Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rico Ronde DEM 5,13 --- 1

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mees Tuijn DEM 4,56 --- 531
2 Duuk Rozing DEM 3,96 --- 410
3 Joran van der Stoep DEM 3,72 --- 362

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mats Beentjes DEM 5,08 --- 636
2 Michiel va...der Groen DEM 4,89 --- 599
3 Timo van der Stoep DEM 4,46 --- 510
Dylan Langeveld DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tobias Janssens DEM 4,26 --- 470
2 Kevin Koeckhoven DEM 4,24 --- 466
3 Luuk Kooij DEM 4,00 --- 418
4 Merijn Rober DEM 3,34 --- 286
5 Guus Streuer DEM 3,14 --- 246
6 Stan van Midden DEM 3,12 --- 242

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noa Struyve DEM 4,53 --- 525
2 Milo Schagen DEM 4,10 --- 438
3 Duncan van Ling DEM 3,58 --- 334

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Damian Paap DEM 4,13 --- 544
2 Kris Linsen DEM 3,91 --- 500
3 Koen Rosendaal DEM 3,42 --- 402
4 Simon Veldhuis DEM 3,34 --- 386
5 Tom Janssen DEM 3,27 --- 372
6 Thomas de Jong DEM 3,17 --- 352
7 Stef Alders DEM 3,16 --- 350
8 Dylan van Ling DEM 3,02 --- 322
9 Kai van Rijn DEM 2,47 --- 212

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hugo Kuil DEM 3,23 --- 364
2 Sam van Ooijen DEM 3,13 --- 344
3 Wouter Janssen DEM 3,07 --- 332
4 Kas Commandeur DEM 3,02 --- 322
5 Kimi Smid DEM 2,97 --- 312
6 Dylan Traa DEM 2,78 --- 274
7 Nikhil IJpma DEM 2,57 --- 232
8 Stijn Prent DEM 2,53 --- 224
9 Sem Bronder DEM 2,52 --- 222
10 Nathan Berlee DEM 2,42 --- 202
11 Samuel Fullington DEM 2,30 --- 178
12 Merijn Oosterwal DEM 2,04 --- 126
13 Sepp Goedhart DEM 1,94 --- 106

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Stef Rosendaal DEM 3,18 --- 354
2 Mike de Jong DEM 2,97 --- 312
3 Stef Brasser DEM 2,89 --- 296
4 Boet Duin DEM 2,74 --- 266
5 Luca van Reeuwijk DEM 2,62 --- 242
6 Koen Zonneveld DEM 2,55 --- 228
7 Paul Hekkens DEM 2,44 --- 206
8 Tijs van Etten DEM 2,41 --- 200
9 Guus Hoekstra DEM 2,40 --- 198
10 Stijn Bronder DEM 2,30 --- 178
11 Jens Klepper DEM 2,16 --- 150
12 Levi Struve DEM 2,05 --- 128
13 Cas Delmte DEM 1,95 --- 108
14 Han Min Arnst DEM 1,87 --- 92
15 Bjorn de Graaf DEM 1,01 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kim van der Aar DEM 4,30 --- 502
2 Dion Kies DEM 4,08 --- 444

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lisa de Best DEM 4,39 --- 496
2 Deborah Leguit DEM 4,33 --- 484
3 Nadia Willemse DEM 4,15 --- 448
4 Ramona de Boer DEM 4,12 --- 442
Yoelle Sc...n Westrum DEM DNS --- 0
Bo van der Aar DEM DNS --- 0
Quincey Kootstra DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
Melissa Duursma DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eline Brouwer DEM 4,30 --- 478
2 Danique Schram DEM 4,14 4,13 446
3 Lynn van der Meij DEM 4,06 --- 430
4 Zoë Lammertink DEM 3,99 --- 416
5 Silke de Haas DEM 3,58 --- 334
6 Gwen Laurijs DEM 3,55 --- 328
7 Lisa Renkema DEM 3,28 --- 274
8 Maaike Hakvoort DEM 2,79 --- 176

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Danique Visser DEM 3,70 --- 358
2 Mirte Janssen DEM 3,47 --- 312
Shainy Martha DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yvana Pol DEM 4,36 --- 590
2 Lotte Ploeger DEM 3,86 --- 490
3 Isa Landsaat DEM 3,78 --- 474
4 Anne Palenstijn DEM 3,69 --- 456
5 Jet Commandeur DEM 3,28 --- 374
6 Tania Willemse DEM 3,18 --- 354
7 Nena Schuijt DEM 3,08 3,67 334
8 Anique Winder DEM 2,90 --- 298

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anne Kuijer DEM 3,16 --- 350
2 Maura Kes DEM 2,73 --- 264
3 Sterre Ursem DEM 2,69 --- 256
4 Mila te Pas DEM 2,54 --- 226
5 Indy Sluijter DEM 2,20 --- 158
Floor Zwagers DEM DNS --- 0
Khyra van Schooten DEM DNS --- 0