Uitslagen Jongens Junior A 300 meter

# Naam ResOBP
1 Toon IJzerman Spado 37,96 37,00
2 Merthijn Roggeveen AV Attila 38,08 ---
3 Geert Elferink DAK 38,69 40,03
4 Niels Beks Taxandria 39,01 40,00
5 Harry van Ham DAK 39,95 ---
6 Bram Benne Reusel `69 40,59 ---
7 Geert de Gouw DAK 42,04 41,64
8 Glenn Pols Atledo 46,62 41,50

Uitslagen Jongens Junior B 300 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verhoeven AV Attila 39,60 39,14
2 Stijn van Nierop DAK 40,06 41,02
3 Stijn van den Broek AV Attila 41,48 ---
4 Sander Verweij Taxandria 44,45 ---
5 Jesse Matla Taxandria 49,28 ---

Uitslagen Jongens Junior C1 300 meter

# Naam ResOBP
1 Ivy Diks AV Attila 51,80 ---
2 Midas Keijzer DES 53,04 ---

Uitslagen Jongens Junior C2 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior D1 300 meter

# Naam ResOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 48,39 ---
2 Marijn Hoondert Taxandria 49,81 ---
3 Yorick Brethouwer Scorpio 50,89 ---
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 300 meter

# Naam ResOBP
1 Joeri Konincks DAK 45,60 ---
2 Jaïr Lubbers AV Attila 50,75 ---
Olivier Pessers AV Attila DNS ---
Sam Steffens Ciko `66 DNS 45,27

Uitslagen Masters mannen 300 meter

# Naam ResOBP
1 Gerard van Dijk HRCL 40,64 42,01
2 Frits van der Velden Atledo 51,46 50,60
Frank Pols Atledo DNS 47,89
Gerdjan KIpping Atledo DNS 45,94
Philippe Scheepers AV Attila DNS 40,00
Justus van Nierop DAK DNS ---

Uitslagen Masters vrouwen 300 meter

# Naam ResOBP
Carine Banga Parthenon DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A 300 meter

# Naam ResOBP
1 Kim van Loon ACW `66 44,29 ---

Uitslagen Meisjes Junior B 300 meter

# Naam ResOBP
1 Bente Smagge AV Attila 46,68 47,69
2 Joke Benne Reusel `69 48,03 ---
3 Lisa van Boekel Taxandria 48,35 47,00

Uitslagen Meisjes Junior C1 300 meter

# Naam ResOBP
1 Bente de Jager Scorpio 45,71 ---
2 Anique van Klinken Delta Sport 46,90 ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 300 meter

# Naam ResOBP
1 Daphne van...r Heijden AV Attila 46,26 ---
Vivian Kip OSM `75 DNS 49,81

Uitslagen Meisjes Junior D1 300 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Boender Eindhoven 53,07 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 300 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi van Opstal Eindhoven 49,62 48,33

Uitslagen Senioren mannen 300 meter

# Naam ResOBP
1 André Faesen AV Attila 36,46 38,79
2 Luke Linders DAK 38,57 40,49
3 Cédric Vos ACW `66 39,73 ---

Uitslagen Senioren vrouwen 300 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Bastmeijer AV Attila 40,80 41,00
2 Judi Becx AV Attila 54,02 ---