Uitslagen Jongens Pupil A1 Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1625,00 --- 82
2 Jules van Kan AV Sprint 1375,00 --- 51
2 Jesse Boomaars AV Sprint 1375,00 --- 51
2 Tom van Es AV Sprint 1375,00 --- 51
5 Sjoerd van de Corput AV Sprint 1350,00 --- 48
6 Giel Huijsmans AV Sprint 1325,00 --- 45
7 Tom van Breda AV Sprint 1275,00 --- 40
8 Yair Herz AV Sprint 1250,00 --- 38
Merijn Coenen AV Sprint DNS --- 0
Tijl van Kasteren AV Sprint DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam Janssens AV Sprint 1525,00 --- 68
2 Kwinten Rotte AV Sprint 1425,00 --- 56
3 David Geurts AV Sprint 1375,00 --- 51
4 Tom Couwenbergh AV Sprint 1325,00 --- 45
4 Tobias de Prieëlle AV Sprint 1325,00 --- 45
4 Izzy Vissers AV Sprint 1325,00 --- 45
7 Frank van ...n Franken AV Sprint 1150,00 --- 29
Sam Molenaar AV Sprint DNS --- 0
Sverre Handor AV Sprint DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tijn Janssens AV Sprint 975,00 --- 76
2 Niels Hermans AV Sprint 950,00 900,00 71
3 Ot Jansen AV Sprint 925,00 --- 66
4 Luuk Verbeek AV Sprint 875,00 --- 56
5 Jur van der Heijden AV Sprint 800,00 --- 42
5 Thomas Klunder AV Sprint 800,00 --- 42
7 Jip Dol AV Sprint 775,00 --- 38
8 Tijmen Rotte AV Sprint 750,00 --- 34
Nander Coenen AV Sprint DNS --- 0
Bjorn Andeweg AV Sprint DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Senne van de Rest AV Sprint 875,00 --- 74
1 Mats van Nunen AV Sprint 875,00 --- 74
3 Rick Kuijpers AV Sprint 750,00 --- 45
4 Lukas Kegler AV Sprint 725,00 --- 40
5 Thye Roodhuyzen AV Sprint 650,00 --- 27

Uitslagen Meisjes Pupil B Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fenna Winkel AV Sprint 1025,00 --- 81
1 Roza Willemen AV Sprint 1025,00 --- 81
3 Isabella Tandt AV Sprint 900,00 --- 56
4 Sam Hofmans AV Sprint 875,00 --- 51
4 Emma Van der Pas AV Sprint 875,00 --- 51
4 Eva Maessen AV Sprint 875,00 --- 51
7 Silke Israel AV Sprint 825,00 --- 43
7 Fenna Peschke AV Sprint 825,00 --- 43