Uitslagen Jongens Junior C1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van Loon ACW `66 1:52,27 ---

Uitslagen Jongens Junior C2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 1:39,81 ---
2 Jorrit Ivens ACW `66 1:43,08 ---
3 Job Withaar AV Attila 1:51,60 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Milan Watzeels AV Attila 1:51,25 1:52,83
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Casper Haagh Scorpio 1:45,49 ---
2 Tijn van Aalst AV Attila 2:02,61 ---
3 Duc Hendriksen AV Attila 2:20,06 ---
4 Raoul van Heel Taxandria 2:34,30 ---

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Burak Kaymakar AV Attila 2:12,19 --- 302

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rob van den Heuvel AV Attila 2:05,38 --- 4
2 Robinson Stein AV Attila 2:07,60 --- 3
3 Dimitri Kruitwagen AV Attila 2:30,70 --- 2
4 David Joore AV Attila 2:47,93 --- 1

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBP
Enola Redering Atledo DNS 2,10

Uitslagen Meisjes Junior C2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Annabelle Emmen AV Spiridon 1:46,44 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Anne de Jong Atledo 1:55,00 ---
2 Noa Snijders Eindhoven 2:03,86 ---
3 Maartje R...senschoon DES 2:07,17 ---
4 Marit Griep Scorpio 2:08,71 2:20,15
5 Lani de Boer Scorpio 2:12,48 ---
6 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 2:28,05 ---
Fleur Boender Eindhoven DNS 2,04

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:54,18 1:52,06
Fenne Severijns AV Attila DNS ---
Naomi van Opstal Eindhoven DNS 1:46,19

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lieneke Bakker AV Attila 2:54,40 --- 2
2 Noortje Aerts AV Attila 4:22,23 --- 1