Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jur Bakker AV Edam 4,60 --- 540
2 Jelte van Es AV Hylas 4,21 --- 460
3 Tobias Janssens DEM 4,17 4,28 452
4 Sander Buikman AV Edam 4,14 --- 446
5 Jelle Müller AV Lycurgus 4,08 --- 434
6 Bas van Langen AV Hera 3,97 --- 412
7 Jesse Loo...n de Jong AV Lycurgus 3,92 --- 402
8 Dennis Schaap DEM 3,90 --- 398
9 Bart Hoogmoed Assendelft 3,79 4,19 376
10 Adriaan Fornerod KAV Holland 3,78 --- 374
11 Menno Veerkamp HLLM 3,76 --- 370
12 Timo van Ruiten HLLM 3,71 --- 360
13 Emiel Joosten AV Edam 3,69 --- 356
14 Luuk Hoogland AV Trias 3,66 --- 350
15 Niek Kollé SV Noordkop 3,65 --- 348
16 Daniel Sleiman KAV Holland 3,61 --- 340
17 Luuk Kooij DEM 3,60 --- 338
18 Finn Damhoff AV Haarlem 3,58 --- 334
19 Sven Tesselaar AV Suomi 3,52 --- 322
20 Ties Arensman NEAV 3,49 --- 316
21 Kevin Koeckhoven DEM 3,47 --- 312
22 Yannick Vollaard KAV Holland 3,41 --- 300
23 Willem van Leeuwen KAV Holland 3,37 --- 292
24 Morris van Lienden AV Aalsmeer 3,36 --- 290
25 Bennedict van Erp KAV Holland 3,28 --- 274
26 Merijn Rober DEM 3,27 --- 272
27 Tijn Challa AV Haarlem 3,13 --- 244
28 Lucas Weber KAV Holland 2,98 --- 214
29 Guus Streuer DEM 2,66 --- 150
30 Jonathan Winkel KAV Holland 2,59 --- 136
Rutger Boxman HLLM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeff Tesselaar AV Hera 4,88 5,24 597
2 Yoram Vriezen GACH 4,74 4,75 568
3 Ole van Tiel AV Trias 4,45 --- 508
4 Twan Deumers AV Lycurgus 4,11 --- 440
5 Noa Struyve DEM 4,07 --- 432
6 Quieroz Kuijper Hollandia 4,02 --- 422
7 Milan ten Hacken AV Suomi 4,00 --- 418
8 Milo Schagen DEM 3,99 --- 416
9 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 3,89 --- 396
10 Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer 3,75 --- 368
11 Erick Könst AV Haarlem 3,70 --- 358
12 Arend Plomp AV Lycurgus 3,62 --- 342
12 Duncan van Ling DEM 3,62 --- 342
14 Martijn van de Laar Haarlem 3,51 3,75 320
15 Jesse Terpstra HLLM 3,50 --- 318
16 Jeroen Out AV Haarlem 3,41 --- 300
17 Lars Brouwer AV Trias 3,10 --- 238
Robin Staal KAV Holland NM --- 0
Alfredo Dirksen KAV Holland NM --- 0
Sebastiaan Bonte AV Lycurgus DNS --- 0
Isaac Kammeron AV Lycurgus DNS --- 0
Nout Heine AV Lycurgus DNS --- 0
Milan Bouwer AV Hera DNS --- 0
Derk Lebbink WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Afra Jiya AV Lycurgus 4,91 --- 603
2 Rosalie Breems KAV Holland 4,81 --- 583
3 Robina Negenman KAV Holland 4,67 --- 554
4 Nikki Taag KAV Holland 4,49 --- 517
5 Tosca van der Flier AV Lycurgus 4,34 4,77 486
5 Rosa Kuin AV Hera 4,34 4,54 486
7 Lysanne Zaal AV Hera 4,22 --- 462
8 Charon Lak AV Lycurgus 4,18 --- 454
9 Fay Witte KAV Holland 4,14 --- 446
10 Nienke Madderom AV Trias 3,97 --- 412
10 Ilja Koelink AV Trias 3,97 --- 412
12 Josephine Bockstael HLLM 3,91 --- 400
13 Mirre Gielen TAS `82 3,88 --- 394
14 Deborah Leguit DEM 3,84 --- 386
15 Fabiënne Müller AV Lycurgus 3,81 --- 380
16 Paulien Idema AKU 3,77 3,48 372
16 Ramona de Boer DEM 3,77 --- 372
18 Charlotte van Acker KAV Holland 3,75 --- 368
18 Nadia Willemse DEM 3,75 --- 368
20 Melissa Jansen AKU 3,74 --- 366
20 Inez Bernard KAV Holland 3,74 --- 366
20 Julia Arlotti Heemstede 3,74 --- 366
23 Pleun Heerschop KAV Holland 3,72 --- 362
24 Mette Elgersma AV Haarlem 3,58 --- 334
25 Mila Kneefel AV Lycurgus 3,52 --- 322
26 Silke Jansen AV Hera 3,40 --- 298
27 Renee Zwijnenburg Startbaan 3,37 4,00 292
28 Karin Mollee AV Lycurgus 3,30 --- 278
29 Nienke van Dok AV Aalsmeer 3,22 --- 262
30 Laura te Brake Startbaan 2,99 --- 216
Samantha Frinking AV Lycurgus NM --- 0
Sarah van Ekeris KAV Holland NM --- 0
Kara Zwagemaker SAV NM 4,13 0
Yoelle Sc...n Westrum DEM NM 3,57 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 4,79 --- 578
2 Sienna Klous AV Lycurgus 4,71 4,84 562
3 Ellis Huistra Phanos 4,68 --- 556
4 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,56 --- 531
5 Liset Kolkman AV Edam 4,49 --- 517
6 Simone Winter AV Lycurgus 4,46 --- 510
7 Yanniek Bouwer AV Trias 4,34 --- 486
8 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,30 4,86 478
9 Lois Nederveen Hollandia 4,24 --- 466
10 Meike Hartog AV Zaanland 4,13 --- 444
11 Femke Janssen DEM 4,10 --- 438
12 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 4,02 --- 422
13 Anouk van Uxem HLLM 3,96 --- 410
14 Willeke Stuijt AV Edam 3,92 --- 402
14 Marit Visser KAV Holland 3,92 --- 402
16 Daphne Buikman AV Edam 3,85 --- 388
17 Sofia Bouwmeester KAV Holland 3,82 --- 382
18 Mila Kuller NEAV 3,81 --- 380
19 Anna Schipper HLLM 3,68 --- 354
20 Jaimy Meyer WRNG 3,37 --- 292
Lotte Jansen AV Aalsmeer DNS --- 0
Bloeme de Boer WRNG DNS --- 0
Marit Lebbink WRNG DNS --- 0
Mila Brandehof Hoofddorp DNS --- 0