Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bryan Duff AV Sparta 9,17 -3.0 m/s8,70 617
2 Jozuah Revierre CAV Energie 9,28 -3.0 m/s--- 597
3 Avi Jumnoodoo Typhoon 9,65 -2.3 m/s--- 534
4 Wesley Monster Voorne 9,97 -3.0 m/s9,66 483
5 Jop Jongkind AV Passaat 10,16 -3.0 m/s--- 454
6 Jochem Wiersma AV Passaat 10,39 -2.3 m/s--- 420
7 Jan-Willem...Spaandonk AVO 1983 10,42 -3.0 m/s--- 416
8 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 10,52 -3.0 m/s--- 402
9 Thomas van Roosmalen Parthenon 10,68 -3.0 m/s--- 380
10 Joep Looise Voorne 10,77 -2.3 m/s--- 368
11 Stijn van der Waal AV Passaat 10,86 -2.3 m/s--- 356
12 Thijs van der Es AV Passaat 10,93 -2.3 m/s--- 347
13 Livirsan Navinathan SPOB 11,14 -2.3 m/s--- 321
14 Mike Bakhuizen SPOB 11,39 -2.3 m/s--- 290
15 Jordy Hartog AV Passaat 11,41 -2.3 m/s--- 288
16 Mees Zagwijn Parthenon 11,51 -2.3 m/s--- 276
17 Skyler Verschoor AV Passaat 14,18 -3.0 m/s--- 25
Jessy van der Vegt PAC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 9,15 -2.0 m/s8,90 621
2 Carl Martens ARV Ilion 9,46 -1.4 m/s--- 566
2 Lucas Duy...van Twist PAC 9,46 -2.0 m/s9,28 566
2 Aiden Bareman Voorne 9,46 -2.0 m/s9,17 566
5 Joris Tammes AV Fortuna 9,57 -2.0 m/s9,52 547
6 Arjen Schippers AV Passaat 9,86 -2.8 m/s--- 500
6 Jake Romijn PH 9,86 -1.6 m/s9,70 500
8 Max van Det AAA 10,00 -2.0 m/s--- 478
9 Koen van Toor Parthenon 10,01 -1.6 m/s--- 476
10 Tim Leeman AAA 10,22 -1.4 m/s--- 445
10 Stephan Hulhoven SPOB 10,22 -2.0 m/s--- 445
12 Kevin Stomphorst Voorne 10,31 -2.0 m/s--- 432
13 Mark de Smoker Parthenon 10,36 -1.6 m/s10,42 425
14 Nick Koese SPOB 10,37 -2.8 m/s--- 423
15 Simon Ridder AV Fortuna 10,43 -1.6 m/s10,14 415
16 Gael Riet...ld Saloma AV Passaat 10,62 -1.4 m/s--- 388
17 Douwe van ...ingsveldt SPOB 10,66 -2.0 m/s--- 383
18 Freek Bosveld Parthenon 10,82 -1.4 m/s--- 362
18 Daan Eeltink SPOB 10,82 -2.0 m/s--- 362
20 Joshua Adriaanse Olympus `70 10,85 -2.8 m/s--- 358
21 Sven Hurkmans Parthenon 10,96 -2.8 m/s--- 343
22 Luc de Goeij AV Passaat 11,48 -2.8 m/s--- 280
23 Thialf Heilema AV Passaat 11,50 -1.6 m/s--- 278

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Britt de Blaauw CAV Energie 8,96 -4.4 m/s8,68 556
2 Melissa Boutkam Voorne 9,30 -4.4 m/s9,05 494
3 Eva van Wijngaarden Rotterdam 9,54 -3.4 m/s9,73 452
4 Lieke van Santen Voorne 9,55 -4.4 m/s9,26 450
5 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,56 -2.0 m/s--- 449
6 Sacha Ruf AV Passaat 9,59 -2.0 m/s--- 444
7 Mandy van der Meer AV Fortuna 9,85 -2.0 m/s--- 401
8 Puck Malais SPOB 9,90 -1.9 m/s--- 394
9 Steffie Seher CAV Energie 9,95 -4.4 m/s9,30 386
10 Maaike van Rijswijk CAV Energie 9,97 -3.4 m/s9,50 383
11 Maria van Spaandonk AVO 1983 10,04 -3.4 m/s--- 372
12 Ilse Stok CAV Energie 10,06 -3.4 m/s9,52 369
13 Felicity Bareman Voorne 10,11 -3.4 m/s9,65 361
14 Lieke Vreugdenhil AV Statina 10,31 -1.9 m/s--- 332
15 Julia Runhaar AVO 1983 10,50 -3.4 m/s--- 305
16 Deniece Veenstra SPOB 10,51 -1.9 m/s--- 303
17 Marieke Schets AVO 1983 10,56 -3.4 m/s--- 297
18 Paola van ...uwelingen AV Passaat 10,75 -2.0 m/s--- 271
19 Marieke Verlinden AV Fortuna 10,76 -2.0 m/s--- 269
Gwen Smits AV Passaat DNS --- 0
Lieke Woudstra AV Passaat DNS --- 0
Ruth Vogels Rotterdam DNS 8,44 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Cristy Pieter Parthenon 9,52 -4.0 m/s9,42 555
1 Tess Jack CAV Energie 9,52 -1.2 m/s--- 555
3 Linda van Putten AV Passaat 10,19 -2.7 m/s--- 449
4 Yara Karelse AV `56 10,22 -1.2 m/s--- 445
5 Jet Vliegen AV Statina 10,25 -4.0 m/s6,94 441
6 Merel Dielessen Parthenon 10,27 -4.0 m/s9,75 438
6 Livia Gutte AV Statina 10,27 -2.7 m/s--- 438
8 Norah van den Berg AV Fortuna 10,29 -2.9 m/s--- 435
9 Floor Zebel Parthenon 10,37 -2.7 m/s--- 423
10 Evi Freij Voorne 10,40 -2.7 m/s--- 419
11 Danique de Kock AV Passaat 10,41 -4.0 m/s--- 417
12 Natasja Meuldijk AV Fortuna 10,85 -2.9 m/s--- 358
13 Kaitlijn ... Dongeren SAV 10,95 -2.1 m/s--- 345
14 Nikita de Kock AV Passaat 11,14 -1.2 m/s--- 321
15 Ersi Urbanus AV Fortuna 11,37 -1.2 m/s--- 293
16 Zoe van Luijk AV `56 11,40 -2.9 m/s--- 289
17 Vita Kuijer AV Statina 11,47 -2.1 m/s--- 281
18 Nieke Veenstra SPOB 11,52 -1.2 m/s--- 275
19 Tamar Tuppert SPOB 11,54 -2.1 m/s--- 273
20 Veerle Uilhoorn Parthenon 11,59 -2.9 m/s--- 267
21 Fiene Groenendijk AAA 11,62 -4.0 m/s--- 264
22 Menke Van Rij SPOB 11,70 -2.1 m/s--- 255
23 Jil Vogelaar Parthenon 14,32 -2.7 m/s--- 14

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bodhy Christiaans CAV Energie 9,15 -1.5 m/s8,95 621
2 Nathalia Montijn CAV Energie 9,47 -1.5 m/s9,57 564
3 Nathalie van Opstal SPOB 9,56 -1.5 m/s9,65 549
4 Brittany Cools THOR 9,81 -1.5 m/s9,72 508
5 Nikki Docter AV Sparta 10,08 -2.3 m/s--- 466
6 Danjela Lockhorst AV Statina 10,21 -1.5 m/s10,13 446
7 Diede van de Wal SPOB 10,26 -2.3 m/s--- 439
8 Anne Bisschop Voorne 10,32 -1.8 m/s10,23 430
9 Julia van Dorp Parthenon 10,47 -2.3 m/s--- 409
10 Esther van Grol AV Sparta 10,64 -2.3 m/s--- 386
11 Savannah Bailey Parthenon 10,72 -2.3 m/s--- 375
12 Faith Conijn AAA 10,88 -1.8 m/s--- 354
13 Melissa Hanselaar Typhoon 10,89 -2.3 m/s--- 352
14 Roshwita Holstein AV Sparta 10,95 -2.3 m/s--- 345
15 Ayla Vording AV Sparta 11,13 -1.8 m/s--- 322
16 Esra de Bruin Voorne 11,33 -1.8 m/s10,98 298
17 Norah Tuppert SPOB 11,45 -2.3 m/s--- 283
18 Donika den Hartog AAA 11,77 -2.3 m/s--- 247
19 Fabiënne Weeda AV Fortuna 12,53 -2.3 m/s--- 168