Uitslagen Pupil A Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 09 35,00 --- 98
2 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 12 30,00 --- 81
3 Luuk Pelkmans JPA1 - AV Sprint Team 04 28,50 --- 75
3 Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 08 28,50 --- 75
5 Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 04 28,00 --- 74
5 Mika Ruczynski JPA1 - AV Sprint Team 08 28,00 --- 74
7 Lucas Otten JPA1 - AV Attila Team 05 27,50 --- 72
7 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 12 27,50 --- 72
9 Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 04 27,00 --- 70
10 Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 01 26,00 --- 67
10 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon Team 07 26,00 --- 67
12 Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 01 25,50 --- 65
13 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon Team 07 25,00 --- 63
13 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon Team 07 25,00 --- 63
15 Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 04 24,50 --- 71
16 Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 04 24,00 --- 69
16 Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 04 24,00 --- 60
18 Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 03 23,50 --- 67
18 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon Team 07 23,50 --- 58
20 Tobias Herbers JPA2 - AV Sprint Team 11 23,00 --- 56
21 Merijn Verdijk JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK 22,50 --- 55
22 Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 06 22,00 --- 61
22 David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 11 22,00 --- 53
24 Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 21,50 --- 59
24 Sam van Abeelen JPA2 - Taxandria Team 01 21,50 --- 51
24 Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 09 21,50 --- 51
27 Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 04 21,00 --- 57
27 Jules van Kan JPA1 - AV Sprint Team 11 21,00 --- 49
27 Yvar de Jong JPA1 - Scorpio Team 12 21,00 --- 49
30 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon Team 07 20,50 --- 55
30 Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 20,50 --- 48
32 Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 04 20,00 --- 53
32 Bastiaan Meeuwse JPA2 - AV Attila Team 03 20,00 --- 46
32 Aitor van den Akker JPA1 - AV Attila Team 03 20,00 --- 46
35 Reyno Minkels JPA1 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 19,50 --- 44
35 Jonas Vos JPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 19,50 --- 44
35 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria Team 01 19,50 --- 44
38 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 05 19,00 --- 49
38 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon Team 07 19,00 --- 49
38 Sophie Willaert MPA1 - Taxandria Team 01 19,00 --- 49
38 Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 11 19,00 --- 43
42 Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 10 18,50 --- 47
42 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon Team 07 18,50 --- 47
42 Sammie Goijarts JPA2 - AV Sprint Team 08 18,50 --- 41
45 Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 10 18,00 --- 45
45 Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 08 18,00 --- 39
47 Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 04 17,50 --- 43
47 Sietse 't Hooft JPA2 - AV Sprint Team 08 17,50 --- 38
47 Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 11 17,50 --- 38
47 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio Team 12 17,50 --- 38
51 Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 04 17,00 --- 41
51 Lieke Heeren MPA2 - AV Sprint Team 06 17,00 --- 41
51 Joran Kant JPA1 - Scorpio Team 12 17,00 --- 36
51 Luuk van der Horst JPA1 - Taxandria Team 01 17,00 --- 36
55 Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 06 16,50 --- 39
55 Tim Kuijpers JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 16,50 --- 34
55 Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 08 16,50 --- 34
55 Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 11 16,50 --- 34
59 Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 09 16,00 --- 38
59 Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 10 16,00 --- 38
59 Pien de Geest MPA1 - Scorpio Team 12 16,00 --- 38
62 Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 10 15,50 --- 36
62 Izzy Vissers JPA2 - AV Sprint Team 08 15,50 --- 31
64 Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 10 15,00 --- 34
64 Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 03 15,00 --- 34
64 Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 06 15,00 --- 34
64 Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 08 15,00 --- 29
64 Rick van Dongen JPA1 - Scorpio Team 12 15,00 --- 29
69 Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 05 14,50 --- 32
69 Scott van IJzendoorn JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 14,50 --- 28
69 Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 08 14,50 --- 28
72 Fileine Bove MPA2 - AV Sprint Team 06 14,00 --- 30
72 Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 01 14,00 --- 30
72 Jabril Osman JPA1 - AV Sprint Team 11 14,00 --- 26
75 Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 10 13,50 --- 28
75 Stijn Barends JPA1 - Taxandria Team 01 13,50 --- 24
77 Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 10 13,00 --- 26
77 Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 06 13,00 --- 26
77 Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 05 13,00 --- 23
80 Anne Smits MPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 12,52 --- 24
81 Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 09 12,50 --- 24
81 Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 06 12,50 --- 24
81 Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 12,50 --- 24
81 Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 05 12,50 --- 21
81 David van Laerhoven JPA1 - Taxandria Team 01 12,50 --- 21
86 Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 03 12,00 --- 22
86 Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 03 12,00 --- 19
86 Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 11 12,00 --- 19
89 Nora Buijs MPA1 - AV Attila Team 05 11,50 --- 20
89 Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 09 11,50 --- 20
89 Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 10 11,50 --- 20
89 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 12 11,50 --- 20
89 Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 01 11,50 --- 20
94 Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 03 11,00 --- 19
94 Arwen Ambachtsheer MPA1 - AV Spiridon Team 07 11,00 --- 19
94 Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 09 11,00 --- 16
94 Thomas Hessels JPA1 - Scorpio Team 12 11,00 --- 16
98 Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 09 10,50 --- 17
98 Febe Thys MPA1 - AV Sprint Team 10 10,50 --- 17
98 Lieve Feber MPA1 - AV Sprint Team 10 10,50 --- 17
98 Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 05 10,50 --- 14
102 Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 09 10,00 --- 15
102 Dane van Mansum MPA1 - AV Sprint Team 10 10,00 --- 15
102 Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 09 10,00 --- 15
102 Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 06 10,00 --- 15
102 Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 08 10,00 --- 13
107 Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 06 9,50 --- 13
107 Daan van Mierlo JPA1 - AV Attila Team 09 9,50 --- 11
107 Luca Uitenbroek JPA1 - Scorpio Team 12 9,50 --- 11
110 Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 8,00 --- 8
110 Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 05 8,00 --- 8
Frank van ...n Franken JPA2 - AV Sprint Team 11 DNS --- 0
Roemer Struik JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
Stijn Groeneveld JPA1 - Scorpio Team 12 DNS --- 0
Veerle van Os MPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 19 29,50 --- 112
2 Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 19 20,50 --- 72
3 Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 19 20,00 --- 70
3 Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 20 20,00 --- 70
5 Bas Guikink JPB - AV Sprint Team 19 19,50 --- 68
6 Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 19 19,00 --- 66
7 Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 19 18,50 --- 64
7 Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 19 18,50 --- 64
9 Elien Smits MPB - DAK Team 16 18,00 --- 68
10 Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 19 17,50 --- 59
11 Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 14 17,00 --- 69
11 Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 17 17,00 --- 69
11 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon Team 13 17,00 --- 69
11 Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 23 17,00 --- 69
11 Mila Strooper MPB - AV Attila Team 15 17,00 --- 63
11 Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 20 17,00 --- 63
11 Stan van Gestel JPB - DAK Team 16 17,00 --- 57
11 Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 20 17,00 --- 57
19 Milan Kwetters JPB - DAK Team 16 16,50 --- 55
20 Bas van der Made JPC - Scorpio Team 20 16,00 --- 64
20 Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 17 16,00 --- 58
20 Daniek van Loon MPB - DAK Team 16 16,00 --- 58
20 Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 20 16,00 --- 58
24 Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 20 15,50 --- 71
24 Xander Backx JPB - AV Sprint Team 19 15,50 --- 51
26 Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 19 15,00 --- 49
27 Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 22 13,50 --- 47
27 Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 17 13,50 --- 42
27 Fabian Schouten JPB - Scorpio Team 20 13,50 --- 42
30 Jana Baetens MPC - AV Attila Team 17 13,00 --- 56
30 Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 18 13,00 --- 56
30 Benjamin Wolvekamp JPC - AV Spiridon Team 13 13,00 --- 48
30 Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 20 13,00 --- 48
30 Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 19 13,00 --- 40
35 Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 21 12,50 --- 46
35 Hidde Struik JPC - DAK Team 16 12,50 --- 46
35 Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 22 12,50 --- 42
35 Marit Geurts MPB - DAK Team 16 12,50 --- 42
35 Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 16 12,50 --- 42
35 Gijs Huijben JPB - AV Sprint Team 19 12,50 --- 38
41 Nadya Lauffer MPC - Atledo Team 14 12,00 --- 51
41 Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 17 12,00 --- 40
41 Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 22 12,00 --- 40
41 Bregje Deelen MPB - AV Sprint Team 22 12,00 --- 40
41 Miles Harahap JPB - AV Attila Team 17 12,00 --- 36
46 Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 18 11,50 --- 61
46 Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 15 11,50 --- 54
46 Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 21 11,50 --- 54
46 Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 24 11,50 --- 41
46 Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 23 11,50 --- 41
46 Jill Paulus MPB - Atledo Team 14 11,50 --- 37
46 Silke Israel MPB - AV Sprint Team 22 11,50 --- 37
46 Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 18 11,50 --- 37
46 Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 19 11,50 --- 34
55 Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 22 11,00 --- 35
55 Julian Hoondert JPB - Taxandria Team 18 11,00 --- 32
57 Fenna Mallens MPC - AV Sprint Team 24 10,50 --- 42
57 Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 21 10,50 --- 36
57 Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 22 10,50 --- 33
57 Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 15 10,50 --- 30
61 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 16 10,00 --- 44
61 Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 17 10,00 --- 39
61 Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 23 10,00 --- 39
61 Finn Ardon JPC - AV Attila Team 21 10,00 --- 33
61 Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 23 10,00 --- 33
61 Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 18 10,00 --- 33
61 Ilse Rynart MPB - AV Sprint Team 22 10,00 --- 30
61 Selin Hendriks MPB - AV Sprint Team 22 10,00 --- 30
69 Jip Dol JPC - AV Sprint Team 24 9,50 --- 31
69 Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 24 9,50 --- 31
69 Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 23 9,50 --- 31
69 Dasha Lauffer MPB - Atledo Team 14 9,50 --- 28
69 Sophy Naafs MPB - AV Spiridon Team 13 9,50 --- 28
69 Dominik Legierski JPB - AV Spiridon Team 13 9,50 --- 26
75 Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 24 9,00 --- 43
75 Jasper Boelen JPMini - AV Spiridon Team 13 9,00 --- 38
75 Eva den Boer MPC - Atledo Team 14 9,00 --- 33
75 Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 24 9,00 --- 33
75 Ghislaine Schalk MPB - AV Spiridon Team 13 9,00 --- 26
80 Esther van Os MPC - AV Attila Team 15 8,50 --- 30
80 Nienke Mol MPC - AV Sprint Team 24 8,50 --- 30
80 Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 15 8,50 --- 26
80 Wouter Pels JPC - AV Attila Team 21 8,50 --- 26
84 Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 14 8,00 --- 31
84 Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 20 8,00 --- 31
84 Aina de Jong MPC - Scorpio Team 20 8,00 --- 27
84 Tom Kula JPC - Scorpio Team 20 8,00 --- 23
84 Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 15 8,00 --- 21
84 Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 21 8,00 --- 21
84 Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 20 8,00 --- 21
91 Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 23 7,50 --- 28
91 Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 15 7,50 --- 24
91 Sarah van der Veeken MPC - AV Spiridon Team 13 7,50 --- 24
91 Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 23 7,50 --- 24
91 Emma van Kan MPC - AV Sprint Team 23 7,50 --- 24
91 Noor Faas MPC - AV Sprint Team 24 7,50 --- 24
91 Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 18 7,50 --- 24
91 Emma Gitz MPB - AV Attila Team 21 7,50 --- 19
91 Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 22 7,50 --- 19
91 Isis van de Water MPB - DAK Team 16 7,50 --- 19
101 Anne Hanselman MPMini - AV Sprint Team 24 7,00 --- 28
101 Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 24 7,00 --- 28
101 Sterre Manniën MPC - AV Spiridon Team 13 7,00 --- 22
101 Lucy Herbers MPC - AV Sprint Team 24 7,00 --- 22
101 Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 22 7,00 --- 17
101 Lizzy Bezems MPB - AV Sprint Team 22 7,00 --- 17
107 Finn Hoek JPMini - Scorpio Team 20 6,50 --- 22
107 Quinty Minkels MPC - Atledo Team 14 6,50 --- 19
107 Nika Bechtold MPC - AV Attila Team 21 6,50 --- 19
107 Lisa Kuijsters MPC - AV Attila Team 21 6,50 --- 19
107 Alina van ...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 6,50 --- 19
107 Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 24 6,50 --- 19
107 Rens Schoonman JPC - Taxandria Team 18 6,50 --- 16
114 Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 23 6,00 --- 21
114 Julia Willaert MPC - Taxandria Team 18 6,00 --- 16
116 Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 14 5,50 --- 17
116 Eef de Laat MPMini - DAK Team 16 5,50 --- 17
116 Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 17 5,50 --- 15
116 Billie van...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 5,50 --- 13
116 Fiene Schout MPC - AV Sprint Team 23 5,50 --- 13
116 Lotje van der Velden MPC - AV Sprint Team 24 5,50 --- 13
116 Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 18 5,50 --- 13
116 Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 18 5,50 --- 13
124 Myrthe Luijten MPC - Atledo Team 14 5,00 --- 10
124 Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 18 5,00 --- 10
126 Olivia Lauffer MPMini - Atledo Team 14 4,50 --- 10
126 Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 23 4,50 --- 8
Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 15 DNS --- 0
Mika van Rooij JPC - Taxandria Team 18 DNS --- 0
Tobias van Geloven JPC - Taxandria Team 18 DNS --- 0
  • Pupil A
  • Pupil B/C/mini