Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBP
Jowie Robbemond AV Fortuna DNS 5,55

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBP
1 Luuk Kuijper AV `40 5,77 5,78
2 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 5,44 5,43
3 Delano Dresens Typhoon 5,24 5,38
4 Rick van Loon AV Passaat 5,19 ---
5 Jan Verschueren Typhoon 4,39 ---
6 Menno Breddels Typhoon 3,96 4,00

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Muhameed Huseen Typhoon 4,54 --- 527
2 Thijs de Wild Typhoon 4,30 4,18 478
3 Stan Buddingh' Typhoon 4,02 3,78 422
4 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4,01 --- 420
5 Erik Hokken AV Passaat 3,93 --- 404
6 Martijn Pos HLLS 3,85 --- 388
7 Steven de Kock AV Passaat 3,79 --- 376
8 Thom Kortenoever Typhoon 3,77 4,04 372
9 Benjamin den Hartog CAV Energie 3,66 --- 350
10 Caylan Zwart AV Sparta 3,65 --- 348
11 Jeroen Jonker AV Passaat 3,53 --- 324
12 David de Wit Voorne 3,51 3,57 320
12 Sjoerd Maasland SPOB 3,51 --- 320
14 Jamie Hanselaar Typhoon 3,47 --- 312
15 Lucas Ridder AV Fortuna 3,38 --- 294
15 Luc van Putten AV Passaat 3,38 --- 294
17 Siem ten Have AV Passaat 3,35 --- 288
18 Mink van de Wal SPOB 3,33 --- 284
19 Tijs van Ettinger AV Passaat 3,19 --- 256
20 Tim den Hartigh AV Passaat 3,07 --- 232
21 Christiaan... den Adel AV Passaat 3,04 --- 226
21 Kris Lievense Typhoon 3,04 --- 226
23 Max Kraal AV Passaat 2,48 --- 114
24 Tobias Liezenga AV Fortuna 2,43 --- 104
Jelle Verdoes AV Passaat DNS --- 0
Lucas Bal CAV Energie DNS 4,55 0
Kristian Munning SPOB DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eljahro ty...Philipsen AV Feniks 3,27 3,26 372
2 Scott Romijn PH 2,77 1,95 272
3 Leensey Bilkerdijk Parthenon 2,70 --- 258
4 Indy de Jong Typhoon 2,67 --- 252
5 Daimy van Beek AV Fortuna 2,45 --- 208
6 Diederik v...Spaandonk AVO 1983 2,39 --- 196
7 Tom de Bruin Typhoon 1,79 --- 76
8 Arend Vogelaar Parthenon 1,53 --- 24

Uitslagen Masters mannen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeroen Vreugdenhil AV Statina 4,06 ---

Uitslagen Masters vrouwen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arna Vlie...Verschure AV Statina 3,97 4,06
2 Maria Bareman Voorne 3,69 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anna Zoë Moritz Typhoon 5,27 5,11

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBP
1 Britt de Reus AV Passaat 4,92 4,96
2 Kirsten Kuntz AV Passaat 4,82 4,84
3 Saskia van der Boor Parthenon 4,54 4,48
4 Sofie Derksen Typhoon 4,38 ---
5 Dorine Huisman AV Atverni 4,13 4,16
6 Daniëlle Batenburg AV Passaat 2,88 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Britt de Blaauw CAV Energie 4,62 4,54 544
2 Sacha Ruf AV Passaat 3,87 --- 392
3 Melissa Boutkam Voorne 3,75 4,26 368
4 Steffie Seher CAV Energie 3,67 4,07 352
5 Mandy van der Meer AV Fortuna 3,62 --- 342
6 Eva van Wijngaarden Rotterdam 3,55 3,39 328
7 Lieke van Santen Voorne 3,46 4,02 310
8 Puck Malais SPOB 3,45 --- 308
9 Maaike van Rijswijk CAV Energie 3,19 3,50 256
10 Ilse Stok CAV Energie 3,18 3,59 254
11 Deniece Veenstra SPOB 3,15 --- 248
12 Felicity Bareman Voorne 3,09 3,70 236
13 Marieke Verlinden AV Fortuna 3,02 --- 222
14 Ciara Cof... Dongeren SAV 2,99 --- 216
15 Maria van Spaandonk AVO 1983 2,96 --- 210
16 Marieke Schets AVO 1983 2,90 --- 198
17 Julia Runhaar AVO 1983 2,83 --- 184
18 Lieke Vreugdenhil AV Statina 2,75 --- 168
19 Paola van ...uwelingen AV Passaat 2,58 --- 134
Gwen Smits AV Passaat DNS --- 0
Lieke Woudstra AV Passaat DNS --- 0
Ruth Vogels Rotterdam DNS 4,50 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Cristy Pieter Parthenon 4,28 --- 574
2 Tess Jack CAV Energie 3,95 --- 508
3 Jet Vliegen AV Statina 3,61 --- 440
4 Norah van den Berg AV Fortuna 3,60 3,22 438
5 Merel Dielessen Parthenon 3,58 3,36 434
6 Yara Karelse AV `56 3,50 --- 418
7 Nikita de Kock AV Passaat 3,38 --- 394
8 Floor Zebel Parthenon 3,32 --- 382
9 Vita Kuijer AV Statina 3,24 --- 366
10 Livia Gutte AV Statina 3,22 --- 362
11 Danique de Kock AV Passaat 3,21 --- 360
12 Natasja Meuldijk AV Fortuna 3,13 --- 344
13 Linda van Putten AV Passaat 3,11 --- 340
14 Veerle Uilhoorn Parthenon 3,04 --- 326
15 Ersi Urbanus AV Fortuna 3,02 --- 322
15 Evi Freij Voorne 3,02 --- 322
17 Kaitlijn ... Dongeren SAV 2,96 --- 310
18 Jil Vogelaar Parthenon 2,95 --- 308
19 Fiene Groenendijk AAA 2,94 --- 306
20 Tamar Tuppert SPOB 2,86 --- 290
21 Menke Van Rij SPOB 2,82 --- 282
22 Zoe van Luijk AV `56 2,81 --- 280
23 Nieke Veenstra SPOB 2,45 --- 208

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 2,73 --- 264
2 Febe Goosens AV Passaat 2,39 --- 196
3 Yara Ruf AV Passaat 2,12 --- 142
4 Anne-Fee v... den Berg AV Fortuna 1,92 --- 102
5 Tess Aerts AVGM 1,90 --- 98
Jara Polak AV Passaat DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Vincent Wodtke Spark 6,31 6,14
2 Dinand Tukker Typhoon 6,09 5,94
3 Pim de Wit Typhoon 5,74 5,87
4 Mathijs Huisman AV Passaat 5,69 ---
5 Martijn Opmeer AV Passaat 5,56 5,80

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Suzanne den Boef Typhoon 5,02 5,15
2 Kim Groot Spark 4,72 4,80
3 Angelique de Bruijn Spark 4,39 5,07
4 Anoeska Schreijer SPOB 4,01 4,01