Uitslagen Jongens Junior A 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Floris de Boer AV Gouda 8,9 8,87
2 Wouter Nieuwhof Ciko `66 9,0 9,08

Uitslagen Mannen 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Daan Spiljard JJB - PAC 8,3 8,40
2 Lars Janssen Mmas - AV Phoenix 8,7 8,82
3 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 8,8 9,12
4 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 8,9 9,30
4 Floris de Boer JJA - AV Gouda 8,9 8,87
6 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 9,0 9,08
6 Jurgen van Berkum Mmas - Parthenon 9,0 9,04
8 Rick van de Noort JJB - AAV `36 9,1 10,37
9 Dave de Jong JJB - AV Gouda 9,6 ---
10 Robin Huber Msen - SPOB 10,0 10,30
11 Jelle van de Wal JJB - SPOB 10,3 ---
12 Bram Wielaard JJB - AV Gouda 10,9 12,37
13 Jan-Wick Derksen Mmas - Typhoon 11,1 ---
14 Frank Pols Mmas - Atledo 11,8 13,06
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS 9,47
Wesley van der Holst JJB - PAC DNS 9,27
Sander Doodewaard JJB - AV Sprint DNS ---
Martijn Geerts JJB - AV Sparta DNF 9,68
Rick van Loon JJB - AV Passaat DNF 10,08

Uitslagen Masters Mannen 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 8,7 8,82
2 Jurgen van Berkum Parthenon 9,0 9,04
3 Jan-Wick Derksen Typhoon 11,1 ---
4 Frank Pols Atledo 11,8 13,06

Uitslagen Masters Vrouwen 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter horden

# Naam ResOBP
Eva Tetteroo Olympus `70 DNS 9,27

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,0 9,82
2 Maartje Blanken Avantri 9,4 9,73
2 Sarah Kortland Typhoon 9,4 9,41
4 Fleur van der Linden AV Sprint 9,5 10,40
5 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,6 9,75
5 Jinke Prinsen AV Sprint 9,6 10,30
5 Silke Vonk AV Sprint 9,6 9,69
8 Miranda van Dijk HRCL 9,9 10,14
9 Jokeh Engelhart AAV `36 10,0 ---
9 Eva Nijdam Scorpio 10,0 10,23
11 Danielle Wooning Avantri 10,1 10,21
11 Madelief Vaessen Swift 10,1 11,14
13 Evi Verdonkschot Spark 10,2 ---
13 Janna Doumpas JSPR 10,2 10,29
15 Britt Marijnissen AV Sprint 10,3 10,90
16 Amber Fritse AV Passaat 10,4 10,38
17 Kim Van Leest AV `40 10,8 10,02
18 Mila Kuller NEAV 11,2 11,64
19 Maureen van de Brug PAC 11,9 11,80
19 Ninke Noordermeer Voorne 11,9 12,13
21 Marit Uilhoorn Parthenon 12,4 ---
22 Maaike Bukman PAC 12,5 11,61
Décheny Vreugd PAC DNS 10,90
Isabel Raap PAC DNS 9,90
Joyce van Welie PAC DNS 10,30
Jetske Mooldijk PAC DNS 10,49
Zoë Sedney ARV Ilion DNF 9,59
Hanneke Verheesen AV Sprint DNF 9,93

Uitslagen Senioren mannen 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Robin Huber SPOB 10,0 10,30

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Saskia Zwaard AV `40 9,6 10,00
1 Cathelijn Peeters PH 9,6 9,95
3 Maaike Boon De Spartaan 10,9 10,09

Uitslagen Vrouwen 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Julia Hollander MJB - AV Gouda 9,1 9,38
2 Feline Molenaar MJB - Avantri 9,4 9,42
3 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 9,5 9,86
4 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 9,6 10,03
4 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 9,6 10,00
4 Cathelijn Peeters Vsen - PH 9,6 9,95
7 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 9,8 9,98
8 Sofie Derksen MJB - Typhoon 9,9 11,30
9 Amber Dekker MJB - Parthenon 10,5 10,20
10 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 10,6 10,80
11 Abigail Kazadi MJB - Voorne 10,7 ---
12 Maaike Boon Vsen - De Spartaan 10,9 10,09
13 Larissa Loos MJB - Typhoon 11,4 12,19
14 Mirte Kok MJB - HRCL 11,7 9,64
15 Nina den Haan MJB - Typhoon 12,3 12,00
Robin Hassing MJB - AV Fortuna DNS ---
Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 DNS 9,27
Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNF 10,54