Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noah Verboom HLLM 5,54 +0.0 m/s5,55 490
2 Bouke van Belois Ciko `66 5,26 +0.0 m/s5,05 433
3 Niels van der Lee AAV `36 5,14 -0.6 m/s5,50 409
4 Niek Veen AV Athlos 4,95 +0.0 m/s5,35 373
5 Robbert-Ja...uckelkorn VTLS 4,88 -0.6 m/s4,42 360

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julian Sas Almere `81 6,01 +0.0 m/s6,27 589
2 Mika Taag KAV Holland 5,47 +0.0 m/s--- 475
3 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,45 +0.7 m/s--- 471
4 Igor Uiterwijk KAV Holland 5,44 +1.1 m/s5,73 469
5 Maarten Quaars KAV Holland 5,32 +1.4 m/s--- 445
6 Maxim Scholma AAV `36 5,29 +1.7 m/s--- 439
7 Rens Wildschut GACH 5,27 +0.3 m/s4,81 435
8 Tijn Pronk KAV Holland 4,99 +2.0 m/s5,09 380
9 Jelle Rigter GACH 4,90 +0.8 m/s4,39 363
10 Nathan Verboom HLLM 4,76 +0.0 m/s4,92 337
11 Youp Brouwer Flevo Delta 4,40 +2.6 m/s4,80 273

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Koen Hoedjes AV Hera 5,19 +2.1 m/s5,06 658
1 Peter de Kruyff HLLS 5,19 +2.2 m/s5,35 658
3 Kai van Gaalen HLLS 5,14 +1.2 m/s--- 648
4 Enzo Meerstra Hollandia 5,05 +2.4 m/s--- 631
5 Luc Blank GACH 5,01 +0.0 m/s4,70 623
6 Tobias van Ee GACH 4,78 +2.5 m/s--- 576
7 Mark Heiden PAC 4,51 +1.7 m/s5,20 521
8 Diede Mieras AV 1923 4,43 +0.0 m/s--- 504
9 Geordy Witmond SPLS 4,33 +3.1 m/s4,65 484
10 Jochem Laurens AV Sprint 4,31 +1.9 m/s4,70 480
11 Casper Peterse AV Trias 4,21 +1.9 m/s4,77 460
12 Jeroen van het Hof AV Edam 4,20 +0.5 m/s--- 458
12 Tim van der Leeden Arena 4,20 +0.7 m/s4,46 458
14 Lennert Naeff Heerenveen 4,05 +0.2 m/s4,42 428
15 Thijmen Hakenkruger GACH 4,00 +3.2 m/s3,55 418
16 Koen Duikersloot GACH 3,99 +0.8 m/s3,89 416
17 Bram Klap AV Lycurgus 3,92 +0.8 m/s--- 402

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Benjamin Coolen Haag 5,65 +0.0 m/s5,62 746
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 5,62 -0.3 m/s5,66 740
3 Rogier Derksen PAC 5,58 +0.0 m/s5,64 733
4 Ferrie Hamer Haag 5,51 +0.0 m/s--- 719
5 Ezra Verboom HLLM 5,40 +0.0 m/s4,99 699
6 Lars Adriaanse Haag 5,35 +0.0 m/s5,79 689
7 Bram van der Laan GACH 5,28 +0.0 m/s5,32 675
8 Gabriël ...rnelissen GACH 5,25 +0.0 m/s--- 670
9 Julian van Meggelen De Spartaan 5,03 -0.1 m/s4,75 627
10 Jermo Harper ARV Ilion 5,01 +0.0 m/s5,51 623
11 Youri Fransen GACH 4,84 +1.1 m/s5,14 589
12 David Cairo Phanos 4,83 +0.0 m/s4,96 587
13 Eric Wolfrat GACH 4,80 +2.4 m/s5,11 580
14 Shemar Martina SPLS 4,78 +0.8 m/s5,08 576
15 Sam de Paauw Haag 4,63 -2.0 m/s--- 546
16 Bas Meeuwenoord De Spartaan 4,57 -0.8 m/s5,02 533
17 Raphael Winkel KAV Holland 4,40 -0.4 m/s4,33 498

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint 4,64 +0.1 m/s--- 548
2 Wouter van Gorcom HLLS 4,43 +1.8 m/s4,63 504
3 Tom Schmit ATOP 4,26 +2.8 m/s4,23 470
4 Jelle Müller AV Lycurgus 4,24 +0.0 m/s4,28 466
5 Max Birdja Haag 4,19 +1.0 m/s4,46 456
6 Martijn Pos HLLS 4,11 +1.8 m/s4,38 440
7 Niels van Weesep PAC 4,07 +2.3 m/s4,38 432
8 Justin van Dooren AV Sparta 4,06 +2.4 m/s--- 430
9 Benjamin den Hartog CAV Energie 3,98 +0.4 m/s--- 414
10 Daniel Erbe Gomez Phanos 3,93 +0.8 m/s--- 404
11 Jamie Sesay Almere `81 3,85 +1.4 m/s--- 388
11 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 3,85 +0.7 m/s--- 388
13 Thomas Fructus AV 1923 3,79 +2.1 m/s4,05 376
14 Kim Alofsen Startbaan 3,75 +0.7 m/s--- 368
14 Justin Labrijn Almere `81 3,75 -0.7 m/s--- 368
16 Mick Baldew Phanos 3,64 +1.5 m/s3,95 346
17 Jared Broers AV Hera 3,53 +0.1 m/s--- 324
18 Mike Paauw Haag 3,51 +0.0 m/s4,34 320
19 Bradley Daniels Almere `81 3,45 +1.3 m/s--- 308
20 Bart Adriaanse Voorne 3,36 +2.1 m/s--- 290
21 Pepijn Klinkert Startbaan 3,32 +1.0 m/s3,32 282
22 Keyran Witmond SPLS 3,04 +3.7 m/s--- 226

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeff Tesselaar AV Hera 4,97 -1.5 m/s5,24 615
2 Yoram Vriezen GACH 4,52 +0.0 m/s4,75 523
3 Julian Mejame Ejong PAC 4,50 -2.3 m/s4,76 519
4 Stan Atsma HLLS 4,40 -1.4 m/s4,55 498
5 Brend Baak Flevo Delta 4,35 -1.3 m/s--- 488
6 Rutger Hoekstra AV Impala 4,24 -2.3 m/s4,36 466
7 Max Halling Avantri 4,22 -2.0 m/s--- 462
8 Luciën Moritz Almere `81 4,04 -0.3 m/s--- 426
9 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 4,03 -1.2 m/s--- 424
10 Tim de Wild HLLS 4,01 -0.2 m/s4,44 420
11 Chuck Pols Scorpio 3,97 +0.0 m/s4,24 412
12 Tim Weber Almere `81 3,96 +0.0 m/s--- 410
13 Taron Punt PAC 3,89 -0.5 m/s--- 396
14 Adam Amghar AV Lycurgus 3,68 -3.8 m/s4,09 354
15 Gwen Hanekamp Haag 3,61 +0.0 m/s3,82 340
16 Perry Severijnse Almere `81 3,51 -0.3 m/s--- 320
17 Quinten Wormer Haag 3,41 +0.0 m/s3,90 300

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nikki Kraaijeveld AAC 5,09 +2.7 m/s--- 584

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nynke van den Heuvel Almere `81 5,14 +0.0 m/s5,38 598
2 Annerice Bakker Phanos 4,93 +0.6 m/s4,93 540
3 Sanne van Drunen SPLS 4,87 +0.0 m/s4,45 524
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 4,74 +0.5 m/s5,18 490
5 Amina Schellekens Phanos 4,62 +1.3 m/s4,81 459
6 Karin van den Berg De Gemzen 4,61 +0.1 m/s4,78 456
7 Kim van der Aar DEM 4,33 +0.2 m/s--- 386
8 Eline Rijzenga AV Sprint 4,27 +1.0 m/s--- 371
9 Pien Kuiper Haag 4,13 +0.8 m/s--- 338
10 Hannah Schwarz Phanos 4,10 +0.8 m/s--- 331

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robina Negenman KAV Holland 5,02 +1.9 m/s4,80 625
2 Puck Harms GACH 4,89 +1.6 m/s--- 599
3 Rosalie Breems KAV Holland 4,85 +0.9 m/s4,47 591
4 Danielle Wooning Avantri 4,72 +0.0 m/s4,74 564
5 Nikki Taag KAV Holland 4,51 +1.0 m/s4,49 521
5 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 4,51 +0.4 m/s--- 521
7 Charon Lak AV Lycurgus 4,45 +1.3 m/s--- 508
8 Kira van den Ham HLLS 4,40 +1.0 m/s4,75 498
9 Mette Oosterink GACH 4,39 +2.3 m/s--- 496
9 Rosa Kuin AV Hera 4,39 +0.0 m/s4,54 496
11 Babet Tabak GACH 4,38 +1.9 m/s4,16 494
12 Ilse Hengeveld GACH 4,31 +0.8 m/s--- 480
13 Valéria Montijn CAV Energie 4,23 +1.4 m/s4,35 464
14 Pien Scheer GACH 4,16 +2.8 m/s3,99 450
15 Julia Arlotti KAV Holland 4,06 +0.7 m/s--- 430
16 Kara Zwagemaker SAV 4,03 +2.9 m/s4,13 424
17 Femke Daan De Spartaan 4,01 +0.3 m/s--- 420
18 Britt Marijnissen AV Sprint 3,76 +0.0 m/s4,21 370
19 Lilian Tabak GACH 3,71 +2.4 m/s4,14 360
20 Sterre de Vries HLLS 3,70 +0.1 m/s--- 358
21 Isa Bijlsma Almere `81 3,68 +0.3 m/s--- 354

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yara Linnekamp HLLS 5,21 -0.4 m/s5,30 662
2 Sienna Klous AV Lycurgus 4,91 -1.6 m/s4,77 603
3 Lara Owobowale De Spartaan 4,89 +0.0 m/s5,02 599
4 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,79 +0.0 m/s4,70 578
5 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 4,77 +0.0 m/s5,05 574
6 Eva Nijdam Scorpio 4,76 -0.4 m/s4,78 572
7 Kato Leusink GACH 4,72 +0.0 m/s5,18 564
8 Hieke Böhm De Spartaan 4,63 -0.6 m/s4,55 546
9 Ellis Huistra Phanos 4,50 +0.0 m/s4,64 519
10 Simone Winter AV Lycurgus 4,41 -1.4 m/s4,54 500
11 Jinke Prinsen AV Sprint 4,35 -0.1 m/s4,66 488
11 Tessa Smits AV Sprint 4,35 -1.3 m/s4,48 488
13 Kirsten Kuipers SPLS 4,21 -1.4 m/s4,12 460
14 Eveline de Jong De Spartaan 4,13 -2.2 m/s4,99 444
15 Shauna Co... Dongeren SAV 4,03 +0.5 m/s--- 424
16 Ella Pijn...r Hordijk Haag 3,90 +0.0 m/s--- 398
17 Mila Kuller NEAV 3,78 -2.8 m/s--- 374
18 Rowena Spelt Avantri 3,72 -0.9 m/s4,01 362
19 Corinda den Hartog CAV Energie 3,67 -1.4 m/s--- 352
20 Roos Verdegaal HLLS 3,57 +0.0 m/s--- 332
21 Noor Kuiper Haag 3,56 -0.5 m/s--- 330

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Britt de Blaauw PAC 4,54 -0.4 m/s4,57 527
2 Fenna Achterberg VAV 4,25 +0.0 m/s4,46 468
3 Babs Koeman AV Haarlem 3,94 -0.3 m/s--- 406
4 Romee Hermse PAC 3,91 +0.0 m/s4,18 400
5 Carlijn Mols ATOP 3,89 -1.6 m/s--- 396
6 Ava Meijerink Haag 3,86 -0.1 m/s4,04 390
7 Danique Schram DEM 3,82 +0.0 m/s4,13 382
8 Jelka Böhm De Spartaan 3,80 +0.0 m/s--- 378
9 Femke Leguit Almere `81 3,77 -0.9 m/s--- 372
10 Meike Bakker GACH 3,66 +0.0 m/s--- 350
11 Kika de Vos PAC 3,59 +0.0 m/s--- 336
12 Emma Kamer HLLS 3,50 +0.0 m/s3,75 318
13 Renee de Hon AAC 3,42 -0.2 m/s4,08 302
14 Loes Winter AV Lycurgus 3,32 +0.0 m/s--- 282
15 Ileen Ridder Haag 3,20 +0.0 m/s3,19 258

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joyce van Welie PAC 4,45 -0.8 m/s4,68 508
2 Roxy Ramars De Spartaan 4,44 +0.0 m/s4,20 506
3 Linsy Heestermans AV Sprint 4,34 +0.1 m/s4,16 486
4 Sarah van Tuijl Almere `81 4,16 -1.5 m/s--- 450
5 Daan de Reijdt AV Sprint 4,10 -2.0 m/s3,78 438
6 Kim Lutgendorp Almere `81 4,07 -0.7 m/s--- 432
7 Sofie Thomas PAC 4,06 -0.3 m/s3,95 430
8 Julia Jongejeugd NEAV 4,04 +0.0 m/s3,95 426
9 Phebe Goedhart De Spartaan 4,00 -1.2 m/s--- 418
10 Amber Mulder SPLS 3,89 -0.7 m/s3,47 396
11 Mandy Duinkerken De Spartaan 3,86 -1.8 m/s--- 390
12 Charlotte Emanuel AV Feniks 3,71 -0.2 m/s--- 360
13 Jildou Guest Haag 3,68 +0.0 m/s3,65 354
14 Femke Jonker AV Hera 3,54 -1.5 m/s--- 326
15 Luca Klumpenhouwer SAV 3,37 -1.3 m/s3,49 292
16 Ciara Cof... Dongeren SAV 3,33 +0.0 m/s--- 284
17 Ymke Evovo Trackstars 2,82 -0.7 m/s2,95 182
18 Rebecca Spiering Trackstars 2,68 -1.3 m/s3,09 154

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Paul Groen GACH 6,69 +0.0 m/s7,25 741
2 Steven Eleonora ARV Ilion 6,34 -1.9 m/s6,67 661
3 Gijs Langkamp HLLS 6,16 -1.7 m/s--- 621
4 Dinand Tukker Typhoon 5,92 +0.0 m/s5,89 569
5 Ivo Stuldreher AAV `36 5,51 -0.2 m/s6,08 483
6 Rob Stuber AV Athlos 5,49 +0.0 m/s5,80 479
7 Daan Lövering Ciko `66 5,35 -0.9 m/s--- 451

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lieke van den Brink AC TION 5,50 +2.7 m/s5,63 700
2 Moniek Stijvers GACH 5,06 +0.0 m/s5,27 576
3 Marillion ...ijnenburg Avantri 4,06 +0.6 m/s4,21 322