2,73 ---
14 Michelle Draad Taxandria 2,52 2,50 2,72 2,72 ---
15 Marjolijn Wolfs Taxandria 2,60 2,43 2,60 2,60 ---
16 Janne van Holland AV Attila 2,06 1,94 2,22 2,22 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Anouk van Dal DAK 4,08 3,83 3,82 4,08 ---
2 Anne van Nierop DAK 3,85 3,32 4,07 4,07 4,03
Fenne Severijns AV Attila - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPPunten totaal
1 Lieneke Bakker AV Attila 1,84 1,84 2,06 1,71 2,06 --- 2
2 Noortje Aerts AV Attila 1,45 1,35 1,41 1,48 1,48 --- 1

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Sander Hage AV Attila X X X 6,73 6,73 7,07
2 Glenn van Hamond AV Attila 6,43 X 6,52 X 6,52 6,50

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Eva Bastmeijer AV Attila X 4,91 X 5,13 5,13 5,95