Uitslagen Jongens Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 Calvin Hoogland Castricum 16,87 +1.1 m/s17,50
2 Jelte ter Braake VTLS 18,24 +1.1 m/s18,10
3 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 18,50 +1.1 m/s18,40

Uitslagen Jongens Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joost Dofferhoff De Spartaan 18,92 +1.4 m/s19,84

Uitslagen Jongens Junior C 150 meter

# Naam Res OBP
1 Bas Meeuwenoord De Spartaan 18,01 +1.0 m/s18,60
2 Mark Heiden PAC 18,55 +1.0 m/s18,29
3 Michael Bouma De Spartaan 18,75 +2.1 m/s---
4 Guus Tulen De Spartaan 19,01 +3.5 m/s---
5 Lucas Burgers PAC 19,60 +1.7 m/s19,99
6 Angelo Visser NEAV 19,74 +1.0 m/s19,44
7 Sven Hazenoot De Spartaan 19,75 +1.7 m/s21,21
8 Jochem van Stijn De Spartaan 20,14 -0.2 m/s22,10
9 Wessel Steenvoorden De Spartaan 22,34 +2.1 m/s---
10 Martijn Jansen Scopias 22,77 -0.2 m/s22,95
Stijn Lammers De Spartaan DNF ---

Uitslagen Jongens Junior D 150 meter

# Naam Res OBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 21,69 +0.1 m/s---
2 Thomas Fructus AV 1923 22,36 -0.2 m/s22,15
3 Tijn Kauffman De Spartaan 22,41 +0.1 m/s---
4 Melle de Fuijk De Spartaan 22,66 +3.5 m/s---
5 Niek Kollé SV Noordkop 22,84 -0.2 m/s23,04

Uitslagen Meisjes Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 19,83 +3.8 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 18,45 +1.1 m/s18,37
2 Kimberley Booij De Spartaan 19,59 +1.4 m/s19,85
3 Megan de Ruiter Startbaan 20,19 +1.4 m/s19,68
4 Amy Walraven Altis 20,40 +1.7 m/s20,19
5 Carmen Oosterkamp De Spartaan 20,48 +3.8 m/s21,25
6 Femke van den Bos Tempo AV 20,60 +201.0 m/s---
7 Lotte van Stijn De Spartaan 20,93 +1.4 m/s20,29
8 Lianne Daan De Spartaan 21,57 +201.0 m/s---
9 Maaike Bukman PAC 22,19 -0.2 m/s22,00
10 Aleid Frissel Tempo AV 22,31 +201.0 m/s---
11 Louise Vis Castricum 22,33 +3.8 m/s---
12 Laurien va...Coevering De Spartaan 22,76 +3.8 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C 150 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquata King AV Feniks 18,88 +1.0 m/s18,84
2 Valéria Montijn CAV Energie 19,83 +1.7 m/s20,09
3 Lianne Huisjes Groningen 20,18 +1.0 m/s19,86
4 Annemarie Malais PAC 21,21 +1.7 m/s20,58
5 Anna Consten De Spartaan 21,24 +0.1 m/s---
6 Kiki Banning De Spartaan 22,01 +2.1 m/s---
7 Annemijn Warmerdam De Spartaan 22,28 +1.2 m/s21,75

Uitslagen Meisjes Junior D 150 meter

# Naam Res OBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 19,71 +1.0 m/s19,89
2 Nimah Lommerse De Spartaan 20,37 +1.2 m/s21,32
3 Idilay Kaymaz AC TION 20,93 +1.2 m/s21,68
4 Roxy Ramars De Spartaan 21,03 +0.1 m/s---
5 Marleen Baas AC TION 21,49 +2.1 m/s23,59
6 Ella Mosselman SAV 21,52 +1.2 m/s21,34
7 Sylvie van...r Giessen AAV `36 21,58 +1.7 m/s20,79
8 Isa Kolle SV Noordkop 21,62 +1.2 m/s21,67
9 Fee Mok SAV 21,76 +1.2 m/s21,65
10 Alyssa Riksen De Spartaan 22,54 +0.1 m/s---
11 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 23,74 +2.1 m/s---
12 Carmen de Jong De Spartaan 23,87 +3.5 m/s---
13 Sasha Spaans De Spartaan 26,55 +3.5 m/s---

Uitslagen Senioren mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nick van Schagen Leiden 16,86 +1.1 m/s17,00
2 Ron Eijkenboom AV34 20,33 +201.0 m/s---
3 Cas Grannetia De Spartaan 23,56 +3.8 m/s---
4 Pieter Wijnsema CAV Energie 27,52 +201.0 m/s---

Uitslagen Senioren vrouwen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hannelore Smilde PAC 19,45 +1.4 m/s19,30