Uitslagen Jongens Junior A 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bart Boonstra AV Statina 6,8 7,01 465
Niels Mijnsbergen AAV `36 DNS 6,60 0
Gijs Mourits VAV DNS 6,55 0
Jowie Robbemond AV Fortuna DNF 6,97 0

Uitslagen Jongens Junior B 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 6,2 --- 688
1 Tijn Vaessen Swift 6,2 --- 688
3 Milan le Bruin PAC 6,3 6,75 648
3 Jaimy Schraauwen THOR 6,3 --- 648
5 Mischa Lips ARV Ilion 6,4 --- 609
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 6,4 6,68 609
5 Valbor-Jaro Gorré PAC 6,4 6,58 609
8 Rick van Loon AV Passaat 6,5 6,83 572
8 Jordan Knops Voorne 6,5 6,85 572
10 Thijs van Duijn ARV Ilion 6,6 --- 535
10 Martijn Geerts AV Sparta 6,6 --- 535
10 Jasper van der Heydt Parthenon 6,6 6,85 535
10 Niels Boonstra AV Statina 6,6 7,06 535
10 Monichavoan Choun PAC 6,6 6,92 535
15 Delano Dresens Typhoon 6,7 --- 500
15 Rick Veltman AV Gouda 6,7 6,80 500
17 Mark Kuntz AV Passaat 6,8 --- 465
17 Jelle van de Wal SPOB 6,8 --- 465
19 Jonathan van Dam Ciko `66 7,0 --- 399
20 Pim Groen Voorne 7,3 --- 306
Luuk Kuijper AV `40 DNS --- 0
Brett Duff AV Sparta DNS 7,20 0
Zipp de Bakker HLLS DNS --- 0
Shaquille ...manuelson PAC DNS 6,55 0
Tim Verhoeven AV Attila DNS 6,70 0

Uitslagen Jongens Junior C 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nsikak Ekpo Haag 6,3 --- 860
1 Noah Chokri Rotterdam 6,3 --- 860
3 Isiah Emanuelson PAC 6,4 6,60 829
3 Sharif Omoyele Rotterdam 6,4 --- 829
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,5 --- 800
5 Maarten Debeij JSPR 6,5 --- 800
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,5 --- 800
5 Robin van Opstal SPOB 6,5 7,08 800
9 Cameron Grauwmeijer PAC 6,6 7,00 772
9 Rogier Derksen PAC 6,6 6,70 772
9 Indy Wekker U-Track 6,6 --- 772
12 Tobias Steevensz AV Passaat 6,7 7,32 744
12 Thijs de Wit PAC 6,7 7,12 744
12 Damian Felter Rotterdam 6,7 --- 744
15 Josha Kasmir PAC 6,8 7,33 717
15 Phill Pols Atledo 6,8 7,00 717
15 Roderik Cobben Voorne 6,8 --- 717
15 Mathieu van Opstal SPOB 6,8 --- 717
15 Jasper van Amerongen SPOB 6,8 --- 717
20 Yannick de Burbure Parthenon 6,9 --- 691
20 Erik Stok PAC 6,9 7,50 691
20 Ruben Koning AV Gouda 6,9 --- 691
23 Lucas Burgers PAC 7,0 7,88 666
23 Koen van der Aa PAC 7,0 --- 666
25 Ivar De Koning Parthenon 7,1 7,38 641
25 Twan Vermeer PAC 7,1 --- 641
25 Ruben Claus PAC 7,1 --- 641
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 7,1 7,48 641
29 Jochem Laurens AV Sprint 7,2 --- 617
30 Jan Munning SPOB 7,3 --- 594
31 Karsten Duys PAC 7,4 7,80 571
32 Max Verspeek PAC 7,5 7,97 549
33 Evert Rosbergen PAC 7,6 7,56 528
33 Tomas Gerssen AV Astylos 7,6 --- 528
35 Alex Taal PAC 7,7 7,90 507
Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS 7,25 0
Saso Jongen PAC DNS 8,31 0
Ishan Baidjoe PAC DNS 6,90 0
Mark Heiden PAC DNS 7,10 0
Lars Adriaanse Voorne DNS --- 0

Uitslagen Mannen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Robin Huber Msen - SPOB 6,0 6,10 772
2 Sebastiaan...Verhoeven JJB - AV Sparta 6,2 --- 688
2 Tijn Vaessen JJB - Swift 6,2 --- 688
4 Milan le Bruin JJB - PAC 6,3 6,75 648
4 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 6,3 --- 648
4 Tunde Leidsman Mmas - Maastricht 6,3 6,27 648
4 Elliot Oti Mmas - PH 6,3 --- 648
8 Mischa Lips JJB - ARV Ilion 6,4 --- 609
8 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 6,4 6,68 609
8 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 6,4 6,58 609
8 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 6,4 --- 609
8 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 6,4 6,67 609
13 Rick van Loon JJB - AV Passaat 6,5 6,83 572
13 Jordan Knops JJB - Voorne 6,5 6,85 572
13 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna 6,5 --- 572
13 Kevin Waas Msen - HRCL 6,5 --- 572
13 Robert Florusse Mmas - Parthenon 6,5 6,70 572
18 Thijs van Duijn JJB - ARV Ilion 6,6 --- 535
18 Martijn Geerts JJB - AV Sparta 6,6 --- 535
18 Jasper van der Heydt JJB - Parthenon 6,6 6,85 535
18 Niels Boonstra JJB - AV Statina 6,6 7,06 535
18 Monichavoan Choun JJB - PAC 6,6 6,92 535
18 Lars Zuijdeweg Msen - CAV Energie 6,6 --- 535
24 Delano Dresens JJB - Typhoon 6,7 --- 500
24 Rick Veltman JJB - AV Gouda 6,7 6,80 500
24 Martin Meijer Msen - AV Jahn II 6,7 7,00 500
24 Rene Tijl Mmas - Voorne 6,7 7,10 500
28 Mark Kuntz JJB - AV Passaat 6,8 --- 465
28 Jelle van de Wal JJB - SPOB 6,8 --- 465
28 Bart Boonstra JJA - AV Statina 6,8 7,01 465
28 Rodney O'Driscoll Mmas - Voorne 6,8 6,80 465
28 Sven Noordermeer Mmas - Voorne 6,8 6,85 465
33 Ricardo Hill Mmas - Parthenon 6,9 7,50 432
34 Jonathan van Dam JJB - Ciko `66 7,0 --- 399
34 Ko Florusse Mmas - Parthenon 7,0 --- 399
36 Pim Groen JJB - Voorne 7,3 --- 306
36 John Romkes Mmas - AV Gouda 7,3 --- 306
38 Owen Thomas Mmas - Voorne 7,4 7,30 277
39 Frank Pols Mmas - Atledo 7,5 --- 249
40 Mark Uilhoorn Mmas - Parthenon 7,7 --- 194
41 Hans Bakker Mmas - Olympus `70 7,9 8,18 142
41 Gerard van...roekhoven Mmas - Atledo 7,9 --- 142
41 Frits van der Velden Mmas - Atledo 7,9 --- 142
Luuk Kuijper JJB - AV `40 DNS --- 0
Brett Duff JJB - AV Sparta DNS 7,20 0
Zipp de Bakker JJB - HLLS DNS --- 0
Shaquille ...manuelson JJB - PAC DNS 6,55 0
Tim Verhoeven JJB - AV Attila DNS 6,70 0
Niels Mijnsbergen JJA - AAV `36 DNS 6,60 0
Gijs Mourits JJA - VAV DNS 6,55 0
Frank Everaarts Msen - AV Passaat DNS 6,42 0
Martijn Opmeer Msen - AV Passaat DNS 6,50 0
Roelf Akkerman Mmas - DEM DNS 7,88 0
Gerard van Dijk Mmas - HRCL DNS --- 0
George Stroh Mmas - DNMC DNS 7,12 0
Kay Schaafsma Mmas - AV Sprint DNS 6,90 0
Jowie Robbemond JJA - AV Fortuna DNF 6,97 0

Uitslagen Masters Vrouwen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Valerie Klostermann PAC 7,0 7,29 618
2 Claudia La Fors Atledo 7,9 --- 370
2 Tilly Jacobs AV34 7,9 7,52 370
4 Anja Akkerman-Smits DEM 8,2 8,20 299

Uitslagen Meisjes Junior A 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Carolien de Pater Avantri 7,0 7,50 618
2 Jamie Verweij AV Statina 7,3 7,35 529

Uitslagen Meisjes Junior C 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 6,7 --- 744
2 Anouk Rensink AV Unitas 6,8 --- 717
3 Simi Pater AV Statina 7,0 --- 666
3 Janna Doumpas JSPR 7,0 --- 666
5 Décheny Vreugd PAC 7,1 7,40 641
6 Valéria Montijn CAV Energie 7,2 --- 617
6 Annemarie Malais PAC 7,2 7,71 617
8 Tessa Smits AV Sprint 7,3 --- 594
9 Dianne den Hoed AV Passaat 7,4 --- 571
9 Sophie van der Spoel HRCL 7,4 7,67 571
9 Merel Pijnenburg PAC 7,4 7,50 571
9 Hanneke Verheesen AV Sprint 7,4 7,50 571
9 Madelief Vaessen Swift 7,4 --- 571
14 Vivian Kip OSM `75 7,6 --- 528
14 Des'ray Ramos PAC 7,6 7,51 528
14 Maaike Bukman PAC 7,6 7,49 528
17 Maritt Jansen HRCL 7,7 --- 507
17 Hagar Bruil PAC 7,7 7,70 507
19 Emiy Vreugdenhil Parthenon 7,8 --- 486
20 Marit Uilhoorn Parthenon 8,0 --- 447
20 Rosalie Temme Typhoon 8,0 --- 447
22 Kiira Kans PAC 8,2 --- 409
23 Charlotte ... Kesteren SPOB 8,4 --- 373
24 Ines Jacobs Parthenon 8,5 --- 356
Maartje Blanken Avantri DNS 7,28 0
Miranda van Dijk HRCL DNS --- 0
Giulia Kuiper Typhoon DNS --- 0
Sarah Kortland Typhoon DNS 7,70 0
Fleur van der Linden AV Sprint DNS 7,50 0

Uitslagen Senioren vrouwen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laura van Haaften Spado 6,9 7,09 649
2 Saskia Zwaard AV `40 7,1 7,29 588
2 Ilse Torbijn Parthenon 7,1 --- 588
2 Evelien Brugmans AV Sprint 7,1 --- 588
5 Astrid van der Maas AV Gouda 7,2 7,80 558
Milet Hoornaar Parthenon DNS 7,32 0

Uitslagen Vrouwen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 6,7 7,08 715
2 Lucie Tiemeier MJB - PAC 6,8 6,94 682
2 Frederique Post MJB - AV Gouda 6,8 --- 682
2 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 6,8 --- 682
2 Hanna van Aalten MJB - AL73 6,8 --- 682
6 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 6,9 --- 649
6 Laura van Haaften Vsen - Spado 6,9 7,09 649
8 Carolien de Pater MJA - Avantri 7,0 7,50 618
8 Valerie Klostermann Vmas - PAC 7,0 7,29 618
10 Laurene Brobbel MJB - Avantri 7,1 --- 588
10 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 7,1 7,31 588
10 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 7,1 7,29 588
10 Ilse Torbijn Vsen - Parthenon 7,1 --- 588
10 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 7,1 --- 588
15 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 7,2 7,20 558
15 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 7,2 7,80 558
17 Jamie Verweij MJA - AV Statina 7,3 7,35 529
18 Kim van Merode MJB - Spado 7,4 7,44 501
18 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 7,4 --- 501
20 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 7,6 --- 446
21 Eline Brand MJB - Avantri 7,7 --- 420
22 Nina den Haan MJB - Typhoon 7,9 --- 370
22 Larissa Loos MJB - Typhoon 7,9 --- 370
22 Claudia La Fors Vmas - Atledo 7,9 --- 370
22 Tilly Jacobs Vmas - AV34 7,9 7,52 370
26 Esther Jacobs MJB - Parthenon 8,0 --- 346
27 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 8,2 8,20 299
Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNS 7,76 0
Amber Dekker MJB - Parthenon DNS 7,69 0
Renate Konings MJB - AV Sprint DNS --- 0
Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS 7,40 0
Jaleesa Seedorf MJB - Rotterdam DNS 7,01 0
Milet Hoornaar Vsen - Parthenon DNS 7,32 0