Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Thaem Mous PAC 8:54,00
8:55,00
2 Henkjan den Braven AV Passaat 9:23,29
9:00,00
3 Achraf Boutkabout PAC 9:26,17
9:00,00
4 Franklin van Anrooij AV `56 9:33,36
9:30,00
5 Marien van der Niet PAC 9:35,49
9:57,05
6 Alexander Brons PAC 10:26,20
10:16,00
7 Patrick Loos SPOB 10:42,58
10:58,00

Uitslagen Jongens Junior C 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Najib Hassan PAC 9:01,65
9:00,00
2 Bereket Petersen AV `56 9:21,18
9:17,69
3 Stan Schipperen Scorpio 9:22,00
9:15,00
4 Bezuayehu Petersen AV `56 9:26,23
9:18,00
5 Lars Laros Scorpio 9:42,39
9:50,00
6 Haico Boer CAV Energie 9:47,56
9:43,40
7 Robert de Graaf AV `56 9:53,78
9:45,00
8 Jort Benz SPOB 10:09,56
10:00,00
9 Stef Kapteijn AV `56 10:17,76
10:30,00
10 Tobias Martinot Etten-Leur 11:21,52
10:00,00
11 Jarno Jansen SPOB 11:24,05
12:08,55
12 Ouassim Belhaj AV Gouda 12:15,47
11:15,00

Uitslagen Jongens Junior D 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Sebastiaan Martinot TLVL 10:56,38
10:00,00
2 Bas Stam Rotterdam 11:06,63
11:20,00
3 Sventee Teekens Gouda 11:34,86 ---

Uitslagen Masters mannen 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Saïd Kanfaoui AV Gouda 9:06,35
8:10,00
2 Fouad Fertoute SPOB 9:40,85
9:40,00
3 Wilco Boogaard DNMC 9:48,92
9:51,85
4 Remon van der Wal AV Passaat 9:49,67
9:15,00
5 Folkert van der Krol CAV Energie 9:58,32
9:35,00
6 Marcel Fiering Pallas `93 10:21,48
10:30,00
7 Ab Snoeij Pallas `93 10:25,56
10:30,00
8 Marco Volmer FLKK 10:38,60
10:35,00
9 Piet van Mourik Delta Sport 10:39,65
10:30,00
10 Carel Slijkhuis SPOB 10:57,20
11:00,00
11 Henkjan Tieleman FLKK 11:01,88
11:21,00
12 Martin de Graaf AV `56 11:19,14
11:25,00
13 Jan Van Bennekom Heinenoord 11:29,38
11:15,00
14 Alex de Langen SPOB 11:32,98
11:30,00
15 Hans Blom SPOB 11:36,20
12:00,00
16 Peter Bruins SPOB 11:42,16
12:30,00
17 Wilco de Wijze SPOB 11:44,89
11:50,00
18 Jan van Gent SPOB 11:51,54
12:00,00
19 Gerard Bras DNMC 12:05,41
11:50,00
20 Menno Benningshof Oud-Beijerland 12:22,53 ---
21 Peter Dijkstra SPOB 12:37,54
12:01,74
22 Teun Noordhoek SPOB 12:43,00
13:00,00
23 Arjan van der Velde SPOB 12:48,05
13:00,00
24 Rutger Agterberg SPOB 13:37,74
15:30,00
25 John van Gilst avVN 13:49,66
18:30,00
26 Danny Lagerwerf SPOB 17:17,94
18:30,00
27 Fred van Vugt SPOB 17:34,52
18:30,00
28 Daan van de Zande SPOB 17:36,87
18:30,00
Cornelis ...ziioannou AV Passaat DNS 9:10,00
Theo Peters Spark DNS 11:40,00
Michel Baas Sliedrecht DNS ---
Karel Uitterlinden SPOB DNF 10:59,00

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Sanne Mooldijk PAC 10:45,54
10:35,00
Sophie de Graaf CAV Energie DNS 11:50,00

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Diane van Es PAC 10:01,99
9:26,00
2 Judith Lodder FLKK 11:44,60
11:30,00
3 Youssra Ech SPOB 17:37,95
18:30,00

Uitslagen Meisjes Junior C 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Roos Blokhuis Hoornaar 9:59,61
9:45,00
2 Frouke Benz SPOB 11:48,22
12:30,00
3 Femke Verheijen FLKK 13:26,70
13:30,00

Uitslagen Meisjes Junior D 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten