Uitslagen Jongens Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 Merthijn Roggeveen AV Attila 17,69 +0.0 m/s---
2 Niels Beks Taxandria 17,85 18,00
3 Geert Elferink DAK 18,54 18,67
4 Geert de Gouw DAK 18,91 19,16
5 Glenn Pols Atledo 18,99 18,60
6 Harry van Ham DAK 19,78 18,00

Uitslagen Jongens Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Stijn van den Broek AV Attila 18,91 ---
2 Gijs Broenink Taxandria 19,00 +0.0 m/s---
3 Stijn van Nierop DAK 19,20 19,21
4 Sander Verweij Taxandria 20,31 +0.0 m/s---
5 Jesse Matla Taxandria 21,13 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Junior C1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Bosma Taxandria 21,00 +0.0 m/s---
2 Samuel de Hoog AV Attila 21,62 +0.0 m/s---
3 Midas Keijzer DES 22,77 +0.0 m/s---
4 Daan Verhoeven AV Attila 23,57 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Junior C2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Floris van Dijk Typhoon 19,54 20,50
2 Gijs van Berkel AV Attila 19,92 16,52
3 David van der Lugt GVAC 20,37 ---
4 Thomas Witlox Taxandria 23,20 ---
Phill Pols Atledo DNS 19,59

Uitslagen Jongens Junior D1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 21,26 +0.0 m/s---
2 Marijn Hoondert Taxandria 22,44 +0.0 m/s---
Jeremie Coste AV Sprint DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Daniljo Vriendwijk Ciko `66 19,26 +0.0 m/s---
2 Joeri Konincks DAK 20,00 +0.0 m/s---
3 Sam Steffens Ciko `66 20,36 20,88
Daan Roosenschoon DES DNS 20,10
Max Munsters Eindhoven DNS ---

Uitslagen Masters mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Philippe Scheepers AV Attila 18,67 18,00
2 Gerdjan KIpping Atledo 20,58 ---
3 Frank Pols Atledo 21,14 20,85
4 Frits van der Velden Atledo 23,06 23,20
Justus van Nierop DAK DNS 19,66

Uitslagen Masters vrouwen 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
Kim van Loon ACW `66 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anne Hoeke AV Attila 21,06 +0.0 m/s---
2 Jolien Stuijk AV Attila 21,20 +0.0 m/s---
3 Lisa van Boekel Taxandria 21,76 22,00
4 Lotte Bosma Taxandria 21,86 20,85
5 Eva KIpping AV Spiridon 22,99 ---
6 Lonneke Westermann AV Attila 23,01 22,81
Ziggy Birker ACW `66 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Nijdam Scorpio 20,05 20,50
2 Jule Roelings AV Attila 21,48 +0.0 m/s---
3 Romy Dannenburg AV Atverni 21,54 ---
4 Alida Pinas AV Attila 22,12 ---
5 Emma Voets AV Attila 22,52 ---
6 Dieuwertje Mentink Taxandria 23,62 +0.0 m/s---
7 Karlijn va...r Heijden Taxandria 27,33 +0.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 22,18 +0.0 m/s---
2 Noa Snijders Eindhoven 23,22 +0.0 m/s---
3 Anne de Jong Atledo 23,32 +0.0 m/s---
4 Fleur Boender Eindhoven 23,51 +0.0 m/s---
5 Moos van Gendt Eindhoven 23,86 +0.0 m/s---
6 Emma Sleddens DES 24,96 ---
7 Janna Bergink AV Attila 25,37 ---
8 Zoë Reuv...amp Gille ACW `66 28,13 +0.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anouk van Dal DAK 21,30 +0.0 m/s---
2 Anne van Nierop DAK 22,05 ---
Fenne Severijns AV Attila DNS ---

Uitslagen Senioren mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sander Hage AV Attila 17,16 +0.0 m/s---
2 Glenn van Hamond AV Attila 17,81 17,00
3 Luke Linders DAK 18,15 17,80

Uitslagen Senioren vrouwen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 20,03 20,17