Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Niels Mijnsbergen AAV `36 DNS 7,64 0
Jowie Robbemond AV Fortuna DNS 8,24 0
Bart Boonstra AV Statina DNS 7,98 0
Gijs Mourits VAV DNS 7,52 0

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,3 --- 661
1 Rick Veltman AV Gouda 7,3 8,03 661
1 Jordan Knops Voorne 7,3 7,90 661
4 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,4 7,84 626
4 Tijn Vaessen Swift 7,4 7,56 626
4 Jaimy Schraauwen THOR 7,4 7,59 626
7 Rick van Loon AV Passaat 7,5 7,98 592
7 Milan le Bruin PAC 7,5 7,79 592
9 Mark Kuntz AV Passaat 7,7 --- 527
10 Thijs van Duijn ARV Ilion 7,8 --- 496
11 Monichavoan Choun PAC 8,0 8,09 436
11 Delano Dresens Typhoon 8,0 8,48 436
11 Jonathan van Dam Ciko `66 8,0 7,88 436
14 Jelle van de Wal SPOB 8,1 --- 407
15 Mischa Lips ARV Ilion 8,2 --- 379
15 Jasper van der Heydt Parthenon 8,2 8,16 379
Luuk Kuijper AV `40 DNS --- 0
Martijn Geerts AV Sparta DNS 8,11 0
Brett Duff AV Sparta DNS 8,30 0
Jaap van Zevenbergen AV Fortuna DNS 7,77 0
Niels Boonstra AV Statina DNS 8,10 0
Zipp de Bakker HLLS DNS 8,02 0
Shaquille ...manuelson PAC DNS 7,38 0
Tim Verhoeven AV Attila DNS 7,80 0
Pim Groen Voorne DNS 8,69 0

Uitslagen Jongens Junior C 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noah Chokri Rotterdam 7,3 7,58 879
1 Sharif Omoyele Rotterdam 7,3 7,76 879
3 Nsikak Ekpo Haag 7,5 --- 827
4 Rogier Derksen PAC 7,7 7,78 777
4 Maarten Debeij JSPR 7,7 7,86 777
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,7 8,00 777
4 Damian Felter Rotterdam 7,7 7,85 777
4 Robin van Opstal SPOB 7,7 8,39 777
9 Cameron Grauwmeijer PAC 7,8 8,00 753
9 Indy Wekker U-Track 7,8 7,89 753
11 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,9 8,30 729
12 Yannick de Burbure Parthenon 8,0 --- 706
12 Thijs de Wit PAC 8,0 8,12 706
12 Twan Vermeer PAC 8,0 8,39 706
15 Tobias Steevensz AV Passaat 8,1 8,56 684
15 Josha Kasmir PAC 8,1 8,20 684
15 Roderik Cobben Voorne 8,1 8,59 684
15 Mathieu van Opstal SPOB 8,1 8,89 684
15 Jasper van Amerongen SPOB 8,1 9,94 684
20 Erik Stok PAC 8,3 8,40 641
21 Ivar De Koning Parthenon 8,4 8,40 620
21 Ruben Koning AV Gouda 8,4 --- 620
23 Max Verspeek PAC 8,5 9,07 600
23 Jochem Laurens AV Sprint 8,5 9,30 600
23 Jan Munning SPOB 8,5 14,13 600
26 Karsten Duys PAC 9,0 8,80 504
Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS 8,50 0
Evert Rosbergen PAC DNS 8,69 0
Saso Jongen PAC DNS 9,61 0
Lucas Burgers PAC DNS 8,61 0
Ruben Claus PAC DNS 9,35 0
Koen van der Aa PAC DNS 9,12 0
Sander Ni...wenhuijse PAC DNS 8,61 0
Ishan Baidjoe PAC DNS 7,90 0
Mark Heiden PAC DNS 8,10 0
Alex Taal PAC DNS 8,90 0
Isiah Emanuelson PAC DNS 7,70 0
Phill Pols Atledo DNS 8,10 0
Lars Adriaanse Voorne DNS --- 0
Tomas Gerssen AV Astylos DNS --- 0

Uitslagen Mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sebastiaan...Verhoeven JJB - AV Sparta 7,3 --- 661
1 Rick Veltman JJB - AV Gouda 7,3 8,03 661
1 Jordan Knops JJB - Voorne 7,3 7,90 661
1 Robin Huber Msen - SPOB 7,3 7,20 661
1 Elliot Oti Mmas - PH 7,3 --- 661
6 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 7,4 7,84 626
6 Tijn Vaessen JJB - Swift 7,4 7,56 626
6 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 7,4 7,59 626
6 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 7,4 7,60 626
6 Martin Meijer Msen - AV Jahn II 7,4 7,80 626
11 Rick van Loon JJB - AV Passaat 7,5 7,98 592
11 Milan le Bruin JJB - PAC 7,5 7,79 592
11 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 7,5 7,72 592
11 Rodney O'Driscoll Mmas - Voorne 7,5 7,80 592
15 Lars Zuijdeweg Msen - CAV Energie 7,6 7,60 559
15 Kevin Waas Msen - HRCL 7,6 --- 559
15 Robert Florusse Mmas - Parthenon 7,6 7,74 559
18 Mark Kuntz JJB - AV Passaat 7,7 --- 527
19 Thijs van Duijn JJB - ARV Ilion 7,8 --- 496
20 Rene Tijl Mmas - Voorne 7,9 8,50 466
21 Monichavoan Choun JJB - PAC 8,0 8,09 436
21 Delano Dresens JJB - Typhoon 8,0 8,48 436
21 Jonathan van Dam JJB - Ciko `66 8,0 7,88 436
24 Jelle van de Wal JJB - SPOB 8,1 --- 407
25 Mischa Lips JJB - ARV Ilion 8,2 --- 379
25 Jasper van der Heydt JJB - Parthenon 8,2 8,16 379
27 John Romkes Mmas - AV Gouda 8,3 8,60 351
28 Ricardo Hill Mmas - Parthenon 8,4 8,21 324
28 Owen Thomas Mmas - Voorne 8,4 8,80 324
30 Gerard van...roekhoven Mmas - Atledo 8,5 8,51 297
31 Frank Pols Mmas - Atledo 8,8 8,87 222
32 Hans Bakker Mmas - Olympus `70 9,0 9,50 174
33 Mark Uilhoorn Mmas - Parthenon 9,4 --- 84
33 Frits van der Velden Mmas - Atledo 9,4 --- 84
35 Ko Florusse Mmas - Parthenon 9,8 8,44 2
Luuk Kuijper JJB - AV `40 DNS --- 0
Martijn Geerts JJB - AV Sparta DNS 8,11 0
Brett Duff JJB - AV Sparta DNS 8,30 0
Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna DNS 7,77 0
Niels Boonstra JJB - AV Statina DNS 8,10 0
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS 8,02 0
Shaquille ...manuelson JJB - PAC DNS 7,38 0
Tim Verhoeven JJB - AV Attila DNS 7,80 0
Pim Groen JJB - Voorne DNS 8,69 0
Niels Mijnsbergen JJA - AAV `36 DNS 7,64 0
Jowie Robbemond JJA - AV Fortuna DNS 8,24 0
Bart Boonstra JJA - AV Statina DNS 7,98 0
Gijs Mourits JJA - VAV DNS 7,52 0
Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna DNS 7,78 0
Frank Everaarts Msen - AV Passaat DNS 7,42 0
Martijn Opmeer Msen - AV Passaat DNS 7,60 0
Roelf Akkerman Mmas - DEM DNS 9,07 0
Gerard van Dijk Mmas - HRCL DNS 8,17 0
George Stroh Mmas - DNMC DNS 8,29 0
Tunde Leidsman Mmas - Maastricht DNS 7,31 0
Kay Schaafsma Mmas - AV Sprint DNS 7,90 0
Sven Noordermeer Mmas - Voorne DNS 8,03 0

Uitslagen Masters Vrouwen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Valerie Klostermann PAC 8,2 8,43 651
2 Tilly Jacobs AV34 9,1 9,25 431
3 Claudia La Fors Atledo 9,3 --- 387
Anja Akkerman-Smits DEM DNS 9,50 0

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Carolien de Pater Avantri 8,3 8,67 624
2 Jamie Verweij AV Statina 8,5 8,54 572

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 7,8 8,16 753
1 Anouk Rensink AV Unitas 7,8 8,17 753
3 Janna Doumpas JSPR 8,1 8,36 684
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,2 8,27 662
5 Simi Pater AV Statina 8,3 8,24 641
6 Sophie van der Spoel HRCL 8,5 8,83 600
6 Décheny Vreugd PAC 8,5 8,40 600
8 Rosalie Temme Typhoon 8,6 --- 580
8 Tessa Smits AV Sprint 8,6 8,60 580
8 Madelief Vaessen Swift 8,6 8,80 580
11 Merel Pijnenburg PAC 8,7 8,50 560
11 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,7 8,70 560
13 Dianne den Hoed AV Passaat 8,8 8,81 541
13 Fleur van der Linden AV Sprint 8,8 8,90 541
15 Vivian Kip OSM `75 8,9 --- 523
15 Hagar Bruil PAC 8,9 9,00 523
17 Maritt Jansen HRCL 9,2 --- 469
18 Emiy Vreugdenhil Parthenon 9,4 --- 435
19 Marit Uilhoorn Parthenon 9,6 --- 403
20 Ines Jacobs Parthenon 9,8 --- 372
21 Charlotte ... Kesteren SPOB 9,9 10,04 357
Maartje Blanken Avantri DNS 8,51 0
Miranda van Dijk HRCL DNS 8,64 0
Annemarie Malais PAC DNS 8,63 0
Des'ray Ramos PAC DNS 8,76 0
Maaike Bukman PAC DNS 8,84 0
Kiira Kans PAC DNS 9,61 0
Giulia Kuiper Typhoon DNS 9,18 0
Sarah Kortland Typhoon DNS 8,40 0

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Saskia Zwaard AV `40 8,1 8,60 678
2 Astrid van der Maas AV Gouda 8,2 8,33 651
3 Evelien Brugmans AV Sprint 8,3 8,49 624
3 Laura van Haaften Spado 8,3 8,41 624
5 Ilse Torbijn Parthenon 8,4 8,84 598
Milet Hoornaar Parthenon DNS 8,31 0

Uitslagen Vrouwen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 8,0 8,26 706
1 Frederique Post MJB - AV Gouda 8,0 8,32 706
1 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 8,0 8,27 706
4 Lucie Tiemeier MJB - PAC 8,1 8,09 678
4 Hanna van Aalten MJB - AL73 8,1 8,14 678
4 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 8,1 8,60 678
7 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 8,2 8,33 651
7 Valerie Klostermann Vmas - PAC 8,2 8,43 651
9 Carolien de Pater MJA - Avantri 8,3 8,67 624
9 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 8,3 8,49 624
9 Laura van Haaften Vsen - Spado 8,3 8,41 624
12 Eline Brand MJB - Avantri 8,4 9,25 598
12 Laurene Brobbel MJB - Avantri 8,4 8,50 598
12 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 8,4 8,79 598
12 Ilse Torbijn Vsen - Parthenon 8,4 8,84 598
16 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 8,5 8,49 572
16 Jamie Verweij MJA - AV Statina 8,5 8,54 572
18 Kim van Merode MJB - Spado 8,7 8,57 523
19 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 9,0 9,38 453
20 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 9,1 --- 431
20 Tilly Jacobs Vmas - AV34 9,1 9,25 431
22 Nina den Haan MJB - Typhoon 9,3 9,30 387
22 Claudia La Fors Vmas - Atledo 9,3 --- 387
24 Esther Jacobs MJB - Parthenon 9,4 --- 367
24 Larissa Loos MJB - Typhoon 9,4 10,25 367
Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNS 8,97 0
Amber Dekker MJB - Parthenon DNS 8,60 0
Gabrielle Opmeer MJB - PAC DNS 8,38 0
Renate Konings MJB - AV Sprint DNS 8,50 0
Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS 8,60 0
Jaleesa Seedorf MJB - Rotterdam DNS 7,96 0
Milet Hoornaar Vsen - Parthenon DNS 8,31 0
Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM DNS 9,50 0