Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Hondeveld ACHL 6,19 6,56
2 Floris de Boer AV Gouda 5,91 5,96
3 Wouter Nieuwhof Ciko `66 5,88 6,05
4 Niels Verheugd AV Sprint 5,57 ---
5 Bart Boonstra AV Statina 5,02 ---
Gijs Mourits VAV DNS 6,50

Uitslagen Mannen Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bram Ruissen Msen - PAC 6,59 7,33
2 Lars Janssen Mmas - AV Phoenix 6,34 6,61
3 Bart Hondeveld JJA - ACHL 6,19 6,56
4 Jurgen van Berkum Mmas - Parthenon 6,01 6,21
5 Floris de Boer JJA - AV Gouda 5,91 5,96
6 Milan le Bruin JJB - PAC 5,89 5,97
7 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 5,88 6,05
8 Martijn Geerts JJB - AV Sparta 5,68 5,47
9 Jordan Knops JJB - Voorne 5,61 ---
10 Thijs van Duijn JJB - ARV Ilion 5,58 ---
11 Niels Verheugd JJA - AV Sprint 5,57 ---
12 Pim de Wit Msen - Typhoon 5,51 5,86
13 Jochem Holleman JJB - AV Sprint 5,48 ---
14 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna 5,47 5,70
15 Delano Dresens JJB - Typhoon 5,38 ---
16 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 5,21 5,34
17 Sander Doodewaard JJB - AV Sprint 5,16 ---
18 Niels Boonstra JJB - AV Statina 5,07 ---
19 Bart Boonstra JJA - AV Statina 5,02 ---
20 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 5,00 5,74
20 Jitse van Esch JJB - AV Gouda 5,00 ---
22 Mattias Nab JJB - AV Gouda 4,97 5,61
23 Brett Duff JJB - AV Sparta 4,93 5,00
24 Mark Uilhoorn Mmas - Parthenon 3,95 ---
25 Frits van der Velden Mmas - Atledo 3,68 3,90
Tijn Vaessen JJB - Swift NM 5,78
Luuk Kuijper JJB - AV `40 DNS 5,78
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS 5,75
Rick Veltman JJB - AV Gouda DNS ---
Gijs Mourits JJA - VAV DNS 6,50
Martijn Opmeer Msen - AV Passaat DNS 5,98
Sam Kranse Msen - PAC DNS 6,30

Uitslagen Masters Mannen Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 6,34 6,61
2 Jurgen van Berkum Parthenon 6,01 6,21
3 Mark Uilhoorn Parthenon 3,95 ---
4 Frits van der Velden Atledo 3,68 3,90

Uitslagen Masters Vrouwen Verspringen

# Naam ResOBP
Therry Buijs Atledo DNS 4,68

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 5,20 ---
2 Carolien de Pater Avantri 4,52 ---

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam ResOBP
1 Bram Ruissen PAC 6,59 7,33
2 Pim de Wit Typhoon 5,51 5,86
3 Amin Boulakhras AV Fortuna 5,47 5,70
Martijn Opmeer AV Passaat DNS 5,98
Sam Kranse PAC DNS 6,30

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam ResOBP
1 Saskia Zwaard AV `40 5,06 ---
2 Astrid van der Maas AV Gouda 5,05 5,18
3 Cathelijn Peeters PH 4,80 ---
4 Milet Hoornaar Parthenon 4,61 ---

Uitslagen Vrouwen Verspringen

# Naam ResOBP
1 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 5,28 ---
2 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 5,20 ---
3 Edikan Ekpo MJB - Haag 5,17 5,24
4 Frederique Post MJB - AV Gouda 5,10 ---
5 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 5,06 ---
6 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 5,05 5,18
7 Julia Hollander MJB - AV Gouda 4,93 5,39
8 Britt de Reus MJB - AV Passaat 4,88 4,96
9 Laurene Brobbel MJB - Avantri 4,81 5,11
10 Cathelijn Peeters Vsen - PH 4,80 ---
11 Feline Molenaar MJB - Avantri 4,79 ---
12 Eva Vonk MJB - AV Sprint 4,69 ---
13 Milet Hoornaar Vsen - Parthenon 4,61 ---
14 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 4,58 ---
15 Carolien de Pater MJA - Avantri 4,52 ---
16 Hilde den Engelsen MJB - HRCL 4,25 ---
17 Abigail Kazadi MJB - Voorne 4,10 ---
18 Eline Brand MJB - Avantri 4,00 ---
Sofie Derksen MJB - Typhoon DNS ---
Renate Konings MJB - AV Sprint DNS ---
Therry Buijs Vmas - Atledo DNS 4,68