Uitslagen Jongens Junior D1 80 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jur Bakker AV Edam 14,23 +1.2 m/s--- 467
2 Bart Hoogmoed Assendelft 15,22 +0.1 m/s14,97 384
3 Dennis Schaap DEM 15,79 +1.1 m/s--- 341
4 Tobias Janssens DEM 15,89 +1.2 m/s--- 334
5 Sander Buikman AV Edam 16,06 +1.2 m/s--- 322
6 Bas van Langen AV Hera 16,37 +2.2 m/s--- 301
7 Jelte van Es AV Hylas 16,45 +0.1 m/s--- 295
8 Jelle Müller AV Lycurgus 16,68 +1.1 m/s--- 280
9 Emiel Joosten AV Edam 16,83 +1.1 m/s--- 270
10 Daniel Sleiman KAV Holland 16,90 +1.2 m/s--- 266
11 Kevin Koeckhoven DEM 16,91 +1.2 m/s--- 265
12 Finn Damhoff AV Haarlem 16,93 +1.2 m/s--- 264
13 Yannick Vollaard KAV Holland 17,16 +0.1 m/s--- 250
14 Luuk Hoogland AV Trias 17,43 +0.1 m/s--- 233
15 Willem van Leeuwen KAV Holland 17,57 +2.2 m/s--- 225
16 Menno Veerkamp HLLM 17,65 +2.2 m/s--- 220
17 Merijn Rober DEM 17,70 +1.3 m/s--- 218
18 Sven Tesselaar AV Suomi 17,73 +1.3 m/s--- 216
19 Adriaan Fornerod KAV Holland 18,08 +1.3 m/s--- 196
20 Luuk Kooij DEM 18,09 +1.3 m/s--- 196
21 Bennedict van Erp KAV Holland 18,19 +1.1 m/s--- 190
22 Ties Arensman NEAV 18,20 +1.1 m/s--- 190
23 Timo van Ruiten HLLM 18,66 +1.1 m/s--- 165
24 Lucas Weber KAV Holland 18,97 +1.1 m/s--- 149
25 Morris van Lienden AV Aalsmeer 19,31 +2.2 m/s--- 132
26 Niek Kollé SV Noordkop 19,87 +0.1 m/s--- 106
27 Tijn Challa AV Haarlem 20,87 +1.3 m/s--- 62
28 Guus Streuer DEM 23,56 +2.2 m/s--- 0
29 Jonathan Winkel KAV Holland 29,12 +2.2 m/s--- 0
Rutger Boxman HLLM DNS --- 0
Jesse Loo...n de Jong AV Lycurgus DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 80 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yoram Vriezen GACH 13,04 +0.7 m/s12,90 583
2 Jeff Tesselaar AV Hera 13,76 -0.2 m/s13,40 510
3 Ole van Tiel AV Trias 14,43 +0.7 m/s--- 449
4 Milan ten Hacken AV Suomi 14,94 +0.9 m/s--- 407
5 Noa Struyve DEM 15,28 +0.5 m/s--- 380
6 Arend Plomp AV Lycurgus 16,05 +0.7 m/s--- 323
7 Twan Deumers AV Lycurgus 16,61 +0.5 m/s--- 285
8 Milo Schagen DEM 16,96 +0.9 m/s--- 262
9 Milan Bouwer AV Hera 17,01 +0.5 m/s14,83 259
10 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 17,15 +0.7 m/s--- 250
11 Martijn van de Laar Haarlem 17,79 -0.2 m/s18,07 212
12 Jeroen Out AV Haarlem 18,15 -0.2 m/s--- 192
13 Jesse Terpstra HLLM 18,25 +0.9 m/s--- 187
14 Robin Staal KAV Holland 19,01 +0.9 m/s--- 147
15 Lars Brouwer AV Trias 19,40 +0.7 m/s--- 128
16 Erick Könst AV Haarlem 19,80 +0.9 m/s--- 109
17 Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer 20,61 +0.5 m/s--- 73
Sebastiaan Bonte AV Lycurgus DNS --- 0
Isaac Kammeron AV Lycurgus DNS --- 0
Nout Heine AV Lycurgus DNS --- 0
Alfredo Dirksen KAV Holland DNS --- 0
Quieroz Kuijper Hollandia DNS --- 0
Derk Lebbink WRNG DNS --- 0
Duncan van Ling DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rosalie Breems KAV Holland 12,53 +1.2 m/s--- 640
2 Robina Negenman KAV Holland 12,61 +0.4 m/s--- 630
3 Nienke Madderom AV Trias 12,79 +1.2 m/s--- 610
4 Rosa Kuin AV Hera 13,71 +0.9 m/s13,69 515
5 Tosca van der Flier AV Lycurgus 13,97 +0.1 m/s13,20 491
6 Mirre Gielen TAS `82 14,77 +1.5 m/s--- 420
7 Nikki Taag KAV Holland 14,84 +0.4 m/s--- 415
8 Ramona de Boer DEM 15,01 +1.5 m/s--- 401
9 Lysanne Zaal AV Hera 15,17 +1.2 m/s--- 388
10 Pleun Heerschop KAV Holland 15,38 +1.5 m/s--- 372
11 Nadia Willemse DEM 15,42 +0.4 m/s--- 369
12 Mette Elgersma AV Haarlem 15,47 +0.1 m/s--- 365
13 Deborah Leguit DEM 15,52 +0.5 m/s--- 361
14 Fabiënne Müller AV Lycurgus 15,77 +1.2 m/s--- 343
15 Melissa Jansen AKU 16,24 +0.5 m/s--- 310
16 Josephine Bockstael HLLM 16,41 +0.4 m/s--- 298
17 Julia Arlotti Heemstede 16,46 +1.5 m/s--- 295
18 Kara Zwagemaker SAV 16,79 +0.9 m/s16,30 273
19 Mila Kneefel AV Lycurgus 16,80 +1.2 m/s--- 272
20 Renee Zwijnenburg Startbaan 16,84 +0.5 m/s--- 270
21 Ilja Koelink AV Trias 17,38 +0.5 m/s--- 236
22 Silke Jansen AV Hera 17,44 +0.1 m/s--- 233
23 Charon Lak AV Lycurgus 17,53 +1.5 m/s--- 228
24 Karin Mollee AV Lycurgus 17,98 +0.9 m/s--- 202
25 Charlotte van Acker KAV Holland 18,25 +0.9 m/s--- 187
26 Inez Bernard KAV Holland 18,39 +1.5 m/s--- 179
27 Fay Witte KAV Holland 18,46 +0.4 m/s--- 175
28 Laura te Brake Startbaan 18,95 +0.1 m/s--- 150
29 Paulien Idema AKU 19,27 +0.5 m/s--- 134
Samantha Frinking AV Lycurgus DNS --- 0
Afra Jiya AV Lycurgus DNS --- 0
Nienke van Dok AV Aalsmeer DNS --- 0
Yoelle Sc...n Westrum DEM DNS --- 0
Sarah van Ekeris KAV Holland DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,48 +0.5 m/s--- 645
2 Ellis Huistra Phanos 13,12 +0.1 m/s13,58 575
3 Liset Kolkman AV Edam 13,15 +0.1 m/s--- 571
4 Inez Bouwen AV Lycurgus 13,54 +0.1 m/s--- 532
5 Anouk Haverkort AV Lycurgus 13,57 +1.7 m/s13,94 529
6 Simone Winter AV Lycurgus 13,70 +1.7 m/s--- 516
7 Sienna Klous AV Lycurgus 13,87 +0.0 m/s15,18 500
8 Yanniek Bouwer AV Trias 14,68 +0.1 m/s--- 428
9 Daphne Buikman AV Edam 14,95 +0.0 m/s--- 406
10 Willeke Stuijt AV Edam 15,43 +0.5 m/s--- 368
11 Mila Kuller NEAV 15,73 --- 346
12 Marit Visser KAV Holland 15,80 +0.0 m/s--- 341
13 Lois Nederveen Hollandia 15,97 +1.7 m/s--- 328
14 Sofia Bouwmeester KAV Holland 16,25 +0.5 m/s--- 309
15 Anna Schipper HLLM 16,45 +0.0 m/s--- 295
16 Meike Hartog AV Zaanland 17,10 --- 253
Anouk van Uxem HLLM DNS --- 0
Lisa Bruintjes AV Lycurgus DNS --- 0
Lotte Jansen AV Aalsmeer DNS --- 0
Bloeme de Boer WRNG DNS --- 0
Jaimy Meyer WRNG DNS --- 0
Marit Lebbink WRNG DNS --- 0
Femke Janssen DEM DNS --- 0
Mila Brandehof Hoofddorp DNS --- 0