Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Bram Benne Reusel `69 30,08 34,46 33,04 34,65 34,65 ---

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon 39,75 43,08 45,02 42,29 45,02 ---
2 Youri Sheppard Spado 40,40 37,11 X 33,12 40,40 ---
3 Daan van Loon ACW `66 20,89 20,74 26,13 19,74 26,13 ---
4 Stijn van Nierop DAK 20,99 23,47 X X 23,47 ---
Teun van Oirschot Taxandria X X X X NM ---

Uitslagen Jongens Junior C1 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tom van Schijndel AVGM X 29,90 34,92 34,92 ---
2 Tom van Loon ACW `66 28,29 27,32 28,13 28,29 ---
3 Bert de Liefde Eindhoven X X 15,57 15,57 ---
Tijn Blom AV Sprint X X X NM ---

Uitslagen Jongens Junior C2 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Phill Pols Atledo X 34,12 42,93 42,93 44,94
2 Finn Joosten Parthenon 35,71 32,92 X 35,71 ---
3 Floris van Dijk Typhoon X 32,60 35,18 35,18 30,13
4 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 20,76 34,26 35,02 35,02 ---
5 David van der Lugt GVAC 25,81 30,34 32,33 32,33 ---
6 Thijs Otto Eindhoven 20,49 17,80 18,32 20,49 ---
7 Thomas Witlox Taxandria 12,34 13,66 17,30 17,30 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Yorick Brethouwer Scorpio 18,45 21,12 19,68 21,12 ---
2 Stijn Hendriks Scorpio 19,52 20,63 19,19 20,63 ---
3 Pieter Fallaux CAV Energie 17,03 13,64 17,05 17,05 ---
4 Milan Watzeels AV Attila X 16,24 15,88 16,24 ---
5 Jules Karremans AV Attila 8,80 X X 8,80 ---
Jeremie Coste AV Sprint - - - DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Chuck Pols Scorpio X 31,94 33,74 33,74 ---
2 Thijs van Dijke AV Spiridon 31,52 29,73 24,62 31,52 ---
3 Kevin van Loon DAK 29,07 X 25,35 29,07 ---
4 Casper Haagh Scorpio X 26,95 27,40 27,40 ---
5 Finn de Graaf AV Attila 17,71 20,47 19,18 20,47 ---
6 Finn Hultermans AV Attila 18,60 19,09 X 19,09 18,50
7 Duc Hendriksen AV Attila X 19,05 17,47 19,05 ---
8 Tijn van Aalst AV Attila 18,07 16,40 18,96 18,96 ---
9 Jaïr Lubbers AV Attila 15,14 17,06 14,30 17,06 ---
10 Christian Maas Taxandria 12,76 10,32 16,93 16,93 ---
11 David van de Vorst AV Attila 11,58 10,69 X 11,58 ---
12 Zierick va...Haeringen Taxandria X 7,50 X 7,50 ---
Daan Roosenschoon DES - - - DNS 28,50

Uitslagen Masters mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Frits van der Velden Atledo 30,19 30,47 29,54 32,58 32,58 33,78
2 Jeroen Munsters Eindhoven X 29,25 X 29,67 29,67 ---
3 Ruud van Loon DAK 22,50 X 21,47 24,14 24,14 ---
4 Frank Pols Atledo 21,72 20,99 24,01 19,40 24,01 28,24
5 Justus van Nierop DAK 19,42 20,28 X X 20,28 23,71

Uitslagen Masters vrouwen Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Emma van Arendonk THOR 45,01 46,73 43,55 44,88 46,73 51,86
2 Susan Bekkers AV Attila 30,00 35,28 39,46 X 39,46 42,09
3 Natasja van Beurden AV Attila 28,11 26,42 26,73 24,32 28,11 ---
4 Joke Benne Reusel `69 20,82 21,50 21,39 23,18 23,18 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 33,78 31,56 33,98 33,98 ---
2 Alida Pinas AV Attila 17,29 19,33 13,46 19,33 ---
3 Marieke Verschure AV Attila 15,96 15,84 17,16 17,16 ---
4 Enola Redering Atledo 13,30 15,59 16,15 16,15 15,41
5 Emma Voets AV Attila 13,93 13,15 14,53 14,53 ---
6 Karlijn va...r Heijden Taxandria X 6,81 X 6,81 ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 25,57 30,11 32,19 32,19 34,65
2 Fleur van der Linden AV Sprint 24,65 30,04 26,49 30,04 ---
3 Tessa Smits AV Sprint X 19,44 27,33 27,33 25,80
4 Sanne Appels AV Attila 22,01 X X 22,01 ---
Amy Hasselton THOR X NM 32,16

Uitslagen Meisjes Junior D1 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 17,01 18,07 17,28 18,07 11,00
2 Lisa Otto Eindhoven 16,24 16,11 15,52 16,24 ---
3 Moos van Gendt Eindhoven 15,56 16,02 15,52 16,02 ---
4 Anne de Jong Atledo 12,72 13,95 12,44 13,95 ---
5 Susan Korevaar AV Attila 6,49 6,70 10,90 10,90 ---
6 Femke Versmissen Eindhoven 10,66 X X 10,66 ---
7 Janne van Holland AV Attila 7,21 X 9,21 9,21 ---
8 Janna Bergink AV Attila X 7,83 9,13 9,13 ---
9 Jill van Gurp AV Attila X X 8,47 8,47 ---
10 Lani de Boer Scorpio 7,05 6,19 8,28 8,28 ---
11 Michelle Draad Taxandria 7,80 6,71 5,99 7,80 ---
12 Marit Griep Scorpio 6,03 6,20 7,03 7,03 ---
13 Marjolijn Wolfs Taxandria 4,32 4,70 X 4,70 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 29,08 28,83 29,63 29,63 26,04
2 Safira den Oudsten AV Spiridon 22,44 20,01 25,12 25,12 23,57
3 Femke Kuppens Scorpio 18,91 19,63 20,68 20,68 ---
4 Imke Mentink Taxandria 9,96 10,76 9,41 10,76 ---
5 Marloes Smits Taxandria 8,30 8,83 9,89 9,89 ---
6 Annelou Sebregts Taxandria X 8,34 8,67 8,67 ---

Uitslagen Senioren mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Koen van Veen AV Attila 54,68 52,05 54,91 55,05 55,05 63,55
2 Roy van de...ijfeijken Eindhoven 42,62 40,44 X X 42,62 ---
3 Joep Chatrou Eindhoven 35,52 X X X 35,52 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 35,66 34,00 33,20 37,98 37,98 42,91
2 Judi Becx AV Attila 23,22 24,19 24,15 24,54 24,54 ---